Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

01 lis 2010 21:38

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Na základě Martinova příspěvku - viewtopic.php?f=5&t=238&p=1055#p1047 - předkládám návrh na úpravu článku 3.2 jednacího řádu. Ve výše zmíněném příspěvku Martin jasně vysvětluje důvod, proto ho zde nebudu opakovat. Znění navrhované věty jsem vložil na místo v daném článku, které mi přišlo logické + doplnil jsem 2 čárky v souvětí a nahradil slovní spojení "a to" za "avšak", které mi přišlo více výstižné - je to tak ok, Martine?

Při té příležitosti jsem si všiml, že byla v tomto článku opomenuta možnost změnit lhůtu pro projednání návrhu kýmkoliv z výkonného výboru (bylo možné jen změnit lhůtu pro hlasování). Takže jsem to k tomu doplnil, když už se tímto článkem zabýváme.

Veškeré změny oproti původní verzi tohoto článku jsou zvýrazněny tučným písmem.

3.2 Standardní lhůta pro hlasování činí 5 dnů od ukončení jednání o daném návrhu. Standardní lhůta pro projednání návrhu činí 7 dnů. V odůvodněných případech může člen podávající daný návrh standardní lhůty zkrátit či prodloužit. V odůvodněných případech lze změnu lhůt pro projednání návrhu a hlasování změnit i v průběhu projednávání návrhu či hlasování. Změnu lhůty pro projednání návrhu a/nebo hlasování může provést kterýkoliv z členů výkonného výboru s uvedením důvodu. V odůvodněných případech lze změnu lhůty pro projednání návrhu změnit i v průběhu hlasování o návrhu, avšak pouze v případě, nehlasoval-li do této doby žádný z členů výkonného výboru. U záležitostí dlouhodobého charakteru, u nichž nelze určit konkrétní termín, do kdy musí být vyřešeny, lze stanovit jednu nebo obě lhůty na dobu neurčitou.

[8.11.2010/13.11.2010]

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

02 lis 2010 17:32

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Souhlasím


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 lis 2010 13:54

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Lhůta pro projednání uplynula, můžeme tedy přistoupit k hlasování.

Hlasuji pro tento návrh.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

11 lis 2010 19:41

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Taktéž hlasuji pro


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

11 lis 2010 23:17

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Hlasuji pro tento návrh.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 lis 2010 14:44

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky za hlasování, návrh byl schválen 4 hlasy. Znění čl. 3.2 jednacího řádu jsem upravil.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron