Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

13 črc 2010 01:10

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Na http://www.kulicky.com/doc/temp/herni-s ... etleni.pdf jsem umístil návrh rozpisu MS. Herní systém jsme schválili již před měsíci, teď už jde jen o počty postupujících, vítězných her apod.

Vzhledem k tomu, že nedávno jsme ve stejné záležitosti hlasovali o tom samém na MČR, předkládám návrh tak, jak prošel pro MČR.

Musím však upozornit, že je velice realistický počet účastníků mezi 30 - 40, tzn. může nastat situace, kdy budou nějaké 4-členné a nějaké 5-členné skupiny. Počty postupujících jsou uvedeny podle nejpočetnější skupiny, pokud tedy nejpočetnější bude 5-členná, ze 4-členných by postupovali všichni. Jinými slovy - dobrý výkon ve skupině by při současné vyrovnanosti hráčů neznamenal téměř nic. Pokud byste tedy někdo podpořil původní návrh, který jsem dával pro MČR, tedy 3 postupující při max. 5-členných skupinách, napište to prosím před hlasováním do diskuse. Pokud by tento návrh nenašel dostatečnou podporu, pak jej nebudu pro MS oficiálně vznášet.

Poznámka ke zkrácené lhůtě pro projednání návrhu: protože Leoš odjíždí v pátek ráno a nebude moci hlasovat, rozhodl jsem se pro tuto lhůtu, aby všichni členové vv stihli projednání i hlasování.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

13 črc 2010 22:38

 
Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Já jsem pro původní návrh, tedy 4 postupující ze skupiny. Odůvodnění: Myslím, že na MS bude více 5 ti členných skupin než 4 člennych a v každé skupině bude nějaký hráč ze zahraničí. A já bych byl opravdu velmi nerad (vzhledem k účasti zahraničních hráčů v dalších letech), aby se tito hráči nedostali ze skupiny do pavouka (což podle mého názoru při počtu 3 postupujících velmi reálně hrozí) Mějte se, Pavel


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 črc 2010 22:41

 
Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Pardon, v mém příspěvku nemělo být slovo "původní". To je tím vedrem a pozdní dobou :-) Pavel


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 črc 2010 23:09

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Jedna technická - vpravo nahoře nad každou zprávou je tlačítko "upravit" :)

Pavel Zoufalý píše:
Pardon, v mém příspěvku nemělo být slovo "původní". To je tím vedrem a pozdní dobou :-) Pavel

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

18 črc 2010 10:32

 
Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Hlasuji pro 4 postupující z každé skupiny


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

21 črc 2010 12:57

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Protože do ukončení hlasování nehlasoval potřebný počet členů výkonného výboru, aby hlasování bylo platné, prosím ty, kteří tak ještě neučinili, aby se vyjádřili. Lhůtu pro hlasování prodlužuji do čtvrteční půlnoci.

Jak jsem psal již dříve v emailech týkajících se jednacího řádu, dokud nebudou schváleny nové stanovy, je třeba, aby při online hlasování souhlasili s návrhem minimálně 3 členové vv bez ohledu na počet hlasujících (i teď po prodloužení lhůty pro hlasování - menší počet by nekorespondoval se současným zněním stanov). Vzhledem k tomu, že poměr hlasů je 1:1 a Leoš je na dovolené, budu hlasovat až se vyjádří Jaryn, a to stejně jako on. Ačkoliv to není způsob, jak bych se rád rozhodoval, je to jediná cesta, jak online rozpis odhlasovat.

Výzvu k hlasování jsem zaslal emailem.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 črc 2010 14:08

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Jaryn hlasoval emailem, kopíruju jeho zprávu:

souhlasím s Pavlem a hlasuji pro 4 postupující z každé skupiny.S těmi přespolními...cizinci má pravdu.Je v našem zájmu, aby přijeli i v dalších letech...

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 črc 2010 14:09

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Hlasuji pro návrh tak, jak byl předložen v první zprávě (zdůvodnění viz. výše).

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 črc 2010 14:10

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Díky za hlasování, návrh byl schválen poměrem hlasů 3 : 1.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 črc 2010 19:20

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Vzhledem k tomu, že bude zase nejspíš pršet jako z konve, tak ať to je hlavně rychlé. Když si vzpomenu na loňský rok, tak se mi ježí chlupy hrůzou. Proto bych doporučil sebou holinky a nebo plážovky. :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

22 črc 2010 06:50

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martin A. - neboj se Martine ničeho nic. Mohu potvrdit to,že i v dešti se krásně hraje. :wink: Určitě lepší,jak vedro! :cry:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

22 črc 2010 14:17

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

V den mistrovství od 5:00 do 17:00 napadne dohromady 5.6 mm srážek - viz. http://www.meteopress.cz/meteogram/graf1.php?id=191 . Nemám ty čísla úplně v oku, ale přijde mi, že tohle by nemělo být příčinou větších problémů s povrchem. Máte někdo konkrétnější představu, co udělá 5.6 mm vody během 12 hodin?

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

22 črc 2010 15:12

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Petr Š. - nemám takové zkušennosti s vodou a už vůbec ne se srážkovou.Ale osobně se domnívám,že ta,co je plánována,že spadne se vsákne. :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

22 črc 2010 17:32

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Zajímavé, jak se ty předpovědi liší. Někde se píše okolo 4 mm a někde okolo 4 cm. Pak se v tom má člověk vyznat. :(


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

22 črc 2010 20:24

 
Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

5,6 mm během 12 hodin je neznatelná rosa, ale vzhledem k tomu, že ti borci mají počítač za 70 melounů, tak se klidně mohl splést o desetinnou čárku :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
 Stránka 1 z 2  [ Příspěvků: 17 ]  »

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron