Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

16 bře 2021 10:40

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Zřejmě na vedení bych směřovalo dvě otázky.
1. Je někde k nahlédnutí rozpočet na rok 2021 o němž mají kluby hlasovat? V odkazech k VH jsem nic nenašel, ale možná jsem jen špatně koukal.
2. Jak je to z hlasovacím právem klubů. V instrukcích pro VH je, že mohou hlasovat jen aktivní kluby za posledních 12 měsíců. Ve stanovách je tato lhůta definována na dva roky. Co tedy platí? Nebo se opět špatně orientuji? Díky za odpověď
Jarda Jarušek


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 bře 2021 17:18

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Ahoj Jary.

K bodu jedna - náhled na rozpočet jsem tam zapomněl dát já, tudíž přijměte moji omluvu.
k bodu dvě - děkuji za připomínku a stejně tak z nálezu kontrolní komise vyplývá, že platí odhlasované poslední stanovy, které ovšem nebyly aktualizovány. Dle kontrolní komise se tak již postupovalo v letech 2018 a 2019. Proto jsem uvedené narovnal tím, že byli přizvány k VH kluby, které dle platných stanov mají právo hlasování, tedy kluby M-Dream Team, RTW Kulik team a Strangalia Team.

Termín svolané VH je platný k 7.3.2021, neboť přizvané kluby s ním též souhlasily.

pro orientaci tedy dodávám pokyny pro delegáty hlasující na VH 2021 (stručný výtah z Jednacího řádu VH):

1. odeslání pozvánky delegátům se považuje za okamžik svolání VH, tedy 7.3.2021
2. předsedové kuličkových klubů do 7 dnů odešlou na stejnou mailovou adresu jméno svého delegáta a jeho mailovou adresu - tímto je delegát zaregistrovaný k hlasování. Pokud tak klub neučiní platí, že klub hlasuje prostřednictvím svého předsedy z emailové adresy, na kterou byla zaslána pozvánka
3. hlasovací právo má jeden zástupce (delegát) každého kuličkového klubu, který figuruje v Národním žebříčku klubů 2019 a 2020. 4. z důvodů uvedených v Jednacím řádu není možné předkládat protinávrhy k předloženým návrhům usnesení k jednotlivým bodům programu
5. delegáti hlasují zasláním emailové zprávy z registrované elektronické adresy (viz bod 2) na elektronickou adresu Spolku vybor.cks@gmail.com , a to jednou emailovou zprávou ke všem bodům programu. V rámci této emailové zprávy hlasují samostatně ke každému bodu programu, a to uvedením pořadového čísla usnesení a označením „PRO, PROTI nebo ZDRŽEL SE“. Bude zde tedy 5 bodů, každý odhlasovaný :)
6. hlasovat bude možno 15 dnů od svolání Valné hromady, tj. do 22.3.2021 23:59:59 hod. Za rozhodný se považuje okamžik doručení emailové zprávy na předmětnou elektronickou adresu.
7. maily přijaté po tomto datu budou z hlasování vyřazeny
8. do pěti dnů od ukončení hlasování zašle VV výsledky všem delegátům a taktéž je zveřejní na diskusním fóru ČKS

S pozdravem

Honza Fait


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 bře 2021 17:45

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Jen opravím adresu k zasílání hlasování:

vybor.cks@gmail.com

Zdraví Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 bře 2021 08:45

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Děkuju Honzo :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron