Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

12 bře 2020 15:40

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Ahoj přátelé,
s ohledem na vyhlášení nouzového stavu v ČR a v souvislosti s vyhlášeným opatřením, musíme i my přistoupit k posunutí zahájení sezóny, a to k prozatimnimu datu 12.4.2020 ... je nám to bohužel líto.

V nejbližších dnech zasedne VV ČKS a najdeme společně řešení.
Děkujeme za Vaši trpělivost.

Hlavně zůstaňte zdraví!!!!

S přátelským pozdravem
Honza Fait


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

06 kvě 2020 16:30

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Připojuji se k Martinovu dotazu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 kvě 2020 09:05

Offline
Registrován: 25 čer 2019 09:29
Příspěvky: 12

Ahoj,jen se chci zeptat,jak se nám přihodilo,že je v Bedihošti master 16.5.,když by měl být turnaj zveřejněn 21 dní předem a 25.4 tam rozhodně nebyl.Chápu,že není normální situace,ale někteří z nás musí být občas v práci a není možné to měnit 10 dní před tím.

Roman


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 kvě 2020 13:50

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Ahoj Romane, termíny Masterů byly zveřejněny 24. února. Téměř hned poté, teď bych si to datum cucal z prstu, byly zveřejněny i propozice Masteru v Bedihošti. Zveřejněny byly celý březen a skoro celý duben.

Tak jak šel čas, jsem musel termínovku postupně "čistit" a turnaje mazat, protože různá vládní nařízení se stále měnila a nechtěli jsme upoutávat na turnaje, které se nebudou konat.

Poslední taková úprava proběhla 28. dubna (takže 25. dubna tam ten turnaj zrovna ještě byl), kdy byl smazán Open na Zastávce a právě již zmíněný Master v Bedihošti. V tu chvíli to vypadalo tak, že v květnu si ještě moc nezahrajeme a Hanácká Trefa rozhodně nechtěla nařízení obcházet.

Protože následně došlo k vcelku rychlému rozvolňování opatření, byl jsem některými kolegy požádán, zda bych ten Bedihošť přeci jen nezvážil, protože najednou (a opravdu najednou, původně to mělo být o 14 dní později) došlo k povolení pořádání akcí do 100 osob v termínu od 11. května.

Pokud jsme jako VV chtěli tuto kuličkovou sezonu ještě zachránit, bylo třeba jednat rychle. Zatím jsme "přišli" o jeden Master v Úněticích (ten se ale dá nahradit a o termínu jednáme), přijít i o druhý - ten v Bedihošti - už by bylo horší. Začal jsem tedy znovu jednat o možnosti turnaj uskutečnit, podotýkám v původním termínu, který byl zde na stránkách vyvěšen již 24. února.

Tedy když to shrnu stalo se:
24. únor - zveřejnění termínů Masterů
začátek března - zveřejnění propozic Master Bedihošť
28. dubna - smazání propozic Master Bedihošť
5. května - opětovné zveřejnění propozic Master Bedihošť (zcela ve stejném znění + doplněno o COVID opatření

Samozřejmě chápu, že lidé chodí do práce, taky spousta z nás bude mít teď i jiné starosti než kuličky, ale v tomto mimořádném kroku šlo o záchranu kuličkové sezóny 2020. Věřím, že to pochopíš. Děkuji

Lukáš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 kvě 2020 23:39

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

Ahoj! Taky se mi nelíbí, jak je narušená kuličková sezóna. Nicméně nařízení vlády platná (v tuto chvíli, a tedy doposud pro 16.5.) na kuličkách v Bedihošti,
pokud se nebude hrát "obdůlek", nelze splnit. Kuličky v normální podobě nelze považovat za bezkontaktní. Aby byly bezkontaktní a aby se dodržel stále platný 2 m odstup,
tak by se musela vydat, a hlavně dodržovat, pravidla pohybu kolem důlků, což si s obecnou kázní při této volnočasové aktivitě nedovedu představit.
Pokud nebude dodržováno bezpodmíněčné nošení roušek na hřišti a ve vzdálenosti 2m od nejbližší osoby, tak se nemohu zúčastnit. Pečuji o senira.
Petr H.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 kvě 2020 12:40

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Ahoj Petře,

předně chci napsat, že Ti zcela rozumím, zdraví všech a především našich blízkých je nejdůležitější. Naprosto chápu, že každý z nás se musí pořádně rozhodnout co v této chvíli může či nemůže udělat. Můj osobní názor, jako člena VV, byl takový, aby se kuličková sezóna zcela zrušila a po uvolnění všech opatření se odehrály všechny turnaje jako nežebříčkové, dokonce jsem k tomu vypracoval celkem obsáhlý návrh ke kterému se většina členů VV přikláněla. Nakonec se o něm ale nehlasovalo. Nyní, když došlo k tomu rychlému rozvolňování (o kterém si já osobně opět myslím, že to není úplně v pořádku) je tady možnost turnaje přeci jen odehrát. Nelíbí se mi ani moc skutečnost, že první turnaj sezóny bude rovnou Master, ale chápu že hledat náhradní termíny hned pro dva Mastery ve zkrácené sezóně je už trochu problém. V podstatě jsem v situaci, kdy tady "obhajuji" turnaj se kterým ani já nejsem úplně v pohodě. Při konečném rozhodnutí zda do toho jít ve mě mírně převážila funkce tajemníka snažícího se "zachránit" celou sezónu než osoba Lukáše Vlčka jako takového.

V souvislosti s tím povolením akcí do 100 osob, od 11. května, mi například taky začíná squashová liga přičemž ani tento sport se ne dá považovat za bezkontaktní. A to je dokonce už od pondělí povoleno odehrát utkání bez roušek. Stejně tak v některých hobby marketech, kde jsem osobně byl, si můžeme o 2m rozestupech nechat zdát. Tímto to vůbec nechci zlehčovat, jen to konstatuji.

Turnaj v Bedihošti se bude hrát pouze na jednu stranu, řekněme od plotu směrem k hospodě. Bude tedy zřejmě delší, ale bezpečnější. Roušky při hře vyžadovat budu - přidám to ještě do propozic. Následné nošení roušek v areálu pak vychází z platných nařízení, takže by mělo být samozřejmostí. Povolena je ale konzumace jídla, nápojů a kouření bez roušek, s tím moc nenadělám. Samozřejmě se můžeme dohodnout, že Ti vyčleníme v areálu místo s židličkou, kde budeš moci mezi hrami odpočívat/setrvávat a v jehož okruhu min. 2m se ostatní nebudou pohybovat. Nemám s tím problém, chápu to a budu se snažit vyjít vstříc všem požadavkům, které budou mít i jiní hráči v souvislosti s COVID19.

Lukáš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 kvě 2020 11:35

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Ahoj.
Co k tomu dodat... za mě osobně sezóna není výrazně zkrácena, ztratili jsme cca měsíc. Začít masterem není ideální, ale je to alespoň řešení, jak sezónu odehrát. Všichni máme stejné startovní podmínky, tak si to pojďme užít ;).
Pokud obeženeme hřiště páskou, stává se z něj uzavřené sportoviště kde rouška není povinná. Ale respektuji přání každého hráče a pokud bude kdokoliv nošení roušky vyžadovat, mějme ji i při hře. Dodám na turnaj desinfekci rukou.
Ostatní je na domluvě. A ještě můj osobní pohled na sezónu... myslím, že je na každém z nás, zda bude na turnaje jezdit, nebo ne. Každý sám musí vyhodnotit, do jaké míry je pro něj nepřijatelný fakt potkávat se s větší skupinou lidí a podle toho se zařídit. Já osobně se už těším, i když doba je teď poněkud zvláštní. Ale čekat na úplně uvolnění, to bychom nemuseli začít ani za rok...

Ještě k masteru v Úněticích - Martin Mišovič jedná o hřišti na termín 25.7.

Mějte se fajn.
Jirka Petráň

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 kvě 2020 00:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Aktuální info k sezóně...

Martin Dostál píše:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné dostat nějaké aktuální info ohledně turnajů, sezóny atd.
díky

Martin

Ahoj Martine, ahoj všichni.
Jak jste se již nejspíše všimli, sezóna začíná v sobotu 16.5.2020 turnajem Master v Bedihošti. Snažili jsme se rychle zareagovat na vládní rošádu s uvolňováním všemožných zákazů a začít kuličkovou sezónu pokud možno hned, jak to jen jde...
Proč začínáme Masterem popsal již Lukáš ve svém příspěvku:

Lukáš píše:
Pokud jsme jako VV chtěli tuto kuličkovou sezonu ještě zachránit, bylo třeba jednat rychle. Zatím jsme "přišli" o jeden Master v Úněticích (ten se ale dá nahradit a o termínu jednáme), přijít i o druhý - ten v Bedihošti - už by bylo horší.

Únětický Master se nám povedlo po dohodě s Martinem (díky Martine) přesunout na 25.7.2020, takže bude kalendář Masterů a republikových turnajů naplněn.
Postupně se již objevují nové Openy, takže snad nic nebrání začít se potkávat u důlků.

V Bedihošti budou vyhlášeni vítězové Národních žebříčků 2019, nejlepší turnaj sezóny 2019, nováček a skokan roku 2019.

Největší změnou v této sezóně je počet turnajů, které se započítávají do Národního žebříčku jednotlivců i klubů. VV schválil snížení na 8 započítávaných turnajů z původních deseti. Aktuální soutěžní řád najdete na webu ČKS pod záložkou "Pravidla kuliček", vlákno k tématu je zde: http://forum.kulicky.com/viewtopic.php?f=2&t=2078

Aktuální znění upravených bodů SŘ:
5.2 Do národního žebříčku se každému hráči započítává 8 nejvyšších bodových zisků dosažených v
hodnoceném období dle čl. 5.1, přičemž se započítává maximálně 4/6 turnajů Masters uskutečněných v
hodnoceném období.


6.2 Do národního žebříčku klubů se každému klubu započítává 8 nejlepších výsledků dosažených v
hodnoceném období (tj. daný kalendářní rok nebo posledních 12 měsíců pro 12-ti měsíční žebříček),
přičemž se započítává maximálně 4/6 turnajů Masters uskutečněných v hodnoceném období. Aby mohly
být výsledky klubové soutěže započítány do žebříčku, musí být na turnaji být přítomny alespoň 2 kluby.


Další změnou je Valnou hromadou schválené vyřazení Turnaje mistrů z bodování - stává se z něj tedy nežebříčkový turnaj. Termín TM doplníme později, je třeba najít vhodné datum a hřiště. Je to nestandartní situace, ale věříme v pochopení hráčské komunity, neboť i současná doba je dosti nestandartní...

To je v krátkosti vše, průběžně budeme doplňovat nové informace.

Všechny zdraví
Jirka P.

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron