Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

09 srp 2016 11:52

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Úkol: 2016-VIII-10-05

Podnět předsedy klubu a prezidente svazu (D. Beseda)
- přidělování kreditů (zvýšení) pro dobrovolníky,
kteří se účastní propagačních turnajů a akcí


Předkládám návrh.
Prosím o zrychlený režim schvalování vzhledem k termínům plánovaných akcí.

Důvod:

Při pořádání turnajů Open, Masters ap. mají pořadatelé kromě prestižní stránky věci také např. zisk ze startovného ap. Pro hráče je to zase motivace získat body do Národního žebříčku.

- Stejně důležité jsou však i turnaje a akce PROPAGAČNÍ.

-Většinou nás (jako ČKS) osloví samí zájemci (města, obce, soukromé i státní školy, projekty, soukromí podnikatelé). Je to nejlepší reklama pro kuličky i svaz.

- BOHUŽEL o tyto akce nemají zájem dobrovolníci. Já to pak musím s těžkým srdcem odvolávat a rušit a příště se již neozvou :-(

- dobrovolníci za to nemají ani peníze (ze startovného) ani body do NŽ a tyto akce dělá jen pár opravdových nadšenců! Pavel Zoufalý a spol. (např.).

- chtěl bych alespoň trochu motivovat lidi aby se hlásili na tyto (pro ČKS důležité) akce a odměnit KAŽDÉHO kdo projeví aktivní zájem trávit svůj volný čas pro ČKS zvýšením přidělených kreditů. Má představa je min. 300 - 400 - 500 kreditů za akci.

- Ruku na srdce. Kreditový systém moc nenabízí (asi jaká byla původní představa) a prémiových členů k dnešnímu dni je minimum. - Já často dávám symbolické startovné (nebo zdarma) pro prémiové členy a např. se již pár zájemců ozvalo na turnaji co mají udělat pro to aby kredity získali, což je dobré znamení.

- Ideální stav by byl, kdybychom si mohli ze zájemců vybírat. Přednost by v tom případě dostli např. dobrovolníci, kteří to dělali nezištně již dříve (např. Pavel bude vědět kdo se těchto akcí zejména účastnil).

Znění návrhu:

varianta č. 1

Předkládám výkonnému výboru návrh na ZVÝŠENÍ počtu obdržených kreditů za propagační turnaje a akce. Za akce, které pořádá kuličkový klub, nebo ČKS = 300 kreditů pro každého. Za akce na které jsme pozvání (byli jsme osloveni) druhou stranou (obce, města, úřady, školy, firmy, ad.) = 500 kreditů.

varianta č. 2

Hlavní garant akce (odpovědná osoba) = 300 kreditů (naše) / 500 kreditů (cizí)
Ostatní “pomocníci” na akci: = 200 kreditů (naše) / respektive 300 kreditů (cizí)


varianta č. 3

Počet kreditů bude individuálně rozdělovat (dle druhu akce) prezident svazu nebo předseda propagační komise.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 srp 2016 14:35

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Dále bych přiděloval kredity i za jiné úkoly (než jen pořádání turnajů; pomoc při pořádání). Napadá mě např. pořizování fotografií na kuličkových turnajích. Dosud do dělá pravidelně jen Marta Völfelová a to jen na turnajích kde je osobně přítomná (samozřejmě). Na Moravě pořizují fotografie poctivě Hanáci (za což jim patří velké díky).

Po pravdě, ti organizátoři, kteří pořádají turnaje v současné době (je jich hrstka) - to dělají bez nějaké motivace a pořádali by i kdyby za to kredity neměli. Takže nějaký motivační prvek tady moc nefunguje. Nezkušení kuličkáři se zase "bojí" pořádat i kdyby za to bylo kreditů tisíc. Proto bychom měli jít směrem drobných úkolů, které je třeba v ČKS dělat a tuto práci dobře ohodnotit.

Mohli by také pomáhat pořadatelům např. s ofocováním výsledkových listin (nejen z Masterů ale všech typů turnajů), rozdávat kolemjdoucím letáčky / vizitky atd.

Hlavním důvodem mého návrhu jsou však ty propagační akce, které nikdo nechce dělat.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 srp 2016 18:08

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Dane, tvoje představa se mi líbí a nejsem proti. Určitě si pořadatelé či spolupořadatelé propagačních turnajů zaslouží velké díky a tak aspoň touto formou jim trochu poděkujeme. Takže za mě ano.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

16 srp 2016 11:01

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Díky oba Martinové ;-)

ANO (M.D.) s tím plně souhlasím a ohledně kreditů remcám již několik let. Nechal bych to ale jako samotný bod na zimu až bude na to (třeba) čas. Je to zamotaný kruh - tím, že ČKS nedisponuje financemi nazbyt a proto zatím další výhody nebyly možné. Já např. udělal pár turnajů kde to měli "prémioví" zcela zdarma nebo za symbolickou cenu a pak se někteří již pídili jak získat kredity :-D ..

A jak jsem již psal, pokud bychom to nenechali na libovůli jednotlivých pořadatelů, tak bychom jim to museli finančně kompenzovat.

Každopádně zatím bych zůstal u toho tématu (ocenění pomocníků na propagačních turnajích) a děkuji vám, že se k tomuto nápadu přikláníte.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 zář 2016 21:13

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Ahoj, osobně jsem také pro zvýšení kreditů za propagační akce, klidně i na těch 500 kreditů za akci. Je pravda, že tyo akce v podstatě nikdo moc nechce dělat a když už je udělá, tak kromě dobrého pocitu že udělal něco pro propagaci kuliček nemá nic.

Samozřejmě souhlasím i s MD, že ty kredity v podstatě momentálně k ničemu moc nejsou. Taky už min. dva roky za pořádání turnajů vůbec nesbírám, ale to není momentálně podstatou tohoto vlákna.
Napadá mne řešení, že by prémiový členové měli např. garantováno na turnaje pořádané ČKS snížení startovného na 50% (ale zase otázka zda bychom potom měli vůbec za co kupovat ceny na tyto turnaje...). Nebo při žádosti o pořádání Masters garantovat, že prémiový člen bude mít např. min 20% slevu na startovném.

Shrnu-li to ale, pokud to někoho jen minimálně motivuje, jsem pro zásadní zvýšení kreditů za akce vedoucí k propagaci kuliček, vč. těch pomocných jak psal Dan - focení, rozdávání letáčků, tréninkové hry s kolemjdoucími, apod.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 zář 2016 21:20

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 11 říj 2010 08:32
Příspěvky: 493
Věk: 44
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Díky Luke! :-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: