Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 3 ] 

28 bře 2015 00:12

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

V přiloženém dokumentu naleznete informace užitečné pro budoucí vedení svazu.

Pokusil jsem se jednak vypsat co nejvíce pravidelných činností, které zajišťuje výkonný výbor, takže by vám to mělo ušetřit zbytečná opomenutí i ulehčit plánování. Zcela jistě jsem si nevzpomněl na všechny pravidelné činnosti, takže pokud se vám nějaká vybaví, můžete ji dopsat do tohoto vlákna.

Dále zde naleznete mé poznámky za několik let zpět s nejrůznějšími nápady/potenciálními úkoly. Je jen na vašich budoucích prioritách, zda a které využijete.


Přílohy:
info-pro-budouci-vykonny-vybor.pdf [101.29 KiB]
593 krát

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

07 dub 2015 13:58

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

admin píše:
Zcela jistě jsem si nevzpomněl na všechny pravidelné činnosti, takže pokud se vám nějaká vybaví, můžete ji dopsat do tohoto vlákna.

A nemýlil jsem se :) Takže sám začnu s přidáváním:

1. viewtopic.php?f=2&t=835&p=5090#p5070 - Zbyňkův nápad ohledně možných příloh k výsledkové listině (řešitelné v php, ale pokud to budete někdo dělat, OPRAVDU se ujistěte, že chápete, jak funguje bezpečnost při uploadu souborů - tj. hlavně ověřit, že soubor nemá spustitelný škodlivý kód).

2. Pokud zanikne nějaký klub, ale jeho členové se dále budou účastnit turnajů, aniž by přestoupili do nového klubu, je třeba je manuálně v MySQL nastavit jako bez klubové příslušnosti (tab. hráči, klub = 0). Funkce pro tento úkon v administraci v sekci pro výkonný výbor by jistě neurazila.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 črc 2015 16:36

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Před časem jsme se bavili s Martinem D. ohledně možných výhod počítání plovoucího NŽ z turnajů za posledních 24 měsíců. Pokud se nepletu, v některém vláknu tady ve fóru Martin myšlenku také vysvětluje. Vzhledem k tomu, že je to Martinova myšlenka, nebudu ji zde vysvětlovat, s případnými dotazy bude nejlepší se obrátit přímo na něho.

Abyste si mohli udělat obrázek, jak by změna algoritmu fungovala v praxi, udělal jsem pokusné výpočty, které si můžete stáhnout v následujících souborech:


Přílohy:
Poznámka: Takto by vypadaly bodové zisky konkrétních hráčů v turnajích při použití 24-měsíčního NŽ (lze porovnat se skutečnými bodovými zisky ve statistikách hráče na stránkách).
Statistiky top hráčů při použití 24-měsíčního NŽ pro výpočet koeficientů turnajů.pdf [1.03 MiB]
577 krát
Poznámka: Takto by vypadaly plovoucí NŽ, kdyby se počítaly za posledních 24 měsíců a zároveň kdyby sloužily jako podklad pro výpočet koeficientu kvality turnaje .
Národní žebříčky za jednotlivý léta při použití 24-měsíčního NŽ pro výpočet koeficientů turnajů.pdf [665.67 KiB]
635 krát
Poznámka: "Normální" plovoucí NŽ, podle v současnosti platného algoritmu pro výpočet NŽ. Slouží pro porovnání s napočítanými hodnotami při použití 24-měsíčního plovoucího žebříčku.
Plovoucí národní žebříčky za jednotlivý léta.pdf [671.59 KiB]
528 krát
Poznámka: Vzhledem k tomu, že jsem tyto data napočítal před měsícem a až dnes se dostal k tomu, abych dopočítal plovoucí NŽ při současném algoritmu za všechna léta, tak se mi podařilo zapomenout, co jsem v tomto souboru vlastně napočítal a ani při pohledu do zdrojáku na to nemohu přijít. Možná na to přijdete vy... Hypotéza: mohl by to být 24-plovoucí žebříček s tím, že na koeficient turnaje by měly vliv jen turnaje za posledních 12 měsíců, jako je tomu nyní.
24-měsíční národní žebříčky za jednotlivý léta.pdf [1007.6 KiB]
562 krát

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron