Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 3  [ Příspěvků: 37 ]  »

14 říj 2010 20:05

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Rád bych, aby i ostatní kandidáti na pořádání masters (ale ne ty, u kterých to je jasný - např. Plzeň, Rakovník...) zde napsali, kde budou chtít turnaj pořádat. Já osobně mám dvě představy - buď využítí stávajících kvalitních hřišť (Újezd, Petřín...) nebo nalezení nového hřiště. Záleží, na kterých hřištích se budou hrát Mastery a od toho se bude odvíjet moje směřování.


Naposledy upravil Jakub Fuss dne 14 říj 2010 20:31, celkově upraveno 1

Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:19

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Ahoj Kubo. Tak v Plzni by se mělo hrát zase v Borském parku ( psal jsem to někde výš ). Borský park má své kouzlo v tom, že je i za parna kam se ukrýt před sluncem a hlavně je to řekl bych i pěkné prostředí. Budu uvažovat i o nakontaktování nějaké školy s hřištěm. Antukový či jiný kvalitní povrch by byl také bezva. Ale to je zatím věc budoucí a nejistá. Nevím jak bude mít Karel v příští sezóně čas, ale doufám, že to bude lepší než letos. Přeci jenom je to velice dobrý hráč a při turnajích chybí.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 20:32

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Martině promiň, napsal jsem to blbě. Myslel jsem to opačně a tak jsem to upravil. Je jasný, kde se bude hrát Master v Plzni ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

14 říj 2010 21:21

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Kubo, nic se nestalo. Aspoň jsem si mohl udělat reklamu na turnaj. Už jsem aspoň trochu nadhodil kde to bude. :-)
A už se moc těším na nové pořadatele a jejich nové místa.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 lis 2010 22:04

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

V tuto chvíli předpokládám, že již všichni, kteří by chtěli v příštím roce pořádat celorepublikový turnaj, dali vědět a tudíž jsou uvedeni v 1. příspěvku tohoto vlákna. Pokud by se přeci jen našel další zájemce, ještě je možno se napsat, dokud nezačne hlasování - ovšem v takovém případě neotálejte a pište se nejlépe hned.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 lis 2010 22:36

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Kandidáti na pořádání Masters v roce 2011 - prosím čtěte :)

Již delší domu jsem měl v plánu napsat sem po skončení sezóny několik otázek pro kandidáty hlavních turnajů v příštím roce. Někteří mě již předběhli, takže pokud jste již na některou z otázek odpovídali, tak vězte, že to nebude přehlídnuto.

Nechám na uvážení každého z kandidátů, zdali chce na tyto otázky odpovědět či nikoliv, neberte to jako povinnost, ale naopak jako možnost sdělit důvod, proč by výkonný výbor měl hlasovat právě pro vás. Zároveň ještě před hlasováním o přidělení jednotlivých turnajů proběhne online anketa mezi hráči, ve které se zeptám, kterým pořadatelům by chtěli přidělit pořadatelství těchto akcí. Pro mě osobně bude mít tento průzkum zásadní vliv pro mé hlasování, výsledky průzkumu dostanou k dispozici všichni členové výkonného výboru a předpokládám, že pro ně budou neméně důležité. Turnaje tu jsou pro hráče, takže proč se při takovémto rozhodování nepřidržet veřejného mínění, že?

Jinými slovy, máte možnost sdělit hráčům, nač se mohou na vašem turnaji těšit a tímto způsobem výrazně zvýšit pravděpodobnost, že turnaj bude přidělen právě vám. Zároveň jsou otázky voleny tak, aby vám pomohly ujasnit si ještě včas důležité věci týkající se organizace turnaje.

Takže vlastní otázky:

1. Jakou máte představu o časovém harmonogramu soutěže - zejména zahájení a ukončení?
2. Kolik důlků jste schopni zajistit?
3. Jak kvalitní povrch mohou hráči očekávat?
4. Jaký zvolíte herní systém?
5. Na kolik vítězných her se bude hrát v jednotlivých fazích turnaje?
6. Kde se bude turnaj odehrávat, je k dispozicí nějaké zázemí jako wc, občerstvení apod.?
7. Kolik lidí, kteří by byli schopni samostatně řídit turnaj, se bude podílet na organizaci akce?
8. Jaké jsou zkušenosti těchto lidí s pořádáním turnajů v minulosti?
9. Jak byste vyřešili nenadálou situaci, která by způsobila, že by se turnaj musel odehrát o 3 hodiny rychleji, než bylo plánováno, např. z důvodu počasí?
10. Jak byste řešili situaci, kdyby na turnaj přijelo výrazně více lidí, než jste očekávali (např. o 50 % více)?
11. Plánujete nějakou propagaci turnaje - myšleno reklama směřující mimo řady kuličkářů?
12. Proč by pořadatelství turnaje mělo být přiděleno právě vám - v čem bude pro hráče zajímavý?

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

02 lis 2010 00:10

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Pokud bych mohl hovořit za Plzeň, tak k bodu
1. Začátek v 11 až 12 hodin a předpokládaný konec do 18 hodin.
2. Jestli se dobře pamatuji, tak naposled jsme měli 10 důlků ( možná, že se jich podaří udělat i více ).
3. Povrch je řekl bych ucházející a v případě potřeby doupraven jemným pískem.
4. Herní systém pravděpodobně skupiny s přechodem do pavouka na 2 KO.
5. Skupiny na 2 vítězné a pavouk pokud nám čas bude nakloněn, tak na 3 vítězné.
6. Turnaj se bude konat v parku ( park je udržovaný a je zde krásně ), WC je možné buď veřejné, nebo v restauraci na tenisových kurtech. V restauraci možnost občerstvení.
7. Turnaj budeme řídit minimálně dva.
8. Karel je zkušený mazák a má již za sebou pořádání několika turnajů masters a i já s ním.
9. V případě negativního počasí, by jsme zvolili náhradní systém, kterým by jsme urychlili hru.
10. V případě větší návštěvnosti turnaje by jsme byli určitě rádi a tuto situaci by jsme se snažili vyřešit nejschůdnějším způsobem: přidělání důlků atd.. A nejspíš by se hrálo jen na 2 vítězné.
11. Propagaci turnaje máme formou letáků + bych chtěl využít i rádia.
12. V Plzni nebývá moc turnajů. Proto je turnaj masters pro nás trochu svátkem a mnozí z vás, jste se již mohli v minulosti přesvědčit, že se snažíme udělat maximum proto, aby turnaj byl co nejvíce pohodový a na úrovni. A ceny pro vítěze jsou také velmi pěkné. Poháry a další pěkné věci. O jaké další ceny se jedná, si můžete lehce domyslet. Plzeň = město piva.
Tímto vás srdečně zvu na turnaj, který pokud nám bude schváleno pořádání turnaje masters, se bude pravděpodobně konat v květnu. Ale to je zatím budoucnost. Ahóóój

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 lis 2010 14:41

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Myslím, že k řadě bodů už jsem se dříve vyjádřil, tak už jen telegraficky pro doplnění:
1. časový plán 11-18 hod. Vzhledem k tomu, že chci požádat o srpnový termín, nebyl by problém při nezbytně nutných důvodech turnaj třeba o hodinku prodloužit.
2. Důlků plánuji udělat 16, ale v případě potřeby je možnost ještě přidělat další.
3. Povrch by měl být rovný, kvalitní-ještě možno upravit pískem.
4. Asi bych zvolil systém postupování ze skupin - pavouků na dvě porážky si během roku užíváme dosti...
5. Nejraději na tři vítězné hry, v případě mimořádně velkého počtu účastníků bychom zkombinovali hru na dvě vítězství (v první fázi turnaje) a na tři vítězství.
6. Sedlec-Prčice na hřišti vedle náměstí. Nějaké občerstvení mohu zajistit, jinak jsou na náměstí obchody. WC - u mne na chalupě cca 3 min. od místa konání.
7. Pořádál bych já s Lukášem - důlky lze připravit již den předem. Samozřejmě uvítáme případnou organizační pomoc i během turnaje, ale s tím by neměl být problém.
8. S Lukášem máme sice nemnoho, ale snad celkem solidně zvládnutých Open turnajů jako pořadatelé. Tuším, že před dvěma roky jsem jako náhradník za Ondru L. pořádal i Turnaj Mistrů.
9. Počasí neporučíš-proti průtrži mračen či tornádu nic nevymyslíme. Ale, turnaj lze samozřejmě přerušit a jít se schovat do hospody nebo k nám na chalupu a pak ho dohrát ve zkrácené verzi.
10. Nepředpokládám vyšší účast než padesát lidí, ale šlo by samozřejmě přidělat důlky a hrát více her jen na 2 vítězství, případně volit "drastičtější" postupový klíč ze skupin.
11. Turnaj by probíhal v součinnosti s místním úřadem-o formě propagace bych začal jednat až poté, když bych se na něj mohl obrátit již s konkrétním datem. Předpokládám místní vývěsky, rozhlas, věstník...
12. To už jsem psal-nové místo v atraktivní lokalitě, možnost propojení akce s poturnajovým posezením i přespáním u nás na zahradě a na chalupě a dalšími aktivitami. A samozřejmě druhý den v neděli ještě Open turnaj tamtéž...
L+L


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 lis 2010 16:03

Offline
Registrován: 30 zář 2010 10:28
Příspěvky: 27

Ahojky všem.
I my jsme se přihlásili pořádat masters turnaj u nás v Srbech. V letošním roce jsme ještě vedeni pod HVS Rakovník, ale od nového roku zakládáme nové družstvo s názvem "KS kuličky" (Kladensko Srbecké kuličky) . Chtěli bychom, aby úroveň masters turnaje v Srbech byla minimálně taková, jaká zde byla při pořádání openů v říjnu. Dnešním dnem jsme začali se Zdenkou vytvářet další hrací pole s důlkama, budeme jich mít celkem 12. Jsme pro herní systém skupiny na 2 vítězství s následným postupem do pavouku, kde se bude hrát na 3 vítězné sety.
Jinak můj názor k udělení souhlasu k pořádání masters turnajů. Masters turnaj by se měl hrát tam, kde je hlavně zázemí pro hráče: WC, občerstvení a hlavně hřiště se již osvědčilo mezi hráči. Já osobně nedoporučuji hrát masters tam, kde ještě nebyl open a nikdo to tam neznáme.
Šťastnou ruku při výběru masters turnajů přeje Jarda a Zdenka


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 lis 2010 16:56

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Jardo pořádání turnaje masters na místě kde se ještě nehrálo může být samozřejmně risk, ale vem si například Leoše, který chce udělat něco víc než turnaj. Měl by to být super víkend a já věřím, že bude. Je to pro něj jediná šance, jak tam nalákat co nejvíce lidí na dvoudenní kuličky. Zde jde samozřejmně i o zkušenosti a o trochu rozumu, jenž by pořadatel měl mít. Většina z nás ví, jak by hřiště mělo minimálně vypadat. Zázemí a kvalita povrchu. Někdo pořádá plno turnajů do roka a někdo třeba i jen jeden, jako např. my v Plzni a to je turnaj masters. Proto vím, že tento turnaj se budu snažit co nejlépe zorganizovat a budu rád, když odejdete po turnaji spokojení.
Ale proč jsem to zde začal vlastně rozebírat. Chtěl jsem jen říct, že by jsme se snad nemuseli bát nového místa. Každý pokročilý hráč sám ví, jak by měl turnaj vypadat.
A co se týče organizace, tak si vždycky můžeme vzájemně pomoci. :-)

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

02 lis 2010 21:51

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 14 říj 2008 20:54
Příspěvky: 28
Věk: 54
Bydliště: Rakovník

Ahoj kuličkáři. :D
Tak v příštím roce chceme v Rakovníku pořádat Mistrovství ČR a jeden Masters 2011, ten druhý jsme přenechali Jardovi a Zdence do Srb.
V Rakovníku jsme už pořádali 4x Masters v letech 2007 - 2010.
Prioritou v roce 2011 :!: pro nás bude možnost uspořádat Mistrovství ČR na přelomu měsíců května a června a když vyjde i Masters, tak ten na přelomu června a července. Vše záleží na výkonném výboru. Omlouvám se, že nemám přesné termíny, ale pracuji na směny a do května je daleko. :roll:
Také se bude v Rakovníku na náměstí konat 37. ročník tradičního turnaje "O zlatou kuličku". Děkuji za pochopení.
Jednotlivé body budou platné pro oba turnaje, lišit se budou pouze v v několika bodech.
1.zahájení do 11:00 a konec do 18:00 hodin
2.důlků 12 :arrow: 16
3.jemný pískový povrch (vylepšený)
4.podle počtu přihlášených hráčů
5.ve všech fázích turnaje na tři vítězné utkání
6.MČR pravděpodobně náměstí v Rakovníku, restaurace s WC v centru dění, Masters možná na novém místě (zázemí zajištěno) :shock:
7.řídit turnaj budou cca. 2-3 lidé (další přítomní dobrovolníci jsou vítáni)
8.pomáhali na předchozích turnajích Masters
9.doufám, že počasí bude opět turnajům v Rakovníku příznivě nakloněno (bude ošklivo :cry: bude se hrát na méně vítězných her)
10.to nám nevadí :o , ať přijedou :) , budeme určitě rádi,důlků bude dostatek.....
11.vylepením krásných plakátů, oslovíme místní a regionální tisk a regionální rádio (MČR si zaslouží dobrou reklamu),MČR chceme zahájit nějakým z představitelů města (starosta,místostarosta)
12.chceme uspořádat kvalitní turnaj Masters a jedinečný turnaj MČR, ocenění od hráčů za již uspořádané turnaje jsou toho důkazem ...........a více se nechte překvapit :lol:

Všechny Vás zdraví za HVS Rakovník

Míra Tlustý


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

03 lis 2010 08:16

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 kvě 2010 18:07
Příspěvky: 130
Věk: 44
Bydliště: Vratimov

Ahojte tak jak jsme na tom u nas na Ostravsku.

1-Začátek podle roční doby, kdy nám bude turnaj přidělen. Ale nejvíce se
kloníme k začátku 11 - 12 hodin. Termín přes prázdniny nám nevyhovuje, protože DDM pořádá
tábory a tím pádem není na kuličky čas.
2- Varianta DDM Vratimov- hřiště s umělou trávou - 10 dulků
Varianta Sokolík Frýdek- Místek- antukové hřiště 10 - 16 dulků, to
záleží, kolik jich vyvrtáme.
3- Viz bod 2
4- S nějvětší pravděpodobností skupiny s pavoukem na 2 prohry.
5- Podle počtu hráčů- ale předpokládáme, že na 2.
6- DDM Vratimov- v prostorách DDM jsou šatny, WC, budeme mít bufet,
navařený guláš a asi ohýnek na opečení něčeho dobrého.
Sokolík FM- hraje se ve sportovním areále s restaurací a WC
7- Hlavní organizátoři 2 + několik pomocníků s hracími plány + další
pomocníci s ostatními věcmi na turnaji
8- Během roku pořádá náš DDM několik velkých akcí. Viz. http://www.ddmvratimov.cz
Kuličkových turnajů jsme u nás pořádali zatím 5.
9, 10- V obou případech bych volil nižší počet postupujících ze skupin (3
ze 6, 2 z 5). Případně KO pavouk. Nebo snížení počtu kuliček.
11- Propagovat budeme plakátky ve Vratimově, Ostravě, Frýdku-Místku a
okolních městech. Na webových stránkách. Máme kontakt na regionální noviny.
A těsně před turnajem upoutvka v rádiích.
12- Již několik let Petr propaguje rozvíjení kuličkového sportu. Nabízíme
nový region kuličkovým sportem nepolíbený, ale přesto s velkým potenciálem.
V příštím roce plánujeme několik akcí pro rozšíření tohoto sportu na
Ostravsku. A Masters je šancí ukázat zde nejlepší kuličkáře světa.

Ještě mě napadla možnost, že po domluvě s naší paní ředitelkou umožníme zájemcům přespání v klubovně DDM,
nebo v prostorách zahrady DDM. To pro ty, kteří by chtěli strávit celý víkend V Ostravě např. na Stodolní street.

_________________
www.ddmvratimov.cz


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

07 lis 2010 11:54

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Lukáš hodil na facebook pro vaší informaci tři fotky-celkový náhled z různých míst na hřiště v Sedlci (pochopitelně zatím nijak neupravené), kde bychom příští rok chtěli uspořádat turnaj Masters. Můžete se mrknout...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

09 lis 2010 09:37

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 kvě 2010 18:07
Příspěvky: 130
Věk: 44
Bydliště: Vratimov

Nám by nejvíce vyhovoval ten nový termín v září.
V tuto dobu nejsou na DDM žádné akce.
Navíc máme od jara dost času na přípravu hřiště
a taky na návštěvu dalších Masters ať ještě něco okoukáme.

_________________
www.ddmvratimov.cz


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

09 lis 2010 15:12

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Už dřív jsem avizoval, že bychom měli zájem o termín v srpnu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 2 z 3  [ Příspěvků: 37 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron