Přihlásit se | Registrovat

Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

13 zář 2011 21:19

Site Admin

Výsledky průzkumu z Masters v Prčicích:

Pokud hráč hraje s většími kuličkami, než povolují pravidla:
Neřešit 6 25 %
Řešit se sankcí 6 25 %
Řešit bez sankce 8 33,33 %
Povinné měření před turnajem 4 16,67 %

Pozn.:
Poslední možnost - povinné měření před turnajem - zmínilo několik hráčů nezávisle na sobě, přestože tuto možnost jsem jim v průzkumu vůbec nenabízel.

Preference 2 Masters během 1 víkendu
Ano 6 26,09 %
ne 17 73,91 %

Pozn.:
1. I hráči z Moravy, kvůli kterým zejména tento nápad vznikl (méně cestování), byli většinou proti.
2. Aniž bych se na to hráčů ptal, několik jich samo od sebe řeklo, že by se jim líbila kombinace Masters + Open během jednoho víkendu.

Návrhy hráčů
Při průzkumu padl návrh SKK Rohožky na zorganizování MČR klubů. Detailnější představu slíbil poslat tuším Jirka Pavlů (doposud se tak nestalo).

Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 

#

15 zář 2011 18:41

Věk: 40

Ahoj.
Měření kuliček probíhá snad při každém velkém turnaji. Když to vezmu podle sebe, tak mam jedny kuličky na několik sezón. Ty se kterými právě hraju mam proměřené minimálně již 10x. Tudíž bych měl vědět, že jsou OK. Proto pokud bych tam měl velkou kuličku, muselo by to být zaviněno úmyslem a nebo nějakou náhodou. Ta náhoda může být, když mi někdo zamění kuličku při hře. Např. když hraje někdo hned vedle se stejnými kuličkami. Kdybych chtěl poškodit soupeře, tak si seženu několik velkých kuliček a můžu mu během hry kuličku vyměnit. A kdo to odnese??? On, protože hraje s velkou kuličkou, ale vůbec za to nemůže. Proto bych byl v tomto případě opatrnější na zavádění sankcí.
Co se týče dvou mástrů během jednoho víkendu, tak bych byl proti. Je zde nebezpečí, že hráč bude mít plný víkend a na turnaje se nedostane. Při představě, že se mi to stane u dvou víkendů mi polévá horko ( 4 mastry v čudu ). Byl bych tedy pro, aby se udělal mastrers v sobotu a v neděli open. Jak již byla zmiňována myšlenka pořádat na dvou různých místech, ale blízko u sebe, tak ta se mi velice zamlouvá. Pro dojíždějící z dálky by to mohlo být výhodné ( mohou přespat v blízkosti turnaje ).
U turnaje MČR klubů, jsem nenašel nic co by mne nadchlo. Při každém turnaji si můžou hráči najít jak si kluby vedou. Ale rozhodně nejsem proti.

Nahoru Nahoru

#

26 lis 2014 11:10

Jedna pracovní informace týkající se možností řešení špatného počasí - na turnaji v Srbech mi jeden z hráčů říkal, že existuje něco jako pártystan (ovšem z takových těch kvalitnějších materiálů, něco jako bylo na Petříně, jak tam rozdávali jídlo zdarma), který má konstrukci udělanou tak, že lze velmi snadno postavit. Takže pokud byste někdo něco takového zahlédl, hodil by se jednak název tohoto produktu, aby šly vygooglit možnosti, kde nakoupit + jakékoliv další podrobnosti, které by nám později posloužily k tomu, abychom mohli porovnávat jednotlivé možnosti.

Nahoru Nahoru

#

26 lis 2014 12:31

Věk: 40

sara736 píše:
Jedna pracovní informace týkající se možností řešení špatného počasí - na turnaji v Srbech mi jeden z hráčů říkal, že existuje něco jako pártystan (ovšem z takových těch kvalitnějších materiálů, něco jako bylo na Petříně, jak tam rozdávali jídlo zdarma), který má konstrukci udělanou tak, že lze velmi snadno postavit. Takže pokud byste někdo něco takového zahlédl, hodil by se jednak název tohoto produktu, aby šly vygooglit možnosti, kde nakoupit + jakékoliv další podrobnosti, které by nám později posloužily k tomu, abychom mohli porovnávat jednotlivé možnosti.

My ho máme na DDM- stavěli jsme ho i na kuličkových turnajích.
Postavený za 15 minut, lehce přenosný, ale drahý :-(

http://www.coleman-shop.cz/stany/pristr ... shelter-s/

dají se koupit i zástěny.

David

Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 

Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]