Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 3  [ Příspěvků: 37 ]  »

08 dub 2022 06:34

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Hezký den přeji,
Ano čekal jsem přesně toto

1. doklad nebyl pokladní ale prijmovy .. nectes nevíš
2. nebyl ... byla vytvořena stvrzenka, na které bylo napsáno, že jde o příjem platby přes účet - bezhotovostní styk
3. viz bod 2
4. tahání za slova .. ok .. tak jsem ho zřejmě poslal po Martinovi .. zřejmě si všichni přesně pamatujeme, co jsme dělali 11.4.2019 (fikce pro to co nechapou, že si faaaakt nepamatuji detaily) .. chápu je třeba mne očernit .. Martin velice raaaad detaily.. :D
5. vysvětlení proběhlo, ale bylo face to face.. takže tvrzení proti tvrzení.. ale ano prezident je ten, co je nejhorší
6. nešlo o pokladní doklad .. ale o potvrzení platby
7. zřejmě v Rakovníku mají jiná pravidla než kdekoliv jinde .. ale nemohu soudit neznám danou lokalitu
8. jistě lžu, kde chodím.. už jste byli za poslední 3 roky na úřadě.. víte, že se tam da platit kartou .. ( o tom jsem mluvil- btw . jde o bezhotovostní platbu) v Rakovníku zřejmě platíte pouze hotově .. ale ok .. je třeba zase hodit kamenem

11. nešlo o Míru, ale o celkový přístup
11a .. se opět musí zde ukazovat pan Dostál.. Mira tu asi nemá přístup

tohle si čte veškerá veřejnost
super reklama pro kuličky
uz je hrat ani nechci
rozhodně ne s lidmi razeni "Rakovník"


víte vše.. takže mne nepotřebujete


určitě je tu spousta zdatných.. tak si to užívejte.. ok

dnešním dnem končím ve funkci prezidenta svazu.
Mějte se

BTW. Martine.. no raději nic .. každopádně děkuji.. s tebou se raději již potkat nechci


Honza Fait


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 dub 2022 22:12

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Ahoj všem, po mnoha telefonátech jsem se konečně dozvěděl , že jde o 400,- Kč, a po optání u účetní úřednice jsem se dozvěděl že " Platíme-li převodem z účtu, je nám dokladem o zaplacení náš výpis z účtu." Nejsem ekonom ani účetní, ale rozes..t celý svaz kvůli takové částce mi přijde hodně nešťastné.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 dub 2022 11:17

Offline
Registrován: 02 dub 2022 08:53
Příspěvky: 7

To co napsal Karel je pravda.Potvrdila mně to i účetní ze ZŠ,a dohadovat se kvůli pár korun je fakt k smíchu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 dub 2022 19:34

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Já tomu fakt nerozumím.

Opravdu je takový problém si sednout a během několika vteřin vytvořit doklad, který Míra potřebuje, než tady sáhodlouze polemizovat, že ho nepotřebuje?

Též mi nejde na rozum, proč je zde napadán Martin Dostál, který pouze na stránkách zveřejnil na Mírovu žádost jeho odpověď bez přidání jakéhokoliv vlastního názoru, nebo komentáře.

Také si myslím, že složit funkci kvůli takovému malichernému sporu je gesto hodné "opravdového chlapa". Obzvlášť poté, co jsem si tu četl něco o marginální životní záležitosti!

Asi jsem blbej, ale tyto věci můj mozek pobrat nedokáže.

Pavel


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 dub 2022 22:46

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Pavle, naprosto s tebou souhlasím, celá věc se má tak, že se dá popsat slovy klasika :" Kdo chce, hledá způsob, a kdo nechce, hledá důvod". Tyhle žabomyší války neprospívají vůbec nikomu. Určitě to vadí všem a jak píšeš, Martin to schytal úplně scestně a zbytečně, což jen dále otevírá nůžky mezi Čechy a Moravou. Mělo by nám jít o společnou věc a toto je prostě špatně.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 dub 2022 18:35

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Kdo je Prda 1112?? Děkuji))


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 dub 2022 22:18

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Hezký večer přeji.
Předně chci poděkovat Pavlovi za trefnou reakci, naprosto se s jeho textem ztotožňuji...
Chtěl jsem napsat cosi v podobném duchu, ušetřil mi práci :wink:

Přidám jen pár postřehů, protože pravda ohledně dokladu je někde uprostřed... jen zjevně chyběla dobrá vůle celý problém vyřešit.
Pro potřeby účetnictví skutečně stačí pouhý výpis z účtu, ale mnoho účetních prostě vyžaduje nějaký doklad. Tak to je. Tedy jednoduché řešení - vystavit Mirkovi "Potvrzení o zaplacení členských příspěvků", což je naprosto běžná praxe a náš svaz (Honza) by měl toto na vyžádání vystavit a Mirek přijmout. Nevím, původní doklad jsem neviděl, tedy nechci spekulovat o jeho podobě.
Všelijaké definice faktury a její použití jsou, omlouvám se Honzo, nesmysl. Nevím který poradce ti je radil, ale právní a daňové zákony ČR nikde fakturu nedefinují. Fakturu lze tedy vystavit prakticky na cokoliv. Faktura ale na druhou stranu není sama o sobě účetní doklad, tím se stává až po doplnění údajů dle Zákona o účetnictví, stejně jako podobné dokumenty (třeba ono Potvrzení o zaplacení)... to je ta druhá strana mince - tady mělo dojít k vzájemné domluvě Honza vs. Mirek, ku spokojenosti obou. Vše je o komunikaci...

Tedy za mě - Honza měl s Mirkem vykomunikovat vystavení "Potvrzení o platbě" a mohlo být vše vyřešeno během pár minut. To, co se okolo rozpoutalo je docela hnus... Hlava mi nebere napadání Martina Dostála, ale ani pokus udělat z Mirka hlupáka... ale o tom už psal Pavel.

Tolik za mě. Zdraví Jirka.

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 dub 2022 11:04

Offline
Registrován: 02 dub 2022 08:53
Příspěvky: 7

Hoši, už toho handrkování nechte a raději se postarejte kde se budou konat turnaje republikový a Masters.Pro Marka Šiňanskeho,Prda1112jsem já Luboš ČECH, ZASTÁVECKÁ KOULE


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 dub 2022 16:52

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ahoj.
Blíží se nám valná hromada a co jsem slyšel, tak tam skoro nikdo nebude. Za Strangalii mohu teď říct, že se nikdo nezúčastní. Já jsem v sobotu na jiné akci a nikdo jiný tam nepojede.
Martin Adamec

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

20 dub 2022 12:37

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Hezký den přeji,
stejně jak psal Martin Adamec se dostáváme k informacím, že se VH neúčastní celkem velký počet klubů.

Prosím tedy o potvrzení účasti/neúčasti klubu na VH, abychom věděli zda budeme dostatek účastníků VH pro přijetí usnesení VH.
Dále bych poprosil o vyjádření klubu, zda souhlasí s případnou změnou programu, abychom předešli zbytečným dohadům a naplnili tak právní podstatu při změně programu VH.
(v minulosti byla změna programu odsouhlasena vždy přímými účastníky - ale mohl by vzniknout problém, že se děje něco nekalého, tak se jen slušně ptám a prosím o odpověď).

Uvedené bude zasláno i mailem na kluby.

Děkuji za pozornost a s pozdravem za VV Honza Fait


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

20 dub 2022 21:23

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Krásný večer, opravdu mě baví, že nikdo nedokáže odpovědět na jednoduchou otázku jestli přijede na valnou hromadu nebo ne. Pro náš klub i pro hospodského, který musí obsluhovat mimo otvírací dobu je to zcela super dobrodružství. Takže, když se nesejdeme v nadpoloviční většině, nebudou schváleny poplatky, mastery, a sezóna 2022 půjde do ....... S pozdravem Karel Kočí


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

21 dub 2022 15:30

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Ahoj všem,

rád bych s odstupem zareagoval na věci nedávno proběhlé a zároveň se vyjádřil k účasti na VH ČKS. S odstupem reaguji z toho důvodu, že to Honzovo nečekané odstoupení proběhlo přesně první den mé dovolené, kterou jsem trávil v Arménii. Řešit situaci takhle na dálku mi nepřišlo jako úplně nejvhodnější, což doufám pochopíte. Následně jsem chtěl věci prodiskutovat alespoň s Honzou a až následně zareagovat.

Za sebe můžu říct, že mě celá situace a hlavně její vyústění mrzí, myslím, že se to dalo řešit jinak a k takovémuto vyhrocení nemuselo vůbec dojít. Nicméně stalo se a z toho nyní vycházím. Co se týká mé osoby, tak jsem nikdy neměl ambici vést ČKS a proto jsem taky na prezidenta nikdy nekandidoval. Toto mé přesvědčení trvá i nadále a tedy ve světle současných událostí jsem se rozhodl rezignovat na post tajemníka ČKS. Dle mých informací to nevypadá, že by si to Honza rozmyslel a já to za něj převzít, byť dočasně, opravdu nechci.

Protože ale zároveň nemám zájem na tom, aby se nám to celé rozpadlo, jsem připraven nadále řešit agendu ohledně schvalování turnajů, výsledkových listin a přepočítávání žebříčku - a to do doby, než si to převezme nově zvolený VV. Zároveň také náš klub, Hanácká Trefa, je připraven uspořádat jeden turnaj Masters (25. června) a také MČR dvojic (3. září). Tyto termíny jsme si v klubu předběžně schválili a také jsem je tak nahlásil celému VV (ještě před tím než Honza odstoupil).

No a na závěr Vás chci informovat, že VH ČKS se nezúčastním. Ne proto co se nyní děje, moje neúčast byla jasná již od svolání VH. Jak už to tak někdy bývá, při hledání vhodného termínu nelze vždy vyhovět všem. Jedeme se ženou do pivních lázní (svatební dar), přičemž tento víkend byl prvním volným od srpna, kdy jsem to objednával a další volný víkend je až hodně za dobou platnosti darovaného voucheru. Že se nebudu moct zúčastnit jsem tedy Honzovi hlásil hned při svolání VH. Nezúčastní se ani nikdo jiný za náš klub.

Jinak co se týká toho, že by nemohlo být na VH cokoliv schváleno a tedy že by sezóna 2022 šla do ...., jak výše uvádí Karel, tak zde bych upozornil na Stanovy ČKS Čl. VI. (Orgány ČKS), bod 5, kde se píše:

Valná hromada ČKS je usnášeníschopná za přítomnosti nadpoloviční většiny delegátů s právem účasti. V případě, že půl hodiny po plánovaném zahájení není přítomna nadpoloviční většina účastníků s právem účasti, je valná hromada usnášeníschopná v počtu přítomných. Účast delegátů na jednání je nezastupitelná.

Naprosto totožný bod máme ve stanovách Hanácké Trefy, ani nám se nepodařilo sejít se na Členské schůzi v nadpolovičním počtu, tedy jsme počkali půl hodiny a následně celou agendu probrali a schválili jsme co bylo potřeba.

S přáním všeho dobrého a kuličkám zdar, Lukáš Vlček


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

21 dub 2022 21:37

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Ano, je to přesně jak píše Lukáš. Když se sejdou do 10:00 třeba pouze 2 kluby (příklad), tak v 10:30 mohou začít jednat a schválit cokoliv v rámci zveřejněného programu (zaslaného v pozvánce na VH).


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

30 dub 2022 16:26

Offline
Registrován: 01 zář 2019 21:39
Příspěvky: 19

Pěkný den všem,
níže přikládám zápis z valné hromady, která proběhla v Zastávce 23.4.. Těm, kteří na tento zápis čekají, se omlouvám za zdržení se zveřejněním. Kdyby se ovšem valné hromady zúčastnili, věděli by o všem. Výsledky hospodaření rozešle Honza Fait předsedům klubů. Není důvod zveřejňovat výpisy z účtu zde na fóru.
Dále přikládám Soutěžní řád pro rok 2022, jak byl projednán na VH.
Příloha:
Zápis z VH 22_04_23.pdf [55.36 KiB]
188 krát

Příloha:
SŘ-2022 22_4_23.pdf [66.08 KiB]
177 krát

Za VV Robert Kříž


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 dub 2022 18:06

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Navrhovali jsme začátek nové sezóny od 1. listopadu, s argumentem, že jsou kuličky závislé na počasí. Návrh se nesešel s nadšením. V listopadu a prosinci jsou ještě teplé dny a půda není promrzlá. Naopak zahájení sezóny 1. ledna se nám zdá stále nešťastné, protože leden a únor jsou nejchladnější měsíce. Tímto bych chtěl vyzvat VV a pořadatele, aby klidně pořádali openy v listopadu, ale datovali na leden, únor následujícího roku. Do zprávy pro hráče uvádějte skutečný "náhradní" termín v listopadu a prosinci, když bude pěkně počasí. Výsledky takového turnaje však budete muset zadávat v administraci až po uplynutí skutečného termínu. Takto jsme schopni prodloužit sezóny o dva měsíce))) V soutěžním řádu je možnost odehrát turnaj v náhradním termínu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 3  [ Příspěvků: 37 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron