Kuličky - diskuze
http://forum.kulicky.com/

Poděkování
http://forum.kulicky.com/viewtopic.php?f=2&t=2057
Stránka 1 z 1

Autor:  Martin Adamec [ 11 led 2020 20:58 ]
Předmět příspěvku:  Poděkování

Po dnešní Valné hromadě bych chtěl poděkovat minulému VV a hlavně bývalému prezidentu ČKS Danu Besedovi, který přebral nelehké žezlo po Petru Šejbovi (kterému patří ještě větší díky). Dane vnesl jsi do svazu nutnou právní formu a velice si vážím Tvojí práce ohledně propagace kuliček a hledání nových hřišť atd.. Děkuji
Děkuji vyslancům týmů s volebním právem za svěřenou důvěru v nového prezidenta a členy výkonného výboru. Děkuji všem zúčastněným na VH.
Děkuji Marku Šiňanskému, pro kterého dnešní den musel být zklamáním, ale Marku ruku na srdce, opravdu by jsi měl na post prezidenta? Já za sebe vím, že já na to nemám. Pak se chci Markovi omluvit, že i když mi nikdy nic špatného neudělal, že jsem se k němu párkrát nezachoval fér / slušně. Prosím promiň Marku.
Dále bych chtěl pogratulovat novému panu prezidentovi ke zvolení a přeji mu hodně pevné nervy, protože je bude určitě potřebovat. Čeká jej nelehký úkol, kdy se bude muset seznámit (jako Dan) s mnoha právními předpisy, obsluhou stránek a spoustou dalších věcí. Dále gratulace novému VV ke zvolení a doufám za VV, že se posuneme zase o kus dále a i když nebudete jako hráči někdy spokojení, tak že budete věřit, že se snažíme z plných sil vám vyjít co nejvíce vstříc. Co se odhlasovalo na Valné hromadě se určitě dozvíte ze zprávy a předpokládám, že né každý z vás bude spokojený. Věřte, že hlasování u několika bodů dalo hodně zabrat a nebylo mnohdy lehké vymyslet vhodný kompromis mezi nastalou situací a možnostmi jak je řešit.
Kdo to přečetl až sem, tak si může zatleskat a poklepat na rameno, protože to myslí s kuličkami aspoň trochu vážně.
Děkuji a přeji všem hodně zdraví nejen do roku 2020.
S pozdravem
Martin Adamec

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/