Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

21 lis 2011 20:17

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Nutno podotknout, že "problém" letošního Turnaje mistrů nespočívá v nedostatcích v pravidlech/jiných přepisech, ale v hlavách zúčastněných. To, že před turnajem nikdo nebyl schopen říct, že by chtěl hrát systémem každý s každým, ovšem po turnaji už nebyl problém se ozvat, je prostě tak extrémní neschopnost komunikace, s kterou bohužel vedení svazu nemá šanci nic udělat.

Z hlediska systému si myslím, že to bohužel až tak moc neřeší, s tímhle způsobem myšlení si každou chvíli někdo najde nějaký neexistující problém. Např. Michal, kterému jsem nabízel, že s vv proberu možnost, aby si sám navrhl systém MČR klubů a udělal průzkum. To odmítl s tím, že příliš demokracie škodí a že by vv měl systém schválit sám. To jsme udělali a teď nás kritizuje, že jsme si neudělali průzkum ohledně počtu lidí v teamu. Tohle je prostě na úrovni práce s dětma z mateřské školky a naše možnosti pohnout se kupředu jsou bohužel s takovým způsobem myšlení velmi limitované.

Přes toto všechno s návrhem naprosto souhlasím, výsledky průzkumu jsou jednoznačné a rozhodně tím nic nezkazíme. Jen bych vás rád ušetřil případného zklamání, kdybyste od tohoto návrhu čekali nějaké systémové řešení.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 lis 2011 22:37

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Já si myslím, že jsme do zásad pro pořádání republikových turnajů doplňovali systém každý s každým na TM proto, že je to vlastně jediný turnaj, který to umožňuje. Ale rozhodně bych nechal "ve hře" i ostatní varianty. TM je poslední turnaj roku, může při něm být už opravdu nevlídno, zima, pršet, nebo dokonce sněžit, do toho foukat vítr a v takovém případě by pořadatel měl mít možnost zvolit rychlejší systém. Kuličky mám moc rád, ale zdraví přece jen upřednostňuji.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

21 lis 2011 23:42

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Nad timhle jsem Pavle taky přemýšlel a došel jsem k závěru, že tyto případy elegantně řeší ta kouzelná věta "Pořadatel se může v odůvodněných případech odchýlit od těchto zásad."

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

29 lis 2011 22:47

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

hlasuji pro
"Na turnaji mistrů se hraje pouze systémem každý s každým"

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 pro 2011 07:33

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

hlasuji pro
"Na turnaji mistrů se hraje pouze systémem každý s každým"

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 pro 2011 19:54

Offline
Registrován: 14 lis 2007 09:33
Příspěvky: 183

"Např. Michal, kterému jsem nabízel, že s vv proberu možnost, aby si sám navrhl systém MČR klubů a udělal průzkum. To odmítl s tím, že příliš demokracie škodí a že by vv měl systém schválit sám. To jsme udělali a teď nás kritizuje, že jsme si neudělali průzkum ohledně počtu lidí v teamu. Tohle je prostě na úrovni práce s dětma z mateřské školky a naše možnosti pohnout se kupředu jsou bohužel s takovým způsobem myšlení velmi limitované."


Petře promiň, ale já neříkal, že má VV shválit systém sám, já jsem to chtěl nechat na pořadateli.
To jen tak na upřesnění.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 pro 2011 15:10

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Hlasuji pro "Na turnaji mistrů se hraje pouze systémem každý s každým"


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 pro 2011 21:15

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Tak je tedy rozhodnuto. Protentokrát se zdržuji hlasování já.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

03 pro 2011 22:47

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 14 říj 2008 20:54
Příspěvky: 28
Věk: 54
Bydliště: Rakovník

Ahoj VV. Každý s každým je správná volba.
Pavle, kdyby se podařilo přeměnit začátek kuličkové sezony (Petr mi vysvěltil, že nastavení počítání bodů je složité), tak by se TM dohrával pěkně v červnu a tvé zdraví by nebylo ohroženo :D .

Míra


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

15 pro 2011 17:41

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Návrh byl tedy schválen, změnu v Zásadách pro pořádání republikových turnajů jsem provedl a dal na stránky.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron