Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 16 ]  »

01 úno 2010 18:59

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Zdravím vás.
Dostal jsem informaci, že 15. 05. 2010 se koná pochod Praha - Prčice. Jelikož se to kreje s turnajem, tak se chci zeptat, kdo by se účastnil turnaje dvojic a kdo ne. Pokud by jste už zhruba věděli co budete dělat a čeho se budete účastnit, dejte mi sem prosím vědět, abych mohl reagovat na situaci. Jelikož nemam zažádáno o další termín, tak se mi to nechce přesouvat, ale v případě nutnosti by se nedalo nic jiného dělat.
Díky Martin


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 úno 2010 09:06

 
Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Ahoj Martine,
do Prčic asi nepůjdu, ale i tak se Tě zeptám, proč jsou oba Vaše turnaje hned týden po sobě?
A co se týče mé účasti na dvojicích, s takovou trubkou by stejně nikdo nešel :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 úno 2010 12:48

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ahoj Michale. Tak turnaje jsou hned po sobě, protože jsou dost našláplé termíny a chtěl jsem využít i toho, že nebudu muset terén po druhý moc ucpravovat. Jako další důvod je i počasí. Jako každý, tak i já bych měl rád na to pěkné počasí, ale i dlouhou viditelnost, protože to je v parku a moc světla by tam na podzim nebylo.S termínem se asi nedá nikdy zavděčit všem. Ale správnému kuličkáři je snad jedno, jestli jsou dva turnaje po sobě v Plzni a nebo v Praze. Hlavně když si zahrajeme.
A na dvojice klidně přijeď. On se k tobě někdo určitě najde. V parku je hodně veverek. :D


Naposledy upravil Martin Adamec dne 05 úno 2010 12:22, celkově upraveno 1

Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 úno 2010 22:11

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 22 zář 2009 18:49
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

Ahoj, za naší rodinku "Hujerovic" :D - my chodíme rok co rok pochod Praha Prčice a ani letos nevynecháme, takže od nás se nikdo v tomto termínu bohužel nezůčastní (kromě Páji a Martina,jak už psali....) což je hned o 4 dvojice méně,....a vzhledem k loňské účasti to vypadá že tam budou Pája s Martinem hrát sami :D takže my jsme určitě o přesun termínu......Ahoj Petra K.


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

05 úno 2010 09:03

 
Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Já budu hrát klidně i s veverkou (protože na Tebe to stačí). Akorát nevím, co je vevrka. To je asi nějaká Vaše krajová specialita ne? :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

05 úno 2010 09:12

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Michal - a já vím,proč ho chceš hrát s Leošem,páč se mnou se ho hrát bojíš. :lol: :lol: :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

07 úno 2010 21:44

 
Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Jelikož jsem po mnohá léta skalním příznivcem pochodu Praha-Prčice, tak ani letos to nebudu měnit. Pokud se tedy nedohodne změna termínu, tak se určitě nezúčastním.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 úno 2010 22:16

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 22 zář 2009 18:49
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

Koukám, že sem teď stejně píšou max 4 lidi, (a to ještě občas pěkný kydy mimo mísu)ostatní se ani neobtěžujou vyjádřit a věřím, že pak na místě na turnaji si budou ještě stěžovat, takže má tohle vůbec cenu a smysl? Petra


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

08 úno 2010 13:33

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ale jaký zvolit termín. Jak jsem koukal, tak už neni skoro žádné místo v termínech. O prázninách bude plno lidí pryč, takže to nepřipadá v úvahu a po prázdninách nebude už ideální počasí. Jediná dirka je sobota 26. 06. 2010. :idea: Je to poslední víkend před prázdninama.
Tak co vy na to :?:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 úno 2010 13:58

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

26. 6. zní jako dobrý termín i z hlediska toho, že by nebylo tolik mistrovských turnajů turnajů po sobě (na květen plánuje Pavel MČR žen, pokud si dobře pamatuju, koncem května je pak MČR).

Jinak když vezmeš v potaz, že máme 9x masters, MS, MČR žen, dvojic, juniorů a 3 turnaje na Slovensku, tak to je 16 turnajů. V kontinentální Evropě se dá rozumně hrát od dubna do října, tj. 7 měsíců. Měsíc má cca 4,3 týdne, to dělá 30 týdnů na 16 turnajů. Při pohledu na tyhle čísla mi přijde extrémně nepravděpodobné, že by se pro všechny akce dal najít termín, který bude všem vyhovovat. Což je na druhou stranu dobře, protože to svědčí o tom, že kuličkář 21. století má takové možnosti, že si užije spousty turnajů a pak může jít klidně do Prdčic :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

08 úno 2010 17:26

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Takže pokud nebude mít nikdo nic proti, navrhnu tento termín Karlovi a snad nám to v Plzni vyjde. Rádi vás uvidíme. :) Jen aby se někdo neozval, že je pryč. Bude to sobota, tak i pro ostatní z daleka jako je třeba Vsetín to bude hned veselejší než masters 9. 5. v neděli. Snad už termín 26. 6. bude O.K.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

08 úno 2010 17:49

 
Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

Každý má vždy možnost volby čemu dá přednost, ať už v kuličkách nebo v čemkoliv jiném v životě. Podle mě je nejlepší dělat vše pro to, aby se našli noví hráči a hráčky kuliček a zvýšila se konkurence, tím se pak nebude řešit kdo a kde půjde a nebudou se turnaje přizpůsobovali lidem ale lidé budou přesně vědět, co od jednotlivých turnaje můžou čekat. Tím mohou získat kuličky na vážnosti, kterou v součastnosti mají minimální a stát se plnohodnotným sportem.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 bře 2010 12:45

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ahoj všem. Tak turnaj dvojic je snad začarován. Ani náhradní termín 26.6. neni vhodný. V této době se bude konat propagační akce kuliček v Praze. Proto bych nadhodil další možnost a to na sobotu 5.6.. Jestli jsem dobře koukal, tak tento víkend je zatím volný. Ještě se poradim s Petrem, jestli neni na tuto dobu něco plánováno. To bych pak už musel přistoupit k poslední variantě a to: domluvit se např. s Karlem Fáberem a vzít mu jeden termín z turnaje open. Ale snad to nebude třeba. Takže pokud by i nový termín někomu nevyhovoval, tak se mi prosím brzy ozvěte. A já budu doufat, že úpravy cest v Borském parku nezasáhnou naše oblíbené místo. To bych musel vymýšlet i nové místo. :( A to by už bylo moc radosti najednou.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 bře 2010 13:59

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Koukám do termínovky a na 5. 6. má bohužel Jirka turnaj na Střeláku. Aby to bylo trochu komplikovanější, tak ještě není jisté, zdali bude povolení (šanci bych odhadoval tak na 80 %).

Pošlu Ti Martine na mail soubor, v kterém jsou všechny turnaje, pro které jsem zprostředkovával povolení - tedy včetně těch, které ještě nejsou na netu.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

09 bře 2010 20:59

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Po telefonické domluvě, mi Jirka přenechal termín. Za to Jirkovi díky. Tak snad to bude v pohodě. Jen budu muset zjistit až do jaké míry jsou plánovany rekonstrukce parku. Kdyžtak by se muselo najít jiné místo, ale to by snad neměl být velký problém.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 16 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron