Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

21 črc 2012 09:22

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Oslovuji výkonný výbor se žádostí o projednání a schválení hracího systému pro Masters turnaj dne 18.8. v městě Sedlec-Prčice. Mám v úmyslu turnaj rozehrát podle švýcarského systému, takto odehrát 5-7 kol (dle časového průběhu) a poté přejít na hraní ve skupinách s tím, že do skupin postoupí pouze třicítka nejlepších a hráči zde budou nasazování dle umístění ve švýcarském systému. Turnaj se pak dohraje ve skupinách až do finále.
Děkuji za pozornost.
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 črc 2012 17:48

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Jak už jsem s některými z vás o této záležitosti diskutoval offline, tento systém se osvědčil a v podstatě je to kombinace 2 dobře fungujících systémů, které již Zásady pro pořádání republikových turnajů znají. Dle ducha Zásad by dle mého názoru systém byl použitelný, aby vše korespondovalo i s jejich literou, doporučil bych do nich přidat následujících pár vět (přidávám zde úmyslně i podobnou variantu, kterou jsem Leoši původně z doslechu mylně pochopil, že chceš použít a u které existuje šance, že by ji někdo chtěl také použít - tak to můžeme při té příležitosti pořešit najednou + doplnil jsem počty vítězných her, které se nesou v duchu ostatních systémů):

Návrh č. 2 (vycházející z Leošova návrhu, promítnutý do Zásad)

Švýcarský systém + skupiny

Při použití švýcarského systému pro základní část lze pokračovat i systémem skupin s postupem do dalších skupin nebo systémem dohrávek, kdy např. 1. - 4. ze základní části vytvoří finálovou skupinu, 5. - 8. ze základní části vytvoří skupinu o 5. - 8. místo atd.

Počty vítězných her:
V základní části se hraje minimálně na 2 vítězné hry, ve skupinách minimálně na 2 vítězné hry s výjimkou finálové skupiny, která se hraje vždy minimálně na 3 vítězné hry.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

28 črc 2012 18:14

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Hlasuji pro návrh č. 2

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

28 črc 2012 18:19

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Též hlasuji pro návrh č.2


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 črc 2012 18:21

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Tak abych se nestranil kolektivu, hlasuji též pro návrh č. 2.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 srp 2012 12:26

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Návrh byl schválen a přidán na stránky do příslušné sekce - http://www.kulicky.com/zasady-pro-porad ... urnaju.php.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron