Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

02 lis 2010 17:46

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Toto vlákno je určeno pro vkládání výsledků průzkumů mezi hráči, abychom je měli přehledně na jednom místě. Diskusi k těmto průzkumům prosím směrujte do příslušných vláken, popř. založte nové.

Před časem proběhl online průzkum, který měl za cíl zjistit, jaké druhy propagace se pořadatelům nejvíce líbí. Zúčastnilo se ho cca 80 % oslovených, kterým tímto děkuji za jejich čas.

Výsledky budou důležité zejména pro mě, abych mohl s dalšími pracovat na zefektivnění těch nejoblíbenějších druhů reklamy a pokud to zvládnu, tak i vytvoření nějakých nástrojů, které by měly pomoci při používání těchto druhů propagace. Je možné, že tato data se mohou hodit i dalším, proto je na tomto místě zveřejňuji.


Přílohy:
pruzkum-vysledky-oblibenost-ruznych-druhu-propagace.pdf [1.05 MiB]
1343 krát

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 lis 2010 13:54

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Ještě přidám výsledky průzkumu od Martina, který dělal před časem, abychom to měli přehledně na jednom místě.

Ahoj,
Zveřejňuji výsledky průzkumu, který proběhl jak jste si mnozí všimli na posledních dvou turnajích(Petřín, Rakovník) a byl udělán jak pro mojí vlastní potřebu(pořádání turnajů) tak i třeba pro Vás ostatní pořadatele. Tímto bych Vám chtěl poděkovat za aktivní přístup a za vyplnění otázek. Ti, kdož jste nebyli kontaktováni ať už z hlediska nepřítomnosti, nedostatku času na turnajích nebo jen díky mé zapomětlivé hlavě se můžete vyjádřit pod výsledek průzkumu. Samozřejmě vítám jakékoliv příspěvky od všech a myslím, že nejenom já. Co třeba to fórum tady nějakým způsobem rozhejbat? :)

Mějte se a v úterý na Petříně ahoj
Martin

***********************************************************************************************
Jaký Vám nejvíce vyhovuje systém na turnajích(seřaďte od nejlepšího – 1, k nejhoršímu - 4)

Open
____________________________________1.místo_____2.místo_____3.místo_____4.místo
Pavouk na 2 porážky______________________0x________9x_________7x_________15x
Skupiny + pavouk na 2 porážky_____________13x_______10x_________7x__________1x
Švýcarský systém________________________14x________5x_________5x__________9x
Skupiny(skupiny až do finále)________________6x________7x________12x__________6x

Masters
____________________________________1.místo_____2.místo_____3.místo_____4.místo
Pavouk na 2 porážky______________________1x________9x_________11x________10x
Skupiny + pavouk na 2 porážky_____________25x________5x__________2x_________0x
Švýcarský systém_________________________5x________6x__________6x________16x
Skupiny(skupiny až do finále)________________3x_______12x_________12x_________5x

***********************************************************************************************
Počet vítězných her Masters
Na 2 - 8x
Na 3 - 26x

***********************************************************************************************
Cena pro nejlepší ženu(měly odpovídat jen ženy)
Ano - 7x
Ne - 4x

***********************************************************************************************
Cena pro nejlepší ženu(odpovídali i někteří muži)
Ano - 5x
Ne - 1x

***********************************************************************************************

Návrhy na vylepšení organizace atd

- včasné příchody na turnaje
- skupiny + k.o. pavouk na 3 vítězné hry (popř.4)
- mimožebříčkový turnaj s handicapy podle národního žebříčku
- turnaje masters hrát VŽDY na 3 vítězné hry z hlediska větší důležitosti = 3x více bodů do NŽ než na openech
- turnaje masters hrát na 4 vítězné hry
- do pavouku aby postupovali jenom nejlepší ze skupin, poslední by vypadával

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

07 pro 2010 15:24

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Poslední průzkum běžel již 2 týdny, takže jsem již vyexportoval jeho výsledky, můžete si je prohlédnout zde: velke-soubory/pruzkum-poradatele-masters-a-temata-ve-foru.pdf

Zúčastnilo se vás 41 ze 66 pozvaných, za vám patří velký dík!

Poznámka pro výkonný výbor: zejména výsledky hlasování ohledně pořadatelů masters zatím berte s rezervou, bude třeba se podívat do administrace a projít konkrétní hráče, jak hlasovali, neboť se dost lidí vyjádřilo i k pořadatelům, na jejichž turnaji nikdy nebyli.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

26 led 2011 23:30

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Zde jsou výsledky průzkumu týkajícího manipulace s kuličkou. Zúčastnilo se jej 39 hráčů, kterým tímto děkuji za jejich pomoc.


Přílohy:
manipulace-s-kulickou-2.jpg
manipulace-s-kulickou-2.jpg [ 45.56 KiB | Zobrazeno 5838 krát ]
manipulace-s-kulickou-1.jpg
manipulace-s-kulickou-1.jpg [ 196.72 KiB | Zobrazeno 5838 krát ]

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

27 led 2011 05:10

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Co se týče průzkumu, tak si nejsem jist jestli se trochu neminul účinkem. Bod A7 ( hlavně ) a A8, Jsou spíše z jiného soudku.
U bodu A7 se pojednává úplně o něčem jiném, než je manipaluce s kuličkou. Při zkušebním dni, jsme s Martinem Dostálem probírali, jestli se mohou po náhozu odstraňovat nějaké předměty, které brání ve hře na hřišti. Např.: kámen, listí, klacek, větev atd. Tím jsme si řekli myšlenku jenž je obsažena v bodě A7. Ale to je řekl bych téma úplně o něčem jiném. A jelikož bylo možné vyjádřit se jen k jednomu bodu, tak se většina vyjádřila "jen k bodům", týkajících se manipulace s kuličkou, na které byl tento průzkum vypsán. Takže se Martinova nová myšlenka v tomto průzkumu poněkud ztratila.
Jako další mě udivilo, jak málo lidí hlasovalo pro bod A2. Pokud se dobře pamatuji, tak se nám tato formulace na Petříně dost zamlouvala. Ale to si bude nejlépe pamatovat Martin Dostál, jenž vytvářel na místě tyto otázky pro průzkum. U tohoto bodu, bylo hráči poznamenáno, že by se musel definovat pojem co je standartní odehrání kuličky. Ale jelikož tento bod neprošel, tak tímto toto přesné definování odpadá. Není třeba.
A bod A8, jsem vůbec nepochopil. V tomto bodě se probíralo mimo jiné, že se s kuličkou nesmí hýbat a pak najednou, že zase ano. Tak z toho jsem byl myslím nejen já poněkud mimo. Pokud bych z tohoto bodu odstranil první větu, tak mi skvěle zahrnuje obě dvě situace. Jak předměty ležící na hřišti, tak i manipulaci s kuličkou. Kdy a za jakých podmínek, se s ní může manipulovat. Jak za účelem úpravy terénu, tak i za účelem jejího očištění ( bláto atd. ). Zde by se však opět muselo dbát na vysvětlení a definování, co je standart.
Možná jsem jen nechápavý, ale zase bych byl nerad, kdyby se Martinovy nápady měli minout účelem a jentak hodit za hlavu, jen kvůli jejich nepochopení. Vím, že je toto téma již dlouho omíláno dokola a že ho chceme co nejdříve dořešit, ale když jsme to již na Petříně nakousli, tak by jsme se měli na ním trochu pozastavit.
Tak jsem napsal zase jeden názor, který možná zažehne několik ohňů. :twisted:
Přeji dobrou noc, protože je po čtvrté v noci a zase někdy ahoj.
Martin Adamec

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

27 led 2011 12:39

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Jj, něco na toto téma píšu ve svém finálním návrhu ve vlákně o manipulaci s kuličkou. Ty poslední 2 body v daném kontextu opravdu nedávají smysl a v průzkumu byly uvedeny, aby tam byly všechny návrhy, které byly oficiálně podány (jejich kvalitu nikdo nehodnotil, to jsme ponechali na respondentech).

Pokud při testování padly nějaké zajímavé nápady, které dle názoru testujících vyžadují zásah do Pravidel, pak je to na samostatný návrh, který se může řešit zvlášť.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

28 led 2011 00:23

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Přesně jak Martine píšeš, tak to je. Bod 8 je podle mě úplně super. Jen jsme ho prve nedoladili a to jsem bohužel shlédnul nedostatečným až teď. Přiznám se, že jsem prve měl toho už dost. Chtěl jsem hlavně i názor někoho jiného. Ten se však nedostavil, tak jsem reagoval sám. V tom je ta prodleva. Ale je tu a myslím, že je to už jasné a že když bude někdo chtít, tak se může vyjádřit. Mínusem je, že ve FÓRU, málo lidí napíše svůj názor. Spíš se drží v pozadí a radši si nechají diktovat podmínky, než aby něco řekli. Ale přitom my je za to nesežerem. Ba naopak budeme rádi. Proto nebojte se zapojit do diskuze. Je o nás, tak máme právo se k tomu vyjádřit.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 led 2011 22:30

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

Bodu 8 jsem dal hlas a bylo by jich asi víc, kdyby byl přehledněji formulovaný (nebo míň). Já jsem ho přečetl jako zákaz zvedání, kde byly zároveň popsány varianty, kdy platí, "příroda hraje" (příroda hraje v případě neodstranitelných překážek, odstranitelné si lze odstranit a pak ještě ta nehratelná kulička např. v případě bahna).


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron