Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 19 ]  »

16 kvě 2022 23:01

Offline
Registrován: 26 zář 2019 09:23
Příspěvky: 57

Ahojte,
posílám pozvánku na mimořádnou volební VH, která byla na maily předsedů odeslána 12.5.2022.

S pozdravem Honza Fait


Přílohy:
Kopie souboru Pozvánka na Valnou hromadu.pdf [453.83 KiB]
212 krát
Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 kvě 2022 16:48

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Ahoj všem.
Mám dotaz k VV - budete zde na fóru zveřejňovat jména kandidátů na presidenta / tajemníka / členy VV ?
Stejný dotaz měl v roce 2019 Lukáš, týkal se voleb v 2020 (http://forum.kulicky.com/viewtopic.php?f=2&t=2045) a já s jeho argumentací plně souhlasím a též mi přijde, že je to více než žádoucí...
Což mne napadá, zatím se vlastně ani neobjevila výzva k podávání kandidatur na zmíněné posty...
Děkuji za odpověď. Jirka.

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 kvě 2022 12:08

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Ahoj Jiří,

samozřejmě bych i já, stejně tak jako v roce 2019 rád věděl, kdo bude na jakou pozici kandidovat. Mám však obavu, že to dopadne stejně jako naposledy, tedy nikdo na vlákno jež jsi kopíroval nereagoval, nikdo se ke kandidatuře veřejně nepřihlásil a pak jsme na VV horko/těžko dávali dohromady jména, aby ČKS mohl vůbec pokračovat.

Tedy, ačkoliv jsem na post ve VV již rezignoval, dovolím si vyzvat všechny případné zájemce o post prezidenta, tajemníka a členy VV aby se v tomto vlákně veřejně prezentovali. Osobně již na žádnou pozici kandidovat nebudu.

Lukáš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 kvě 2022 16:50

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Ahoj všem, pár informací k tématu:

- výzva k podání kandidatury není nijak zákonem ukotvená, takže je zcela dobrovolná a spíše se jedná o nepsaný zákon a vhodnost takového apelu (například zveřejněním ve fóru, oznámením VV ap.)

- stejně tak představení / zveřejnění kandidátů na jednotlivé posty ve vedení svazu není ze zákona nutné (samozřejmě je ale žádoucí, aby delegáti přicházeli na VH s nějakou představou, zvláště když zastupují celý klub). Také záleží jaké podmínky upravují Stanovy, případně Volební řád (Jednací řád VH).

- rekakce na Lukáše "že již sice rezignoval..." .. Podle občanského zákoníku zaniká mandát voleného člena orgánu spolku (svazu) uplynutím dvou měsíců od doručení oznámení o odstoupení z funkce (doručení je vhodné zaslat na sídlo svazu písemně, ale je možné oznámit i e-mailem na oficiální adresu výkonného výboru nebo svazu). I když se tato lhůta vztahuje na všechny členy volené do nějaké funkce, zejména je tento bod v zákonu napsán pro statutární orgán (prezidenta svazu), zde je nutné mít určitě nějakou listinu, která průkazně určí kdy došlo k rezignaci. Mimo jiné se musí zaslat Rejstříkovemu (Městskému) soudu - viz náležitosti k zasílání dokumentů Rejstříkovemu soudu.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 čer 2022 21:20

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Ahoj.
Po delším přemýšlení jsem se rozhodl kandidovat do VV. Na žádnou jinou funkci čas nenajdu, tak doufám, že se najde dostatek lidí, abychom měli koho volit...
Zdraví Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 čer 2022 22:33

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Vážená kuličková veřejnosti,

v sobotu 11.6.2022 proběhla v hostinci "Zbraslavský Hostinec" v Praze MIMOŘÁDNÁ VALNÁ HROMADA (MVH) svolaná prezidentem svazu Janem Faitem. Tato valná hromada byla pouze volební, po rezignaci prezidenta a následně i tajemníka svazu bylo nutné zvolit nové vedení.

Právo volit mělo ke dni MVH 12 klubů (resp. jejich zástupců):
Bohemia & Moravia Club
Club Rodamiento, z. s.
GLÁSFÉR TÝM
Hanácká Trefa
HVS GINZEL Rakovník
Karlovarští kuličkáři
Kuličkový klub Chrobáci Brno, z. s.
SK ZASTÁVECKÁ KOULE
SKK Rohožky
Sklerotici
Strangalia Team
WOLF CVRNK TEAM


Valné hromady se zúčastnilo 6 klubů, což nebyla nadpoloviční většina, nutná k usnášeníschopnosti. Na tuto situaci pamatují stanovy ČKS, bylo pouze nutné vyčkat půl hodiny od oficiálního zahájení schůze, tedy od 11:30 do 12:00 hodin. Po této půlhodině jsou bráni přítomní delegáti jako 100% účast a bylo možné schůzi zahájit.

Přítomné kluby s hlasovacím právem:
Bohemia & Moravia Club
GLÁSFÉR TÝM
SKK Rohožky
Sklerotici
Strangalia Team
WOLF CVRNK TEAM


MIMOŘÁDNÁ VALNÁ HROMADA zvolila nové vedení svazu na období od 11.6.2022 do řádné VH v roce 2024, nejdéle však do 31.1.2024.
Zvoleni byli tito kandidáti:
prezident ČKS: Martin Dostál (statutární zástupce)
tajemník ČKS: Pavel Zoufalý
člen VV: Jiří Petráň

Kontrolní komise:
Martin Mišovič
Lenka Nedvědová
Marek Šiňanský (předseda KK)

Vše si můžete podrobně prostudovat v přiloženém Zápisu z MVH.

Děkujeme přítomným zástupcům klubů, kandidátům a hostům za účast a konstruktivní přístup k průběhu valné hromady.

Za VV
Jiří Petráň


Přílohy:
Poznámka: Zápis z MVH 11.6.2022
Zapis-MVH-2022_06_11.pdf [194.56 KiB]
189 krát

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

17 čer 2022 19:51

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Přeju hodně úspěchů, Martine, Pavle, Jirko, Martine, Lenko a Marku!

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 čer 2022 21:50

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Děkujeme, Petře, budeme se snažit :?

.

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 čer 2022 22:33

Offline
Registrován: 07 bře 2019 12:41
Příspěvky: 32

Ahoj, dne 25.6.2022 proběhl turnaj kategorie Masters v Bedihošti. Rád bych vzkázal všem českým hráčům ( kromě čtyř výjimkám) ........Zdá se a asi to tak i dopadne, že Český kuličkový svaz bude opravdu jen český. za Zastáveckou kouli ( a asi i za všechny Moravské kluby ) z celého srdce děkujeme.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 čer 2022 06:25

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Ahoj, komunikují s generálním ředitelstvím ČD a zda se, že bude možné rozdělit skupinovou 50% slevu mezi více spojů. Doufám, že značně zlevněné jízdné motivuje kuličkáře všechny k cestování na východ, západ a větší západ)))
Marek


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 čer 2022 07:29

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Když vytvoříme velkou skupinu 20 osob a koupíme společnou jízdenku v předstihu z Prahy (4:52)do Prostějova, vyjde cena jedné jízdenky na 210,- Kč. Do Bedihoště autobusem za 18,-
Z Prahy(5:12) do Zastávky vyjde jedná jízdenka na 216,-Kč. Já myslím, že to je dost levné a měli bychom se naučit používat tento systém hromadné slevy.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 čer 2022 08:04

Offline
Registrován: 02 dub 2022 08:53
Příspěvky: 7

Lituji Lukáše, nakoupí ceny cca 2500kč,a skoro nikdo nepřijede ,to asi pořadatele musí na..at.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 čer 2022 08:00

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Karle a Luboši, díky moc za Vaši podporu. Je pravdou, že uspořádat Masters v 15-ti lidech přestává dávat smysl. Na druhou stranu musím objektivně uznat, že ani naši hráči (mám teď na mysli HT) se turnajů Masters po republice moc nezúčastňují - což je samozřejmě také špatně.

Jediné co můžeme jako klub nyní udělat, je vzít si ponaučení do budoucna. Buď omezit pořádání celorepublikových turnajů nebo výrazně omezit ceny pro hráče. Ze startovného se nám nezaplatili ani komplet poháry, natož tak zbývající ceny pro prvních deset kuličkářů.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 črc 2022 09:06

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Chápu, že pořádat Masters pro 15 lidí je pruda, ale jak i Lukáš přiznal, také se moc nezúčastní turnajů v Čechách.
Takže by asi stálo za to zapřemýšlet nad nějakou reorganizací (např. Masters Čechy a Masters Morava a pak jeden nebo dva SUPERMASTRY za rok, jeden v Čechách a jeden na Moravě).
Ale kvůli tomu nepíšu.
Mám prosbu, pokud by se našel nějaký hodný moravák (nebo Moravák, teď nevím) který jede na Masters do Prahy 9.7.2022, měl by 1 místo v autě, vzal mě na 66km D1 (sjezd Loket Brzotice)
a po turnaji mě tam zase vyhodil při cestě zpátky, byl bych mu hóóódně vděčný.
Děkuji a zdravím všechny kuličkáře.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 črc 2022 16:50

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Jen ještě (v případě ochoty) jsem zapomněl na telefon : 721 631 706. Díky


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 19 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron