Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

10 kvě 2011 15:22

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Testování v Újezdě nad Lesy proběhlo skvěle. Protože však máme 2 varianty tohoto herního systému, potřebovali bychom vyzkoušet i tu druhou, abychom je mohli porovnat a vybrat tu lepší. Poté by pravděpodobně mohla být používána i na turnajích Masters. Např. tento víkend jsem mluvil s pořadateli vsetínského Masters, kteří by systém rádi použili - záleží jen na tom, zdali se do té doby stihne druhá varianta otestovat a schválit výkonným výborem pro použití na Masters.

Proto by se hodilo, kdyby někdo uspořádal turnaj, na kterém by se to mohlo otestovat, pokud možno v Praze, aby tam bylo co nejvíce hráčů, kteří na vlastní kůži vyzkoušeli obě varianty a mohlo se tak lépe porovnávat. Např. o víkendu 21. a 22. 5. ještě není žádný turnaj, takže by tento termín byl ideální.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 kvě 2011 08:02

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

....tak a teď už mohu mít názor.....po odzkoušení obou nových systémů jsem dospěla k tomuto vyhodnocení.
Vím,že to nebylo asi jednoduché je vymyslet a proto za jejich vznik autorovi moc děkuji a cením si toho!!!!!
Ale zřejmě jsem stará vesta na to,abych si zvykala na systém,který mi ani jeden nesedí.
Klasika je klasika.Zvykla jsem si totiž na cvrkot na hřišti a hlavně na hru jako takovou.
Tak jaké jsou rozdíly mezi klasikou a novinkou? (můj názor)


KLASIKA *cvrkot*
NOVÝ *klid*
********************************************
KLASIKA *stále se hraje*
NOVÝ *čeká se třeba i hodinu*

Neumím si ani představit,jak třeba na Petříně prochází stovky turistů a dívají se na jednu dvojku,jak si tam cvrnká kuličky.
Líbí se mi akce na hřišti.Hodně lidí a hodně čumilů. :-D
Systémy jsou výhoda doopravdy pro ty nejlepší.Dostanou se po "výhře" v tabulce do pavouka co nejblíž bedně,to je pravda,ale co na to nováčci a Ti,co jim to moc nejde? Musí se hoooodně učit,hoooodně učit?! Ale zase si zahrají. :D
Měla jsem možnost říct názor po turnajích,kde otázka zněla: který ze systému se mi líbí víc a proč? Odpověděla jsem jen,že ten první a z důvodu pouhého pocitu. Neměla jsem totiž v "tu chvíli" jasno.Nikdo se mi nezeptal na ten klasický,kterého zřejmě zůstanu zastáncem.
Vím,že jsou v nových systémech i "klady",ale není nad jednoduchost,jasnost a klid na turnajích.A nejsou to jen má slova.
Každý může mít názor svůj vlastní a tom to je (já ho tu napsala) a kdo jaký systém si z pořadatelů určí,je jeho věc a nikdy by mě nenapadlo od turnaje odstoupit,když už si zvolí jakýkoliv :shock: A proč? Kuličky hraji ráda. :D
Napsala jsem něco špatně :?:
Krásný den a hrajeme dál.....................


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron