Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

11 led 2020 20:58

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Po dnešní Valné hromadě bych chtěl poděkovat minulému VV a hlavně bývalému prezidentu ČKS Danu Besedovi, který přebral nelehké žezlo po Petru Šejbovi (kterému patří ještě větší díky). Dane vnesl jsi do svazu nutnou právní formu a velice si vážím Tvojí práce ohledně propagace kuliček a hledání nových hřišť atd.. Děkuji
Děkuji vyslancům týmů s volebním právem za svěřenou důvěru v nového prezidenta a členy výkonného výboru. Děkuji všem zúčastněným na VH.
Děkuji Marku Šiňanskému, pro kterého dnešní den musel být zklamáním, ale Marku ruku na srdce, opravdu by jsi měl na post prezidenta? Já za sebe vím, že já na to nemám. Pak se chci Markovi omluvit, že i když mi nikdy nic špatného neudělal, že jsem se k němu párkrát nezachoval fér / slušně. Prosím promiň Marku.
Dále bych chtěl pogratulovat novému panu prezidentovi ke zvolení a přeji mu hodně pevné nervy, protože je bude určitě potřebovat. Čeká jej nelehký úkol, kdy se bude muset seznámit (jako Dan) s mnoha právními předpisy, obsluhou stránek a spoustou dalších věcí. Dále gratulace novému VV ke zvolení a doufám za VV, že se posuneme zase o kus dále a i když nebudete jako hráči někdy spokojení, tak že budete věřit, že se snažíme z plných sil vám vyjít co nejvíce vstříc. Co se odhlasovalo na Valné hromadě se určitě dozvíte ze zprávy a předpokládám, že né každý z vás bude spokojený. Věřte, že hlasování u několika bodů dalo hodně zabrat a nebylo mnohdy lehké vymyslet vhodný kompromis mezi nastalou situací a možnostmi jak je řešit.
Kdo to přečetl až sem, tak si může zatleskat a poklepat na rameno, protože to myslí s kuličkami aspoň trochu vážně.
Děkuji a přeji všem hodně zdraví nejen do roku 2020.
S pozdravem
Martin Adamec

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron