Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

06 říj 2011 14:18

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Zakládám toto vlákno na základě Martinova emailu (viz. níže). Tuto zprávu jsi Martine ještě před odesláním emailem zveřejnil zde ve fóru a následně smazal, ovšem v době, kdy se zde pohyboval minimálně 1 člověk mimo výkonný výbor, který ji mohl číst. Smazání takovéhoto tématu by za daných okolností navenek mohlo vést ke zbytečným nedorozuměním, kdy by to na nečleny vv mohlo působit jako účelové zametání problémů pod práh a případnému šíření nesmyslných fám.

Nemám samozřejmě nic proto neveřejnému projednávání čehokoliv, kde pro to existuje rozumný důvod, nicméně předkladatel návrhu by si měl vždy ujasnit, jakou formu zvolí a pokud již něco pustí na veřejnost, mělo by se to tam i transparentně dořešit.

Martin Dostál - email píše:
Na základě seznamu zveřejněných prémiových členů bych chtěl založit vlákno(vzhledem k obsahu pouze takto mailem) na toto téma a to z důvodu:

1. Není mi jasné, proč jsou prémiovými členy hráči, kteří neposlali ČKS žádný finanční obnos jak to bylo prezentováno viz http://www.kulicky.com/clenstvi-premiove.php.
2. Není mi jasné, kdo určuje kdo se stává prémiovým členem na základě jiných aktivit než finančním obnosem.
3. Není mi jasné proč když se ví, že budu zveřejňovat seznam prémiových členů že mi toto info o lidech, kteří nepřispěli finančním obnosem nikdo nepodá.

Petře, čekal bych že tyto "aktivity" probereš s VV. Myslím, že když se bude prémiové členství rozdávat takhle na "potkání" a ke všemu někomu tímto stylem ano a někomu ne, tak si v lepším případě hrajeme s degradováním tohoto, v horším případě budeme za blbce a každej se na nám na to vykašle.

Na základě tohoto předkládám návrh na odebrání všech prémiových členství hráčům, kteří nepřispěli žádným finančním obnosem na účet ČKS a do budoucna, než budou zveřejněny jiné podmínky pro získání prémiového členství, prémiové členství hráčům kteří nepřispěli finančním obnosem na účet ČKS nepřidělovat.


Body 1 a 2:
Z hlavy si vzpomínám na 6 jmen, kterých by se to mohlo týkat. Všichni přispěli nemalým způsobem, pouze to nešlo přes účet:

1. Ondra Lebowski - 400 Kč v hotovosti; abych byl přesný, byli jsme společně na bowlingu, který platil ze svého, když jsem mu nabídl, že mu přispěju poměrnou částkou, odmítl to s tím, ať se peníze, které bych mu jinak dal, použijí pro "nákup" jeho prémiového členství. Byl bych mu přispěl 400 Kč, těchto 400 Kč putovalo k Pavlovi do pokladny a Ondra dostal prémiové členství.

2. Martin Adamec - vyrobil měrky na kuličky, ze svého koupil materiál tuším za 200 Kč (nevím přesně). Nároku na proplacení těchto nákladů se vzdal a získal tedy za těchto 200 Kč prémiové členství. Je to to samé, jako bychom mu poslali 200 na účet a on je poslal zpět a získal za ně prémiové členství ...jen jsme si ušetřili zbytečnou šaškárnu a Leošovi práci se 2 účetními případy.

3. Míra Tlustý, Pavel Kučaba, Petr Suk, Jaruška Pitařová - Když jsme řešili startovné na MS, bylo v plánu nakoupit ceny v dostatečné hodnotě, aby to odpovídalo startovnému. To se nakonec nemuselo dělat díky zajištění sponzora rakovnickým klubem, za což mě Míra požádal o prémiové členství pro tyto hráče. Domnívám se, že zcela oprávněně, neboť díky tomu se vybralo vysoké startovné, které z většiny zůstalo v kase. Jinými slovy, ty peníze (a podotýkám že nemalé - ceny navíc zbyly i na další akce) jsme dostali, jen nepřímo.

Body 3
Ptal ses? Podobných banálních maličkostí řeším dnes a denně mraky a ve snu by mě nenapadlo, že to někoho z vás bude zajímat.

Odebrání prémiového členství
S tím samozřejmě nesouhlasím.

Prémiové členství hráčům kteří nepřispěli finančním obnosem na účet ČKS nepřidělovat
Proč? Když nám někdo nabídne peníze jinou formou než přímou platbou na účet, to je odmítneme?

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

06 říj 2011 17:50

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Hmm, tak se mi zdá, že si přiděláváme jen problémy. Aneb každá dobrá myšlenka se může zvrtnout. Možná to s tím prémiovým členstvím nebyl nejlepší nápad. Stejně to chápu tak, že jde jen o to, aby, kdo má zájem, nějakou formou (penězi, prací, naturáliemi) kuličkový svaz podpořil. Výhody z prémiového členství jsou stejně jen symbolické. Myslím, že i bez toho členství bychom pracovali a třeba i nějaký ten příspevek poslali. Navíc, zveřejněný seznam jen vzbuzuje dohady, vyvolává pocity nespravedlnosti apod. To jsme asi celou záležitostí nechtěli, že... Aby nakonec nebylo víc škody než užitku.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

06 říj 2011 21:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Každopádně byl úmysl udělat něco dobrého a to se podle mne Petrovi povedlo. To, že si např. Petr nevzpomene na každého se celkem určo stane. Je otázka, jak si stanovit limit, pro udělování PČ. Berte to tak, že se to zatím spíše jen testuje. Snad od nové sezóny bude jasněji a vychytají se nějaké ty mušky.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 říj 2011 20:29

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Prémiové členství je přece bezva nápad, podmínky jsou dané a také docela dobře nastavené. Odsouhlasili jsme je všichni a udělali jsme dobře. Ale proč zveřejňovat seznam? Podle mne to některé hráče zbytečně "rozvášnilo".


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 říj 2011 21:10

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Prémiové členství funguje výborně. Těch 8,000, co se po pár měsících objevilo na účtu, by tam jen tak nebylo (vycházím Leoši z předpokladu, že když za 10 let nikdo "jen tak" peníze do kasy nenosil, že by to bez nějakého impulzu nebylo ani nyní). Co se týče ostatních připomínek, právě proto bylo prém. čl. spuštěno v takovéto zkušební verzi, díky čemuž nejen zjišťujeme ochotu a motivaci komunity přispět, ale i formy, kterými jsou konkrétně ochotni přispět.

Stejně jako v podnikání se nejdříve testuje a když je znám nejlepší směr, tak se vyrazí plnou parou vpřed, stejně tak postupujeme i nyní.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

08 říj 2011 21:30

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Nápad je to určitě dobrý, jen jsem reagoval na trochu zbytečné vášně, které vyvolal zveřejněný seznam a určité nejasnosti, kolem toho, proč komu bylo prémiové členství uděleno. Jinak částka se vybrala opravdu slušná. A k tomu, že musel přijít impulz - jistě, ale možná by řada lidí přispěla i jen na přímou výzvu i bez příslibu prémového členství. Ale už bych to dál nerozebíral. Hlavně, že se snad vše vysvětlilo...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 říj 2011 21:32

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Hlasuji proti tomuto návrhu.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 říj 2011 23:07

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Abych pravdu řekl, tak jsem se asi trochu zamotal. Není jasné pro co se hlasuje. Zdali o odebrání prémiového členství několika lidem.
Pokud to chápu dobře, tak jsem také proti jako Petr.
"Hlasuji proti tomuto návrhu."
Berme to tak, že tento rok se to teprve testuje. Proto by jsme si měli vytyčit jasné body , kdy se prém. členství udělí.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2011 13:16

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Hlasuji proti tomuto návrhu.

Zdůvodnění: Kolem udělení prémiového členství za něco jiného, než přímé odeslání částky na účet, vznikly sice jisté nejasnosti, ale už se stalo. Odebírat teď někomu prémiové členství bych považoval ze velmi nešťastné a mohlo by to zbytečně nadělat hodně zlé krve. Navíc se to týká období do konce roku, tedy několika týdnů. Nevím, jestli se na někoho "nezaslouženě" nedostalo, ale snad pochopí, že se jednalo o pouhé nedorozumění. A jeslti někdo udělal víc než dtuhý? Vždyť i ty obnosy, odesílané na účet, nemají stanovnou výší a prémiovám členem se může stat někdo i za vpravdě symbolickou částkou...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 říj 2011 21:54

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Hlasuji proti tomuto návrhu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 říj 2011 21:39

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Návrh byl zamítnut 4 hlasy.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron