Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

03 bře 2021 22:22

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

členský poplatek 2021

Vážená kuličková veřejnosti.
Vzhledem ke všem změnám a opatřením, které nám komplikují život se Výkonný výbor shodl na navržení změny v platbě členského poplatku pro sezónu 2021.
Jsme si vědomi, že může nastat situace, kdy neodehrajeme ani jeden turnaj. Pevně věříme, že k takto černému scénáři nedojde, ale vyloučit se to nedá...
Proto jsme přistoupili k návrhu na zrušení členského příspěvku za juniory. Výše příspěvku za dospělé zůstává na loňské úrovni, tedy 100 Kč za hráče. Příspěvek je splatný nejpozději k 15.4.2021 a je možné jej platit pouze na bankovní účet ČKS.
Je jasné, že si mnoho z vás položí otázku: proč budu platit, když nemám jistotu, že si zahraji... Ano, to je pravda, ale je potřeba si uvědomit, že výpadek ve financování se zákonitě projeví i v další sezóně. Letos jsme nastavili výdaje svazu na minimum, ale faktury za účetnictví a webový prostor proplatit musíme a je třeba svaz udržet s byť minimální finanční rezervou. Navíc, pokud uspořádáme alespoň nějaký republikový turnaj, ČKS financuje ceny pro vítěze... A v neposlední řadě je členský příspěvek, dle našeho názoru, i jakousi manifestací sounáležitosti ke svazu, ke kuličkám, jako takovým. Děkujeme.
Podotýkám, že toto je zatím jen návrh, zda jej schválí Valná hromada se teprve dozvíme.

S přáním setkání se v lepších časech zdraví
Jirka Petráň, za celý Výkonný výbor

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

20 dub 2021 22:53

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Přátelé,

Valná hromada schválila výši členského příspěvku pro rok 2021 ve výši 100,- Kč pro dospělé, junioři v této sezóně neplatí nic.
Mnozí již zaplatili, ti co to nestilhli mohou ještě dodatečně poslat peníze na účet svazu (co nejdříve):

2100145505 / 2010 (Fio banka)

Jako Variabilní symbol (VS) uvádějte své registrační číslo hráče a do zprávy vypište “Členský příspěvek 2021” a případně své jméno / příjmení.
Pokud budete hradit členské příspěvky hromadně za více hráčů (např. předseda klubů za více členů) - uveďte do zprávy název vašeho kuličkového klubu a na emailovou adresu: info@kulicky.com odešlete email se seznamem hráčů (+ registračními čísly hráčů) za které jste provedli platbu.

Děkujeme, VV ČKS

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron