Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 24 ]  »

13 říj 2010 20:26

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Martine, něco takového by nemuselo být vůbec od věci. Je to zasloužená kategorie. Nováček ( nebo objev ) roku se mi jeví jako skvělý nápad. Když zapátrám v hlavě trochu zpět, tak bych o několika lidech věděl. Svého času byl skvělým objevem Jirka Pavlů, Jakub Fuss atd.. Jako největší objev a přínos, jsi myslím nejen pro mě ty Martine. A za to by jste si zasloužili nějaké to ocenění a uznání. Určitě by si tato myšlenka zasloužila pozornost a doladění až do konce.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:16

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Určitě nováček roku by bylo zpestření již zavedeného systému a možná lákadlo pro nové hráče. Jinak díky Martine A., že mne vidíš skvělým objevem ;-) Škoda, teď už tu cenu nedostanu :-D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Kubo, pokud upečeš na sobotní masters něco dobrého, tak možná dostaneš řád zlaté vařečky. :-) A to se také cení.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:34

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Copak jsem nějaký kuchtík :-D Ode mne by se měli inspirovat ostaní mužští pořadatelé turnajů ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

16 říj 2010 19:09

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Martin Dostál píše:
Nováček roku

Chtěl bych Vás seznámit s návrhem na udílení ceny "Nováček roku" ,která by mohla být od letošního roku každoročně v případě schválení udělována.

Jednalo by se o kategorii pouze pro nového hráče, který by začal hrát v ten daný rok za který by se cena udělovala. Vítěze by určovalo postavení v národním žebříčku a nic jiného. Nejlepší umístění zaručuje vítězství v této kategorii.

Vyhlášení této kategorie a předání ceny bych viděl reálně na prvním turnaji Masters následujícího roku.


Nováček roku je určitě ta nejprestižnější cena, jakou může začátečník získat.
Já bych přece jenom jedno malé, ale hodně podstatné kritériu na zvážení předložil.
Né každý nováček odehraje celou sezónu, už z toho důvodu,že je prostě nováček a ke kuličkám se dostal víceméně náhodou. 8)
Proto bych to viděl tak, že se nováčkovi počet bodů v národním žebříčku vydělí počtem turnajů, které odehrál. Myslím si že to je nejobjektivněší posouzení začátku kariéry mladých kuličkářů. :wink: Josef


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

16 říj 2010 20:56

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

no ale když půjdem dál, tak jeden nováček odehraje na určité úrovni 5 Openů, druhý na stejné úrovni jeden open a třeba i ne zcela podařený Master, kde ale získá 3x víc bodů, tak ti to dělení počtem turnajů taky nevyjde ...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

17 říj 2010 05:02

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

8) Tak tady, přichází už úpně nejjednodužší řešení:5 turnajů z toho 3 open a 2 master .
počet bodů budu dělit né 5ti, ale 9ti. :shock:

:idea: a teď jsi mi přihrál na to jak posoudit MOMENTÁLNÍ KVALITU JAKÉHOKOLIV HRÁČE , která při nasazování do turnajů, by byla taky přesnější, než ta současná.
Prostým dělením počtu odehráných turnajů za posledních 12 měsíců s přihlédnutím na Masters (3) a Open (1) :oops:

Když už je všechno tak precizně zdokumentováno, tak proč toho nevyužít.
pro přehlednost stačí vytvořit vhodně pojmenovaný žebříček :wink:

:D trochu jsem si pohrál s čísly, pro která jsem si to zjednodušil v tom, že jsem použil :P Průběžný národní žebříček a z něj odehrané turnaje v roce 2010.
Součty bodů podělil s ohledem na Masters (3) a Open (1)
a pánové na prvních třech místech mi vyšli takto :lol:

Martin Dostál - 147,509
Jakub Fuss - 122,87
Pavel Zoufalý - 123,78


a tady je ta kvalita před kvantitou už viditelná. 8)
Pavlovo méně,ale kvalitnější ho posouvá na druhé místo :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 říj 2010 09:02

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

neboli zůstaňme u klasiky, protože nic lepšího nejde vymyslet, aniž by to mělo svá proti
a hlasování VV o nováčkovi mi přijde jako zvrácenost, protože tam se objeví lidský faktor, každý se na turnajích, které hrál, setkal s někým, kdo ho zaujal atd.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 říj 2010 09:07

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Asi už nestačím přesně sledovat všechny vaše výpočty, ale jen mne napadlo k těm počítaným průměrům právě na příkladu Míry Tlustého. Když by se někdo zúčastnil právě jen pro výpočet nezbytně nutného počtu turnajů, z nichž by mu vyšel skvělý průměr, mohl by být v silném pokušení dál už nechodit, aby si ho náhodou nepokazil. A ty by snad bylo trochu kontraproduktivní a proti smyslu mít zájem, jít si zahrát...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 říj 2010 09:22

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

nejnováčkovatější nováček roku je junior, bude se vyhlašovat i v této kategorii? - napadlo mě to, protože jsem měl pocit, že by synek mohl mít další placku pod polštářem - není tomu tak
-:(


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 říj 2010 09:50

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

A ještě jedna věc - do nedávné doby, než začali hrát ve Vratimově, byl Vsetín naprosto samostatná a vcelku oddělená lokalita (ono se to svým způsobem dá vztáhnout na celou lokalitu Severní Moravy - možná) a na druhé straně Praha a okolí - a hráči hrající pouze ve svých lokalitách nemají možnost srovnání - a mě by přitom hodně zajímalo porovnání s těmi, kteří jsou v žebříčku kolem mě. A koeficient turnaje tohle nemůže dostatečně "vychytat". Pro tohle jsou určené Mastery, ale třeba teď v Modřanech (jsem to nezkoumal dopodrobna), myslím, že nikdo ze SM nebyl - jestli to není pravda, omlouvám se.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 říj 2010 11:11

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 kvě 2010 18:07
Příspěvky: 130
Věk: 44
Bydliště: Vratimov

Martin Dostál píše:
není nic jednoduššího než se na pár turnajů do Vsetína či Vratimova vypravit :)


MARTINE HOVOŘÍŠ MI Z DUŠE.


My z Vratimova jsme se zatím vypravili pouze na jeden turnaj do Prahy.
Jsme trošku limitovaní věkem. Většina od nás je mladších 18 let.
Takže jezdíme vlakem, a to už je trošku časově náročnější.
Příští rok určitě navštívíme pár Mastrů v Praze.
Většinou je to všechno o penězích.
Jinak se celkem pilně navštěvujem se Vsetínem.

_________________
www.ddmvratimov.cz


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 říj 2010 11:22

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

"Skokan roku" prostě asi určit nikdy nepůjdeeee:-( Já takového člověka vidím takto: Zaskočí si na turnaj zahrát - logicky bude někde za 30.místem,ne-li hůř. (osobní zkušenost). Pak si zase skočí na turnaj a bude do 10.místa. (ne z mé zkušenosti) Zaskočil,poskočil a je tu mezi námi.:-)))


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 říj 2010 12:32

Offline
Registrován: 14 zář 2010 11:35
Příspěvky: 61

Baracnici píše:
Martin Dostál píše:
není nic jednoduššího než se na pár turnajů do Vsetína či Vratimova vypravit :)


MARTINE HOVOŘÍŠ MI Z DUŠE.


My z Vratimova jsme se zatím vypravili pouze na jeden turnaj do Prahy.
Jsme trošku limitovaní věkem. Většina od nás je mladších 18 let.
Takže jezdíme vlakem, a to už je trošku časově náročnější.
Příští rok určitě navštívíme pár Mastrů v Praze.
Většinou je to všechno o penězích.
Jinak se celkem pilně navštěvujem se Vsetínem.



To je zrovna tak náš problém - u nás limit časem, taky bychom museli vlakem (a auto je taky šichta), čas - a jezdit s 6-letým dítětem (on by mě asi samotného nepustil :) ). Snad Master ve Vsetíně

a ten skokan takhle dotyčnému fungovat nebude


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

18 říj 2010 12:59

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 zář 2010 19:58
Příspěvky: 70
Věk: 62
Bydliště: Kladno

Martin Dostál píše:
není nic jednoduššího než se na pár turnajů do Vsetína či Vratimova vypravit :)

8) Tak jestli jsem dal podnět aspoň k tomuhle a budeme vás na SM vídat častěji,než na Mastrech 8) :lol: ,lehce naťukávám dva v příštím roce, tak dík za vlákno NOVÁČEK ROKU a všechny zúčasněné :wink:

ps. BRNO kurňa kde jsi?


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 24 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron