Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

29 črc 2021 14:07

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Ahojte ve spolek,

vzhledem k situaci hodné zřetele, kdy Romanovi nevyšlo hřiště v Nížboru u Berouna, bylo na rychlo pomocí Jirky Bernáta a Lucky Schnáblové, za což jim patří převeliký dík, zajištěno hřiště pro pořádání Masters 7.8.2021, a to v Kamenném Přívoze. VV stál před rozhodnutím zda Masters nezrušit, ale po ukázkové součinnosti s Jirkou a Luckou se VV rozhodl turnaj pouze přesunout do Kamenného Přívozu.

Prosím tedy Romana, o co nejrychlejší změnu propozic.

Info pro účastníky: s velkou pravděpodobností NEBUDE zajištěno občerstvení, proto je třeba, aby se každý na tento den vybavil vlastním jídlem a pitím.

Výzva pro pořadatele: Vzhledem k tomu, že na několika turnajích došlo k nadměrnému časovému zdržení odehrání turnaje a bylo i zaznamenáno nedodržení zásad pro pořádání turnajů, stejně tak byla na VV doručena systémová stížnost, se kterou se VV ztotožnil, prosíme pořadatele, aby dodržovali zásady pro pořádání turnajů a Soutěžní řád. V neposlední řadě pak, aby turnaje řídili svižněji. Zejména, aby nedocházelo k excesům, kdy na hřišti hraje jedna dvojice a zbylí účastníci turnaje čekají na přidělení hřiště.

Děkuji všem za pochopení a jsem s pozdravem

Honza Fait
za VV ČKS z.s.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 črc 2021 14:30

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Ještě jen doplním, že alternativou pro řešení vzniklé nemilé situace tak, abychom Masters nemuseli rušit, bylo hřiště v Uněticích. To ovšem kvalitou povrchu a velikosti hřiště neodpovídá hřišti pro akci typu Masters.

Poslední variantou pro řešení dané situace bylo využití hřišť na Moravě (Bedihošť, Brno, Čelčice nebo Zastávka). Vhledem k tomu, že VV se snaží hájit zájmy celé komunity kuličkářů a snahou je udržet relativní spravedlnost pro cestování na turnaje republikového charakteru na úrovni 50:50, patří Jirkovi a Lucce ještě jednou velký dík, že se toto pravidlo podařilo neustále udržet.

Věřím, že pohromy našeho kuličkového světa, obdařeného tolika úžasnými lidmi, máme za sebou.
Proto všem dobrý cvrnk a ve zdraví na viděnou na turnajích kuliček.

S pozdravem
Honza Fait za celý VV ČKS z.s.

P.s. ... a když se vám příště něco podobnýho stane, dejte nám pls. vědět malinko dřííív ... děkujuuu :))))


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 črc 2021 15:43

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Škoda, že to je všechno tak na rychlo. Dneska jsem byl obhlédnout hřiště v Borku u St. Boleslavi. Hospoda s milým personálem jen několik desítek metrů od hřiště. Okolo hospody spousta zatravněné plochy snad k rozestavění několika stanů (návrh společníka) a velké parkoviště pro dvacet aut? Přímo u hřiště tůně s pláží ke koupání. Podle společníka majitele by měl být majitel sdílný s každou mimořádnou sportovní akcí. Volat mu mám zítra v poledne. Autocamp 3 km daleko. Podle výsledku zítřejšího pohovoru tam uspořádám nedělní open na zkoušku 8.8. který dám v pátek do propozic. Jestli se v propozicích nic neobjeví, nepovedlo se. Do budoucna bych toto místo rád využíval jako alternativu za Stvořidla. Marek Šiňanský


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 črc 2021 20:14

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Ahoj Honzo.
Rád bych reagoval na tvou "Výzvu pro pořadatele". Těch výtek je poměrně dost a tak mi přijde, i vzhledem ke zbytku sezóny a dalším možným "problémům", férové zveřejnit o jaké konkrétní chyby se jedná...
1. na kterých turnajích došlo k nadměrnému časovému zdržení ... podotázka - co je vlastně "nadměrné časové zdržení"?
2. o jaké nedodržení Zásad pořádání turnajů se konkrétně jedná
3. jakou stížnost VV řešil a s jakým výsledkem

Možná jsem "potrefená husa" a tak bych to rád věděl.. :)
A hlavně je to dle mého zajímavá a přínosná informace pro všechny pořadatele.

A za mě osobně palec nahoru za přesunutí Masteru do Kamenného Přívozu. Zrušit turnaj by bylo škoda a přesun na Moravu jsi rozumně okomentoval :wink:

Děkuji uctivě. Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

30 črc 2021 09:16

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Ahoj Jiří,

Výzva pro pořadatele byla směřována spíše k pozitivnímu pohledu na věc. Neměla vůbec za ambici na někoho ukazovat, kritizovat, případně kárat. A že holt platí pravidlo "když dva dělají totéž, nemusí to být totéž" .. to je prostá pravda.

Osobně si moc vážím toho, že se najdou lidi, kteří se chopí pořadatelství. Každý kdo uspořádá zdárný turnaj si zaslouží velkou úctu a respekt nás obyčejných kuličkářů. Bylo by ovšem bláhové si myslet, že se vše obejde bez občasného problému. Tu a tam se něco nepovede. To je přeci normální. Výzva k pořadatelům má za ambici spíše nás držet v bdělosti.

VV obdržel systémovou stížnost, jejíž výsledkem je právě výzva k pořadatelům. Výsledek sis tedy přečetl. Stejně tak si myslím, že jsme jen lidi a není třeba v daném případě konkretizovat a ukazovat prstem. VV to zejména vnímá jako možnost pro zlepšení sebe sama. Stejně tak již VV pracuje na úpravách SŘ. Nový SŘ bychom rádi uvedli v život do začátku příští sezony.

Všem pořadatelům ještě jednou děkuji, neb bez Vás bychom si ty naše kuličky nezahráli.

Hezký den přeji
Honza Fait za VV ČKS z.s.

P.s. Zapomněl jsme zmínit a aspoň touto cestou poděkovat Markovi Šíňanskému za jeho aktivitu a osobní nabídku pomoci při krizové situaci. Díky Mary.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

05 srp 2021 12:27

Offline
Registrován: 04 led 2020 21:25
Příspěvky: 8

Ahoj všem,
v sotobu v KP bude občerstvení v "nouzovém stavu", tj. pivo lahvové, limonáda rozlévaná a jídlo jinak klasika - párek, klobása, polévka.
LS


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron