Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 3  [ Příspěvků: 34 ]  »

13 zář 2009 20:59

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ahojte.
Ve Vsetíně padla myšlenka "vytvořit žebříček žen". :idea: Proto bych tu chtěl o tom rozjet diskuzi.
Jednalo by se nejvíce o další práci pro Petra, ale věřim, že se svou šikovností by to zvládl v krátkém čase vytvořit. Šlo by o program, který by třídil ženy zvlášť a tím by mohl vzniknou nový žebříček žen. Jde jen o to, aby jsme mohli k celkovému vyhlášení národního žebříčku přidat i vyhlášení žen. Když se už udělala několikrát cena pro nejlepší ženu turnaje, tak by mohl být i přehledný žebříček žen. Nemyslim je jen vytáhnout z žebříčku a seřadit jak jdou za sebou, ale nějak lépe to ještě domakat. Jestli by šlo udělat i bodování jako kdyby hráli jen spolu a ne i s muži atd.. Nemam přehled co by šlo a co ne. Ale bylo by pěkné to ještě nějak zpestřit. A to je už na vašich nápadech a na tom, kam by byl Petr ochotný až zajít. Možná se tu snažim rozjet něco co nejde, ale to je již na vyhodnocení výkonného výboru a Petrovo schopností. Prostě blíží se konec sezóny, tak aby jsme měli nad čim přemýšlet.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 zář 2009 09:00

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martinovi a vlastně i všem: Ani tak nejde o samostatný žebříček žen,to by bylo zavádějící,že je to má úvaha.Přede mnou jasně může být kterákoliv žena a i to tak bylo.Ale jde o to,že se mě doopravdy zeptalo spousta lidí,jestli hrajeme i s chlapama,tak co na to říct?Jedině ano.A nato se mě zeptali,zda to necítím,jako nespravedlnost,či co!(ve Vsetíně také) Vždy na to odpovídám,že hrát "dobře" může i žena,tak aby se umístila v žebříčku na špici.A ta moje úvaha,teda spíš názor?! Nějakým tím vyhodnocením za "celý" rok ženu samotnou ještě víc povzbudí (bude se snažit tlačit na chlapy-tím budou boje zajímavější) a ty nové se budou zase snažit k tomu,aby se tam dostaly taky.Je to tak holky? :D Dáme chlapům,nakládačku? :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

14 zář 2009 10:40

 
Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Problém sestavování jakýchsi samostatných pořadí žen v jednotlivých turnajích vidím v tom, že by se prostě muselo pouze převzít jejich umístění z celkových výsledků a z listiny jen vypustit muže. Dělat zvláštní pořadí jen mezi ženami dost dobře nelze, protože při smíšené soutěži každá žena odehraje jiný počet zápasů s ostatními ženami a dokonce se může stát, že třeba také narazí jen na samé mužské soupeře... Tenhle můj názor rozhodně neberte jaklo antifeministický-to bych si nedovolil. K ženám mám kladný, k některým dokonce velmi vřelý vztah... :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 zář 2009 11:28

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Leoš a opět klidně všichni! A to je o tom,o čem jsem psala.Jen kouknout na roční žebříček,vidět,říct gratuluji a pokračovat.Ženy nejsou až tak náročné! :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

14 zář 2009 16:08

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ahoj Marťane. Nebyl jsem si právě jist, až do jaké míry jsi si to představovala. Pokud by šlo jen o vytřídění, tak to by neměl být problém. Jak psal Leoš, tak by asi nešlo udělat soutěž zvlášť vytříděnou, že by se ženám počítal i zvláštní žebříček. Takže pokud by vám ženám stačilo být zviditelněné, mohl by stačit výňatek ze žebříčku a to nevidim jako problém.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 zář 2009 23:03

 
Offline
Registrován: 09 zář 2009 20:28
Příspěvky: 32

ahoj, asi nějak nechápu o co tady jde :) Jestli nejde o samostatný žebřečík žen tak o co jde? Pokud jde o vyhodnocení nejlepší ženy za celý rok - tak loni tomu tak bylo.. Ale myslím si,že zrovna v kuličkách to dělit na muže a ženy je zbytečné..


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 zář 2009 07:06

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Lenka: jasně,moje řeč! To se snažím tady napsat. Nedělit žebříček,jen hodnotit ženskou za "rok". (V OPENECH ne.MR také ne.Atd,atd.) V loni se hodnotila žena?Tak o tom nevím. :shock:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 zář 2009 07:09

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martin: Nedělit žebříček!!! To ani náhodou.Jen vytáhnout třeba 3 nejlepší ženy za "celý rok",to je asi tak vše.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 zář 2009 07:10

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

HURÁÁÁ!!! Fórum žijeeeee!!!! :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 zář 2009 10:27

 
Offline
Registrován: 25 srp 2009 07:31
Příspěvky: 3
Bydliště: Vsetín

Vsechny zdravim a ja si dovolim namet otocit: zvazte, zda by nemohl byt samostany narodni zebricek muzu . . . Zni to jinak . . . .? Copak jsou kulicky tak narocnym sportem, ze jsou zeny/muzi v tomto sportu nejak hendikepovany a nebo zvyhodneny ? Primlouvam se tedy, pokud o to nase hezci polovicky stoji o vyseparovani zepricku, ale nekomplikoval bych vlastni prubeh sportovniho klani. (muj skromny nazor). Vsem prijemny den


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

15 zář 2009 10:36

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Neseparovat žebříčééééék. :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 zář 2009 11:07

 
Offline
Registrován: 09 zář 2009 20:28
Příspěvky: 32

Ahoj, jojo hodnotila - nebo alespoň mám doma pohár pro nejlepší ženu za rok 2008.

Ale i tak mi to přijde hloupé to rozdělovat a vyhlašovat i zvlášť pro ženy. Nejedná se o sport, kde by ženy měly nějakou nevýhodu!

martik píše:
Lenka: jasně,moje řeč! To se snažím tady napsat. Nedělit žebříček,jen hodnotit ženskou za "rok". (V OPENECH ne.MR také ne.Atd,atd.) V loni se hodnotila žena?Tak o tom nevím. :shock:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 zář 2009 12:34

 
Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Tedy to je rozruch, taková diskuze tu snad ještě nebyla. Kdepak, jak jde o ženy, tak to nikoho nenechá v klidu... :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 zář 2009 13:15

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Rozdělené žebříčky nééééééééééé! Nikdo mě tu nepochopííííí?! :cry: :D :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 zář 2009 14:17

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Pfuj, konečně! :roll: :D :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 3  [ Příspěvků: 34 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron