Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

03 dub 2014 17:46

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Ahoj, dokončil jsem kontrolu pravidel i všeho ostatního jak z hlediska významového, tak gramatického a neshledal jsem už žádné podstatné chyby.
Jen bych z hlediska přehlednosti trochu zpřeházel odstavce u MČR klubů a to takto:
Účastníci mistrovství se musí na turnaj přihlásit nejpozději 14 dnů před turnajem. (to je poměrně důležité a i ve vztažnosti k ostatním článkům by to mělo být hned na začátku).
Zúčastnit se mohou minimálně čtyřčlenné teamy, tvořené hráči téhož klubu. Každý klub může postavit pouze 1 team, který se může zúčastnit mistrovství i s větším počtem hráčů (náhradníky) a do jednotlivých her je nasazovat podle vlastního uvážení.
Pokud se přihlásí 5 a méně klubů, mohou přihlášené kluby postavit i druhý team. (to bych umístil sem,aby se hráči nedočetli o této možnosti až úplně nakonec).
Ostatní odstavce už řeší samotný průběh hry a bodování, a ty bych ponechal beze změny.
Ještě tuto věc nepodávám jako oficiální návrh, jen se vyjádřete, co si o tom myslíte.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

06 dub 2014 07:50

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Nechal bych to v tomhle znění a pořadí , jak navrhuješ. Zabývali jsme se tím hodně před rokem a myslím, že se to osvědčilo.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

06 dub 2014 14:32

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky Pavle za kontrolu. Když jsme u té kontroly, mějte prosím oči otevřené, kdybyste kdekoliv narazili na nějakou neaktializovanost (třeba při stažení nějakých pořadatelských dokumentů nebo kdekoliv na stránkách). Prohledával jsem fulltextově všechny html soubory na určité výrazy, abych např. našel všechny výskyty informace o tom, že pro založení klubu jsou potřeba 3 lidé (a aktualizoval to na 6) a věřím, že všechny novinky, které bylo třeba někde aktualizovat, aktualizovány v drtivém množství případů byly, ale je samozřejmě možné, že se sem tam někde v hloubi stránek najde něco, co jsem nenalezl...

Teď tedy k Tvému podnětu:

1. Věřím, že to, co píšeš, je přehlednější, tak proč ne. Jen bych dodal, že Zásady si dle mého názoru čtou spíše (nebo pouze?) pořadatelé příslušných turnajů, z hlediska hráče je třeba, aby postupový klíč byl uveden v propozicích (je tam příslušná kolonka) - tam si to spíše přečtou. Z našeho úhlu pohledu to znamená, že ten z nás, kdo schvaluje turnaj, na kterém je nějaké omezení ohledně práva účasti, měl by toto ohlídat (což myslím zatím vždy fungovalo).

2. Jak vidno, min. 3 z nás to považují za dobrý nápad, takže bych to "povýšil" na oficiální návrh - přidávám tedy do předmětu zprávy standardní lhůty pro projednání/hlasování počínaje dnešním dnem (abychom tu neměli 2 vlákna o tom samém).

3. Začátek Tvé myšlenky je mi jasný, u druhé části jsem to snad taky pochopil, jak to navrhuješ zpřeházet. Pro jistotu sem kopíruji celé znění návrhu v novém pořadí, mrkni prosím na to, jestli je to to, cos myslel.

Mistrovství České republiky klubů
Účastníci mistrovství se musí na turnaj přihlásit nejpozději 14 dnů před turnajem.

Zúčastnit se mohou minimálně čtyřčlenné teamy, tvořené hráči téhož klubu. Každý klub může postavit pouze 1 team, který se může zúčastnit mistrovství i s větším počtem hráčů (náhradníky) a do jednotlivých her je nasazovat podle vlastního uvážení. Pokud se přihlásí 5 a méně klubů, mohou přihlášené kluby postavit i druhý team.

Utkání mezi teamy probíhá v následujícím pořadí: 1 x hra trojic, 2 x hra dvojic a 1 x hra čtveřic.

Za vítězství ve dvojicích se udělují dva body (tedy celkem čtyři za oba zápasy), za trojici tři body a za čtveřici čtyři body. Vítězem utkání se stává team s větším bodovým ziskem.

Složení dvojic, trojic i čtveřic pro jednotlivé hry může klub tajit a oznámit je písemně pořadateli až těsně před započetím každé hry.

Ve dvojicích každý hráč hraje s deseti kuličkami, ve trojicích a čtveřicích se sedmi kuličkami. Pořadatel má právo z časových důvodů od určitého kola tento počet kuliček změnit.

Hráči musí být viditelně očíslováni podle pořadí, ve kterém hrají.

Pokud dojde během hry k přestupku, kdy cvrnk provede hráč mimo pořadí, kulička se vrací na původní místo a ve hře pokračuje soupeř (tým, který se přestupku dopustil, možnost tohoto cvrnku tedy ztrácí).

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

06 dub 2014 14:37

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ještě jedna věc obecnějšího charakteru, na kterou jsem zapomněl - myslím, že tento návrh a případné podobné návrhy, jejichž dopad na kohokoliv z hráčů/pořadatelů je nulový, můžeme nadále schvalovat s okamžitou účinností, pouze u věcí, kde je třeba hráčskou veřejnost o změně informovat, bych schvaloval s platností od 1. 1. 2015, abychom opět příští sezónu udělali pouze 1 přehledné shrnutí změn.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

08 dub 2014 18:09

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Díky Petře za vypsání. Ano, takhle to dává větší smysl a přehled. Pavle dobrý postřeh.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 dub 2014 16:24

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Ano, myslel jsem to přesně tak, jak jsi to Petře napsal. Jako návrh ke schvalování jsem to nepodával proto, že se jedná jen o zpřeházení odstavců a žádné změny tam nejsou. Jen jsem chtěl vědět názor VV. Ale když už je to podáno jako návrh tak:
Hlasuji pro tento návrh. Píšu už dnes, neboť nevím, kdy se sem zase dostanu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 dub 2014 08:28

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Dnes se již hlasovat může. ..... Hlasuji pro tento návrh.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 dub 2014 09:29

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Hlasuji pro tento návrh.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

14 dub 2014 22:29

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

Hlasuji pro tento návrh


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 dub 2014 14:22

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky za hlasování, návrh byl schválen a text editován v příslušné sekci stránek.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron