Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 15 ] 

13 říj 2010 14:01

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 kvě 2010 18:07
Příspěvky: 130
Věk: 44
Bydliště: Vratimov

S nováčkem roku je to jasné, tam spadají pouze noví hráči.
Ale se skokanem už je to trošku těžší.
Proč?
Protože v roce 2010 odehraji jeden turnaj, tím budu v žebříčku např. 199
v roce 2011 odehraji maximum, tím budu v žebříčku např. 25
a jsem skokan roku.
Potud vše v pořádku.
Ale problém může nastat v letech následujících:
např. rok 2012 zase opět jen jeden turnaj opět budu někde okolo 200 místa
a v roce 2013 mohu opět po absolvování všech turnajů atakovat skokana roku......

S tímto je nutno počítat.

_________________
www.ddmvratimov.cz


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 říj 2010 17:28

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

Já takhle o tu cenu bojovat nebudu :-)

ale napadlo mě, že by tímto způsobem mohl vzniknout i skokan dolů :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 říj 2010 20:04

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Jak je již uvedeno výše, tak pokud bych nehrál jednu sezonu skoro vůbec, tak další sezonu mam šanci na vyhrání skokana roku. Proto by se to muselo ještě nějak silně doladit, nebo by to nemělo smysl.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 říj 2010 20:43

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

V tomhle bych problém neviděl. Pokud už jednou někdo získá ocenění skokan roku, tak i když se v následujícím roce zúčastní třeba jen jednoho turnaje, tak těžko klesne tak hluboko v žebříčku, aby toto ocenění dostal v následujícím roce znovu. Tedy za předpokladu, že se to bude vyhodnocovat z plovoucího žebříčku.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 říj 2010 20:53

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Jasně Pavle. A asi by to mělo být ocenění, které je možno získat jen jednou. Předpokládám, že kvůli tomu, nikdo nebude jednu sezonu zabírat jak divej a další aby vypustil. Každopádně máme o čem přemýšlet.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 říj 2010 21:20

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

no jo, ale když skočím v jednom roce např. z 200. místa na 102. a získám ocenění, tak můj další skok na 1.místo už bude opomenutý


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 říj 2010 21:32

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Neboj Ráďo. To by jsi se zapsal do síně slávy velkým písmem. :-) A odměnou by byl pohár za vyhrání nár. žebříčku + putovní pohár. A to by byl mazec. Já sám mám doma tento pohár za 3 místo a řeknu Ti, že to byla fakt makačka.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 14:57

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Nad tímto problémem jsme se skutečně zamýšleli z hlediska toho, že tato kategorie byla asi původně zamýšlena jako motivace a povzbuzení pro nováčky a nebo hráče, kteří toho zatím moc neodehráli. Pár případů, kdy již zkušení kuličkáři z předních míst žebříčků z různých osobních důvodů vynechají prakticky celou sezónu, se opravdu našlo a patrně i v příštích letech vyskytne. Jenže, je to něco proti charakteru této ceny? Pochybuji, že by někdo z pravidelných účastníků záměrně vynechal celý rok jen proto, aby se příští rok mohl ucházet o toto ocenění. A jestliže má někdo tak dlouhou pauzu, jeho výkonnost to určitě poznamená a návrat mezi nejlepší je pak docela obtížný. Proto bych to nijak neomezoval - zkrátka, který hráč se oproti minulé sezóně polepší v žebříčku o nejvíce míst, ten je skokanem roku. A nováčky můžeme ocenit v samostatné katogorii -nováček roku.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:17

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Rád bych věděl,jak by se ten SKOKAN ROKU vyhodnocoval.Nebylo mi nějak zřejmé,jestli se to týká jen dospělých,nebo i kategorie juniorů a jestli se to vyhodnotí z nár.žebříčku nebo plovoucího žebříčku.Díky za informaci.Ben


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:22

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Já bych byl asi pro národní žebříček. Přeci jenom ten plovoucí je řekl bych trochu vláčnější. U žebříčku za celý rok je to jasné. No ono by to vlastně mělo být skoro stejné. Ale na to tu jsou jiné hlavy.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:30

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Určitě další zpestření systému. Jak psal Leoš, určitě by silý hráč schválně nevypustil jednu sezónu, aby pak další vyhrál skokana roku. Ale možná by to omezil tím, že by hráč mohl získat pouze 1x, aby se dala šance ostatním. Nevidím důvod, aby se to omezovalo pouze na nováčky, když by se vyhlašoval nováček roku.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

15 říj 2010 17:57

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Toto ocenění bych rozhodně neomezoval pouze na nováčky, ale přikláním se k názoru, že by ho každý mohl získat pouze 1x. Tím by odpadla spousta problémů. Ten, kdo získá toto ocenění poskočí v žebříčku určitě cca o 100 míst, možná i více a pokud nevynechá následující sezonu, tak se mu to znovu už nemůže podařit. A myslím si, že jen kvůli tomuto vynechávat sezonu je nesmysl. Národní žebříček je větší tahák, než skokan roku :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

20 říj 2010 13:07

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Hlasuji pro tento návrh.
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

20 říj 2010 13:26

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Hlasuji pro tento návrh.

Martin Dostál píše:
Dnešním dnem končí lhůta pro debatu ohledně návrhů na "skokana roku". Má ještě někdo něco nového zásadního k pozměňovacímu návrhu viz níže nebo můžeme přejít k hlasování?

- Vítěze by určoval nejvyšší bodový rozdíl z předchozího a aktuálního roku v národním žebříčku.
- Jednalo by se o kategorii pro hráče, který zaznamenal nejlepší zlepšení v národním žebříčku v porovnání s předešlým rokem.
- Anketu může vyhrát hráč, který zaznamenal s předešlými roky pouze zlepšení (tudíž hráči s výkyvy do této kategorie nespadají).
- Do této kategorie nespadají nováčci.
- Hráč tuto anketu může vyhrát několikanásobně.


za sebe nic k návrhu nemám a mohu přistoupit k hlasování


Leoši, je to banalita, ale hlasoval jsi 14 minut před uplynutím 7-denní lhůty pro diskusi, možná by stálo za to svůj příspěvek s hlasováním zopakovat, aby výsledek hlasování nemohl časem někdo napadnout.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 říj 2010 10:37

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

hlasuji pro návrh.
Leoš


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron