Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

10 kvě 2017 12:45

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

Tak se tak koukám na výsledky klubů a musím znovu protestovat proti tomu, že turnaje kde junioři hrají zvlášť se do těchto výsledků nepočítají. Junioři jsou součástí klubu a jejich výkony by tedy měly být započítávány - všechny. Např. v Neratovicích, kde dospělí hrají zvlášť se jim jejich body taky počítají, není fér že juniorům ne. Fakt mě to štve, protože kdyby se klubu počítaly všechny body (podle daných pravidel), které junioři uhrají, tak bychom byli někde úplně jinde a ne na tom posledním místě...
A myslím že s tím kolika turnajů se účastníme a kolik času tomu obětujeme bychom si to i zasloužili mít rovnocennou šanci bojovat o lepší klubová místa. Být limitováni jenom tím, že devadesát procent klubu tvoří junioři (chtějící hrát převážně s ostatními juniory) je dost krutý.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

11 kvě 2017 22:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 10 črc 2013 21:00
Příspěvky: 64

Ahoj Pišišvore,
odpovídám, protože jsem dostal chuť, a třeba ušetřím čas někomu z výboru.
Je mi to líto, že Tě zklamu, ale prostě to nejde. Nejde sčítat hrušky s jablky.
Když se někdo účastní jedné soutěže, nemohou se mu výsledky počítat do druhé, úplně jiné.
Zkus se zamyslet nad tím, jak bys to počítala a vyhodnocovala a docela rychle pochopíš, že
to při sebelepší vůli nejde. Taky se zkus zamyslet nad tím, jestli existuje někde nějaká obdoba toho, po čem voláš.
Kdybys měla za úkol vymyslet software, který by to dělal, tak velmi rychle tu úlohu vzdáš.
Navíc by to byl takový zásah do pravidel, na který, troufám si říci, by si nikdo netroufl ani navrhnout.
Je mi líto,
Petr H.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron