Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 12 ] 

03 bře 2021 21:52

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Vážená kuličková veřejnosti.

Vzhledem k opatřením vlády ČR nám hrozí, že bude opět narušená soutěžní sezóna i pro letošní rok. Nikdo si netroufá odhadnout, kdy nás pustí do lesů, natož se sejít a zahrát si u důlků...
Výkonný výbor (VV) proto zpracoval možné scénáře, jak by mohla sezóna 2021 vypadat s ohledem na případná rozvolnění a takto je předloží ke schvílení i Valné hromadě. Nechceme vám nic slibovat, ono to ani nejde. Takže návrh zní takto:

-----------------------------------------------------------------

Soutěžní sezóna 2021

Výkonný výbor navrhuje čtyři možné scénáře podoby kuličkové sezóny 2021 s ohledem na stále se měnící opatření Vlády ČR (Covid 19), podle data případného rozvolnění současného stavu. Rozvolněním se rozumí povolení venkovních aktivit pro minimálně 100 lidí na jednom místě (sportovišti).
Jednotlivá data jsou vždy k pondělku, kdy v poslední době dochází nejčastěji k vládním změnám.
Pokud výše uvedené rozvolnění nastane k navrhovanému datu (či dříve), bude sezóna 2021 vypadat takto:

bod 1.

Uvolnění k 19.4.2021:
- sezóna proběhne v tradičním turnajovém programu
- započítaných 12 nejlepších turnajů, z toho 5/8 Masterů
- proběhne též MČR jednotlivců, MČR juniorů, MČR klubů, MČR dvojic a Turnaj mistrů

bod 2.
Uvolnění k 14.6.2021:
- sezóna v omezeném režimu
- započítaných 8 nejlepších turnajů, z toho 4/6 Masterů
- republikové turnaje budou uspořádány, pokud to situace dovolí
- proběhne Turnaj mistrů jako nežebříčkový turnaj

bod 3.
Uvolnění k 15.6.2021 a dále:
- sezóna nebude započítaná jako žebříčková
- nekonají se Master, Open ani Turnaj mistrů
- pokud to půjde, pokusíme se uspořádat alespoň některé republikové turnaje
- pro sezónu 2022 se použije plovoucí žebříček 2020 pro potřeby nasazení hráčů do turnajů
- pokud to ve zbytku roku bude umožněno, pořádejme nežebříčkové turnaje, případně celé ligy. Alespoň takto bude o co hrát a sezóna tak nezůstane jen jako nepopsaný list papíru…

bod 4.
Změny během sezóny:
- pokud dojde kdykoliv během rozehrané sezóny k opětovnému zpřísnění podmínek pro shromažďování, či jiných nařízení znemožňujících konání turnajů, platí tato pravidla:
- pokud se během sezóny odehraje jen 6 či 7 Masterů a alespoň 20 Openů, platí stejná pravidla jako v bodě 2. a Národní žebříček se sestaví dle pravidel uvedených v bodě 2. Výsledky již odehraných turnajů MČR platí, o odehrání ostatních rozhodne VV
- pokud se odehraje 5 a méně Masterů, případně méně jak 20 Openů, sezóna se stává i zpětně nežebříčkovou. I zde výsledky již odehraných turnajů MČR platí, o odehrání ostatních rozhodne VV


Samozřejmostí je dodržování všech opatření, vyplývajících z nařízení vlády, příp. Ministerstva zdravotnictví, platných v době konání jednotlivých turnajů.

Výkonný výbor ČKS, 25.2.2021

---------------------------------------------------------------------------------------

Jsme si vědomi, že se nezavděčíme všem... berte to jako opravdu nouzové varianty. Nicméně rádi si přečteme vaše názory.
Zároveň prosíme všechny zájemce o pořádání turnajů Masters a republikových turnajů, aby se nám hlásili na mailovou adresu: vybor.cks@gmail.com , případně kontaktujde kteréhokoliv člena VV. Děkujeme.
Souběžně budeme oslovovat tradiční pořadatele a předsedy kllubů, abychom sezónu zaplnili a byli připraveni na jednotlivé scénáře. Budeme to mít letos složité, mnohým přesunům a změnám turnajů se nevyhneme, bez vás jsme nahraní ;)

Mějte se fajn.
Za Výkonný výbor, Jirka Petráň

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

20 dub 2021 23:08

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

jirka.petran píše:
Zároveň prosíme všechny zájemce o pořádání turnajů Masters a republikových turnajů, aby se nám hlásili na mailovou adresu: vybor.cks@gmail.com , případně kontaktujde kteréhokoliv člena VV. Děkujeme.
Souběžně budeme oslovovat tradiční pořadatele a předsedy kllubů, abychom sezónu zaplnili a byli připraveni na jednotlivé scénáře. Budeme to mít letos složité, mnohým přesunům a změnám turnajů se nevyhneme, bez vás jsme nahraní ;)


Přátelé kuličkáři.
Snad se blýská na lepší časy a koncem května / začátkem června bude možno uspořádat první turnaje. Zatím je to víc přání, než skutečnost, ale musíme býti připraveni...
Proto ještě jednou: kdo by chtěl uspořádat turnaj Masters, či republikový (jednotlivci, junioři, dvojice či kluby) pište na vybor.cks@gmail.com, případně se obraťte na kteréhokoliv člena vedení svazu, budeme rádi - pomozme si navzájem :wink:

Děkujeme, VV ČKS

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 kvě 2021 10:29

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Hezký den přeji všem,

vzhledem k situaci ohledně rozvolňování je velmi pravdě podobné, že sezona 2021 by mohla být realizována na základě schváleného druhého bodu VH:

bod 2.
Uvolnění k 14.6.2021:
- sezóna v omezeném režimu
- započítaných 8 nejlepších turnajů, z toho 4/6 Masterů
- republikové turnaje budou uspořádány, pokud to situace dovolí
- proběhne Turnaj mistrů jako nežebříčkový turnaj

Tak abychom mohli vytvořit reálný harmonogram pro sezonu, bych rád, abychom dali dohromady pořadatele.
Jde celkem o 6 Masterů, jehož předběžný návrh vypadá nyní takto:

26.6. Čelčice/Bedihošť
17.7. Kamenný přívoz
7.8.
28.8. Brno
11.9. Zastávka
25.9.
případně 9.10. a pokud bude jasná situace s rozvolněním je možné uvažovat i o termínu 12.6.

Vzhledem k tomu, aby byla teritoriální vyváženost, prosím pořadatele z českých krajů o podání případných přihlášek.
Termín prosím do 31.5.2021, přihlašte se buď zde nebo na mailový kontakt VV.

Pokud se nám nepodaří termíny naplnit z řad českých pořadatelů, odehrají se zbylé termíny pro Mastery na Moravě.

Velmi děkuji a jsem s pozdravem.

za VV ČKS Honza Fait


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 kvě 2021 19:32

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Ahoj, chci zeptat Karlovarští kuličkáři chtěli pořádat též master (měl jsem jim pomáhat s organizací) a měli již hřiště zřejmě předjednané z městem na 3.7. Ten termín jsem zde nenašel. Proč se sem nevešel?


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 kvě 2021 21:31

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

chert07 píše:
Ahoj, chci zeptat Karlovarští kuličkáři chtěli pořádat též master (měl jsem jim pomáhat s organizací) a měli již hřiště zřejmě předjednané z městem na 3.7. Ten termín jsem zde nenašel. Proč se sem nevešel?

Ahoj.
Paráda. Je to ostuda, ale nikdy jsem u vás ve Varech na turnaji nebyl, tak nevím jak to tam máte velké. Kolik důlků by se vám tam mohlo vejít?

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 kvě 2021 21:39

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Jary, přečteš-li si příspěvek znovu, jistě narazíš na slova "předběžný návrh".. Příspěvek zde byl dán z toho titulu, aby se nám případní pořadatelé ozvali, a kulickovy svět věděl, že se na sezóně pracuje.. Termíny zde napsané, nejsou zatím dogma..

Každopádně díky za informaci a pokud je to možné, prosim o potvrzení, že zájem trvá i od zástupců KV ...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 kvě 2021 21:45

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

chert07 píše:
Ahoj, chci zeptat Karlovarští kuličkáři chtěli pořádat též master (měl jsem jim pomáhat s organizací) a měli již hřiště zřejmě předjednané z městem na 3.7. Ten termín jsem zde nenašel. Proč se sem nevešel?


A o termínu KV na 3.7. jsem se dozvěděl teď od tebe .. zřejmě, proto jsi ho tam nemohl najít ;)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 kvě 2021 13:05

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 zář 2018 08:12
Příspěvky: 44

Jo tak to jsem rád, myslím že si ve Varech pořádný turnaj zaslouží. Dáša mi po včerejšku psala, že už i psala Lukášovi. Ten návrh šel už někdy začátkem dubna přes Jirku, který už brousil předběžné varianty. Tak nevím, kde se to zatoulalo. Jen vím, že tam byl i jeden master v návrhu na první červnový víkend do Kamenného Přívozu. To už, ale je asi stejně kvůli covidu pasé.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 kvě 2021 15:58

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Zdravím, paní Dáša mi skutečně psala, ale ohledně Openů. O zájmu pořádat Master nikoliv, stejně jako Honza o tom "slyším" zde na fóru poprvé, nicméně jsem rád, že je o pořádání zájem.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 kvě 2021 20:36

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

HonzaF píše:
chert07 píše:
Ahoj, chci zeptat Karlovarští kuličkáři chtěli pořádat též master (měl jsem jim pomáhat s organizací) a měli již hřiště zřejmě předjednané z městem na 3.7. Ten termín jsem zde nenašel. Proč se sem nevešel?


A o termínu KV na 3.7. jsem se dozvěděl teď od tebe .. zřejmě, proto jsi ho tam nemohl najít ;)

Tak jo... Termín 3.7.2021 jsem dával jako návrh na Master v Karlových Varech na Výkonný výbor již 11.4.2021, když jsem se pokusil zahájit jednání o termínech Masterů a republikových turnajů pro tuto sezónu. To jen pro upřesnění.

28.4.2021 jsem předložil Výkonnému výboru návrh kalendáře s termíny Masterů. Ano, zde mi Vary vypadly ze seznamu, ale dle předchozího návrhu se s nimi počítalo.
6.5.2021 další pokus o sepsání termínovky, pořád se jaksi nic neděje...
A tu náhle Honza zveřejní předběžný návrh kalendáře, o kterém VV nikdy nejednal... sorry jako...

Pojďme raději na kalendáři opravdu pracovat...

Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

19 kvě 2021 20:29

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Ahojte kuličkářky, kuličkáři, kuličerčata

Dovolte mi, abych Vám představil kuličkovou sezonu 2021, kterou VV ČKS odsouhlasil.
Sezona započne, tak jak stanovila VH ze dne 7.3, s ohledem na rozvolnění pohybu občanů na území ČR z důvodu víme jakého.
Jak jsem již avizoval, postupujeme dle bodu 2 usnesení VH - rozvolnění nejpozději ke 14.6.2021. Sezona zkrácena na 6 Masterů se započítáním 4 nejlepších a celkově se započítává 8 nejlepších turnajů.
Sezona se odehraje za doprovodu aktuálních epidemiologických opatření.

Odsouhlasený kalendář:
12.6. Kamenný přívoz - Master (Wolf Cvrnk)
26.6. Čelčice - Master (Hanácká trefa)
3.7. Karlovy Vary - Master (Karlovarští kuličkáři)
17.7. - MČR Dvojic
7.8. Nižbor - Master (Roman Kokeš)
28.8. Brno - Master (Chrobáci) - MČR Jednotllivci
11.9. Zastávka - Master (Zastávecká koule)
12.9. Zastávka - MČR Juniorů
25.9. - MČR klubů

MČR klubů a dvojic se odehraje na hřištích teritoriálně Čech - v současné době je ve vyjednávání a je možné, že dojde k případnému posunu termínu.
Turnaj Mistrů - bude dořešen termín i pořadatel v průběhu sezony.
Poprosím tedy pořadatele, kterým jménem VV ČKS velmi děkujeme, že se chopili pořadatelského žezla, aby započali zasílati propozice na web.

Dále vzhledem k tomu, že dne 12.7.2021 vyprší mandát vedení svazu, je třeba svolat volební VH.
Volební VH se dle rozhodnutí VV ČKS bude konat dne 26.6. na Masteru v Čelčicích.
Pozvánka dozajista bude odeslána, vyvěšena i vlákno bude založeno ... tak abychom naplnili literu legislativy pro dané určenou.
Žádám všechny zájemce o kandidaturu na pozici: Prezident svazu, Tajemník svazu, člen VV, člen kontrolní komise, nechť svoji kandidaturu, oznámí nejlépe v založeném vláknu, případně do mailu svazu ČKS aaanebooo případně nejpozději osobně před zahájením Masteru v Bedihošti dne 26.6.2021 k rukám prezidenta ČKS, tajemníka ČKS nebo člena VV ČKS.

Velmi se těšíme na brzkou viděnou a
všem skvělý nához a cvrnk přeje

Výkonný výbor ČKS z.s.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 kvě 2021 23:07

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Hluboce se omlouvám.
ale Celcice cti jako Bedihost


Tedy turnaj 26.6.2021 bude pořádán v Bedihosti ... děkuji za pochopení chyby tisku :))


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron