Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

15 črc 2010 18:02

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Blíží se MS světa a já jako ještě posledních pár dní úřadující šampion, který se letos nezúčastní, chci všem popřát dobrou hru a co nejlepší umístění. Jsem zvědav, kdo bude mým nástupcem, ale již teď mu srdečně blahopřeji.
Mějte se fajn a v srpnu zas na viděnou
Leoš K.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 črc 2010 12:08

Offline
Registrován: 24 črc 2010 09:40
Příspěvky: 9
Bydliště: Vratimov

Chtěla jsem se zeptat když se tady mluvilo o úpravě hřiště... jsem z vesnice u frýdku-místku ale klub mám až ve vratimově. Na zahradě si chci udělat aspoň napodobeninu hřiště....všude je tráva a navíc je zahrady místy dost křivá... nevím jaký povrch bych měla použít, jestli jenom hlínu a nebo něco na to... mé finanční prostředky asi nebudou moc velké protože mamka není zrovna nadšená z toho že jí chci překopat zahradu... :) a taky nemám zas moc místa takže bych potřebovala aji poradit jak velké by mělo minimálně být aby se dalo aspoň trošku hrát cca podle pravidel:) moc díky za odpověď


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 črc 2010 22:14

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Martin Dostál píše:
Rád bych se ještě pár řádky vrátil k již proběhlému MS.
Jménem mého Martina,který je už na 2 týdny na dětském táboře na Orlíku jsem chtěl i já poděkovat a ocenit nesmírné prac.nasazení všech,kteří se na zdárném průběhu MS podíleli./zejména Petrovi Š.,Pavlovi Z.a Martinovi A./Byl jsem nesmírně překvapený tel.přenosem na Primě ještě v průběhu MS a reakcí mých známých.Určitě je to vynikající mediální kampań,upoutávka pro další zájemce.Tobě Martine D.děkuji za gratulaci pro mého kluka,váží si toho zisku o to víc,že jak se vyjádřil, musel zdolávat velké množství zkušených borců včetně Tebe a proto to prohlásil za malý zázrak.Jsem tomu jeho úspěchu rád už proto,že při každém nezdaru lamentoval nad svým horším postavením vůči dospělým a cítil i komplex méněcennosti.Jinak všem přejeme krásné léto a těšíme se brzy na další setkání při kuličkovém zápolení . Ben+Martin Mišovičovi
Ještě jednou bych chtěl pogratulovat Martinovi k zisku titulu mistra světa, hrál opravdu skvělý turnaj a titul si zaslouží.

Dále bych chtěl poděkovat Petrovi za super turnaj, počínaje organizací, komunikací s potencionálními hráči z cizích zemích, kteří se měli účastnit(i když to i díky počasí moc nevyšlo), přípravou všech možných variant a způsobů atd, přes vytisknuté materiály, konče nevídanou propagací, která před, v průběhu i po turnaji podle mě v minulosti nebyla takto velká jako nyní a za spousty dalších a dalších věcí, které zde nezmiňuji.

V neposlední řadě bych chtěl ocenit a i poděkovat Petrovi, Pavlovi a Martinovi Adamcovi za dva dny usilovné práce na zkvalitnění povrchu hřiště(pátek) + uvedení ho do přijatelného a hratelného stavu v následku propršené noci(sobota). Myslím, že kdo neviděl co se tyto dva dny na hřišti dělo a jak vypadalo asi nepochopí :)

Mějte se a na dalším turnaji ahoj
Martin
:) :) :) :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 črc 2010 23:59

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Martine, díky za chválu. Ta vždy potěší. Určitě bych chtěl také poděkovat, za organizaci turnajů ( nejen tohoto ). Martinu Mišovičovi také velice gratuluji a doufám, že si z něho veme spousta vrstevníků příklad. Co mě velmi překvapilo, bylo to, že M. M. trénuje několikrát týdně. Ruku na srdce, kdo tu také trénuje? Asi nikdo. Vítězství bylo zasloužené. Rozhozy jaké předvedl, neměly chybu. Samozřejmně, měl i spoustu štěstí, ale kdo z nás ne. Všem přeji hodně štěstí ve hře a Petru Šejbovi, aby měl stále sílu na propagaci kuliček a organizování turnajů. Díky Petře, moc si Tě vážíme.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 črc 2010 12:34

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

O povrchu jsem právě psal jinému tazateli do tohoto vlákna: http://forum.kulicky.com/viewtopic.php?t=212

Jinak doporučuju přesně to, co psal Martin. Jen bych dodal, že v případě zahradního hřiště možná nebude nutné zbavovat se trávy po celé délce hřiště, od čáry hodu se dá několik metrů házet vzduchem, takže za ní tráva tolik nevadí.

Kláruš píše:
Chtěla jsem se zeptat když se tady mluvilo o úpravě hřiště... jsem z vesnice u frýdku-místku ale klub mám až ve vratimově. Na zahradě si chci udělat aspoň napodobeninu hřiště....všude je tráva a navíc je zahrady místy dost křivá... nevím jaký povrch bych měla použít, jestli jenom hlínu a nebo něco na to... mé finanční prostředky asi nebudou moc velké protože mamka není zrovna nadšená z toho že jí chci překopat zahradu... :) a taky nemám zas moc místa takže bych potřebovala aji poradit jak velké by mělo minimálně být aby se dalo aspoň trošku hrát cca podle pravidel:) moc díky za odpověď

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron