Přihlásit se | Registrovat

Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 3 ] 

06 lis 2018 10:26

Věk: 40

Téma: Kategorie, počet a koeficienty turnajů (v sezóně 2019).

Dle výsledků z této diskuze, bude VV na svém jednání rozhodovat o počtu turnajů v roce 2019 (souvisí s přidělováním pořadatelství), kategoriích (Nežebříčkové / Open / Masters / Supermasters / Mezinárodní) a případně o ponechání či změně koeficientů jednotlivých kategorií.

Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 

#

15 lis 2018 23:31

Věk: 40

Kategorie Supermasters - ANO či NE?
Tato nová kategorie vznikla jako kompromisní řešení na Mimořádné Valné hromadě v březnu 2018. V případě, že by se TM hrál jako nežebříčkový turnaj, nebo jako klasický turnaj Masters (bez omezení počtu účastníků), byla by tato kategorie zbytečná. Prosím o vaše příspěvky a názory.

Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 

#

20 lis 2018 00:52

Kategorie Masters v kombinaci se Supermasters tak jak to bylo letos za mě určitě NE

důvody:

1. nelíbí se mi malé % započítávaných masterů..díky menšímu počtu započítávaných turnajů a větší možnosti si horší výsledek opravit se bodové rozdíly snižují, špičkový hráč, který se umisťuje v popředí na jakémkoliv republikovém turnaji je tímto modelem znevýhodněn místo toho aby právě žebříček ukázal jeho kvalitu.

2. kategorie supermasters nemá kromě jiného názvu a vyššího koeficientu žádná lepší kritéria než kategorie masters, nehraje se ani na více vítězných her či na menších důlcích, hráč nemusí předvést nic navíc oproti klasickému masteru.

3. nelíbí se mi "umělé" navyšování bodů díky nové, "lepší" kategorii, logika věci ohledně TM kvůli kterému toto celé vzniklo oproti předešlým letům při účasti nejlepších 12ti hráčů nic dle předpokladů nezměnila.

předešlý model -> 5 započítávaných masterů z 8mi s koeficientem 3 se mi líbil daleko více

Martin

Nahoru Nahoru

Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]