Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

14 říj 2009 20:06

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Při pohledu na nejbližší termíny turnajů jsem si všiml, že ještě nebyly na stránky přidány letošní extrémy. S tímto souvisí následující otázky:

1. Kdy?
2. Kde?

1. Tradiční poslední sobota v roce vychází na 2. svátek vánoční. Takže chceme tento den nebo radši neděli či třeba přímo na Silvestra?

2. Vzhledem k tomu, že není jasné, co se kdy na Střeláku bude dít a jak to tam bude vypadat, navrhoval bych Petřín nebo Letnou. Na Letnou bude možná trochu snažší doprava a je kolem víc restaurací, což by pro někoho mohl být argument :)

Co si o tom myslíte?

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 říj 2009 09:17

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Pokud mohu hovořit za sebe, tak je mi skoro jedno, kde to bude.
Navrhoval bych ovšem jinou věc a sice změnu termínu. Chápu, že den před Silvestrem, nebo přímo na Silvestra by byla báječná atmosféra, ale co si budeme povídat, plno lidí tráví tyto dny mimo. Dávám proto na uváženou, zda-li by nebylo možné pořádat extrémy třeba 19. nebo 20.12.
Mohli bychom si třeba rozdat dárky, pěkně se opít a určitě by přišlo více lidí. Co Vy na to :?:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 říj 2009 09:34

 
Offline
Registrován: 01 zář 2009 13:10
Příspěvky: 51

Já bych se přidala k Michalovi s tím termínem, protože přeci jenom je třeba respektovat početnost rodiny Kvasničkovic (Hujerovic) a navštívit všechny Hujerovi přes ty kratičké vánoční svátky bude docela náročné, takže klidně víkend před.
to Michal: asi bych ti měla vymyslet nějaký dárek k ježíšku za tu celoroční náročnou funkci dvorního baviče :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 říj 2009 11:01

 
Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Jen bych se rád zeptal. Dvorní bavič jsem jen tady v diskusi, nebo už sem si to vysloužil i svými výkony na hřišti :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 říj 2009 12:38

 
Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Tak já bych to viděl někdy mezi vánočními svátky. Těsně před Vánoci to nepovažuji za příliš šťastné... A nebo: co jako extrém vyhlásit už sobotní turnaj? Počasí k tomu bude nanejvýš příhodné...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 říj 2009 21:26

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 22 zář 2009 18:49
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

Já se přikláním k tomu 20.12. a nebo 2.,3.leden - svátky bych nechala pro obíhání famílijí :lol: a žranice a dárky.....a ták :P


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

15 říj 2009 22:06

 
Offline
Registrován: 10 zář 2009 20:51
Příspěvky: 26

Tak já, vzhledem k tomu, že jsem každý rok byl nucen odejít dřív, abych chytil autobus do Vrchlabí :D, se taktéž přikláním k jinému termínu. Toho dvacátýho, jak navrhovala Petra, by to bylo pro mě asi nejlepší :wink: . A jako místo bych viděl spíše tu Letnou - z důvodů, co tady už byli vyjmenovaný. Jinak doufám, že se konečně uvidíme na Masters, pokud se tam teda dostanu :roll: ...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 říj 2009 16:09

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ještě jedna technická - hlavně na turnajích jsme mluvili o tom, že ideální se zdá sobota 20. 12. (nejde se druhý den do práce), teď ale koukám, že sobota je 19. 12. - takže tedy v sobotu 19. 12.?

Jinak podle zpráv, které mám k dispozici, se na Střeláku stále nic neděje, takže by nakonec neměl být problém se sejít na tomto tradičním místě.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

28 říj 2009 10:41

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Tak souhlasim s Petrem, že ta sobota by šla. A místo konání bych také nechal Střelák. A kdyby s tim měli ochránci zákona nějaký problém, tak je opijeme. A proto nezapomeňte vzít něco na zahřátí. :) A pokud by se do té doby začalo na Střelečáku něco dít, tak se místo přeloží jinam a je to. :idea:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 lis 2009 09:45

 
Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Také souhlasím a už se těším. Kdybych Vás náhodou neporazil :evil: , tak Vás všechny aspoň ožeru :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 lis 2009 11:27

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Tak to si vem sebou hodně chlastu. Pro mě aspoň několik flašek. :D Ale pozor na mě. Čim víc jsem K.O., tim líp mi to jde.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

16 lis 2009 10:37

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martin A.: No,tak,že si to nepředvedl vloni,jak Ti to dobře hraje při opičce :D :D :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 lis 2009 20:52

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Martíku, nemůže být vždycky posvícení. Ale extrém 2007 jsem vyhrál. Hold jsem ještě loni neměl v sobě dost fuelu. :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 lis 2009 16:56

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martin A. tak to je pravda.Myslím,že letos to loňské také asi neobhájím.V loni jsem totiž moc nepožila :D :D :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

19 lis 2009 12:53

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

martik píše:
Martin A. tak to je pravda.Myslím,že letos to loňské také asi neobhájím.V loni jsem totiž moc nepožila :D :D :D


Ale po turnaji ( dáli se to tak nazvat ) jsme to dohnali. Byl to supr večer a v noci za tmy hrát kuličky bylo taky fajn. Zúčastnění druhého klání, budou vědět o čem mluvim a ostatní budou mít příležitost letos. A hlavně na extrémech se nekouká na výkon ve hře, ale spíš na výkon mimo hru. :wink: Zahřávat zmrzlé tělo se musí. Tak se budu na všechny těšit a doufam, že se sejdeme v hojném počtu. Čim víc lidí, tim lepší výběr v tekutinách. :D
Ahój


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: