Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 7 ] 

01 čer 2015 07:46

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Vážení kuličkáři a spol. Dovolte, abych se vrátila ke dni MČR v Křenůvkách 2015, kde jsem byla plná emocí a tudíž neschopna slova . Za což se omlouvám. Chtěla bych tady vyjádřit obrovské díky pro všechny zúčastněné. (S takovým aplausem jsem doopravdy nepočítala.) Dala bych se tu do vypisování konkrétních jmen, ale dopadlo by to jako na „Oskarovi“ a popsala bych spousty řádků, což by mohlo začít i nudit. Proto bych chtěla velkoplošně poděkovat všem, co mě za mou kuličkovou éru oslovili, fandili mi a tím se zapsali hluboko v mém srdci. Kdo to jsou, sami ví. Mnoho lidí vyslechlo má slova, že až urvu titul největší a to, dostat se do SÍNĚ SLÁVY, skončím svou kuličkovou kariéru. Bude to pro mě dost těžké, ale osobní důvody mi to tak nastavily. Ale malinkou změnu jsem připravila. Jelikož všichni víte, že jsem vedoucí klubu GLÁSFER tým a nenechala bych je na holičkách, tak jsem udělala z odchodem nepatrnou změnu. Čeká mě spolupořádání turnajů, klubová hra, republika dvojic v Rakovníku a asi mě bude někdo ještě potřebovat. :-) A po slovech, co jsem zaslechla od spousty lidiček jako, že já nemohu ukončit hraní, protože jsem „ Ikona“ kuličkového sportu atp. Mě to nedalo. Nemohu přece odejít od „rozestavěného domu“ a zmizet nenávratno kam. Tímto oznamuji, že si mě ještě užijete a já Vás také. Dohraji sezónu 2015 a potom se náležitě slušně rozloučím. Kuličkám zdar a přátelství na nich zvlášť. Marta V.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 čer 2015 20:43

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

....a přece jenom ještě jedna vratka k turnaji........prostě mi to nedá,abych jmenovitě nedala děkovačku. To hlavně Lukášovi Vlčkovi za opět skvělou organizaci.Každý, kdo pořádal, tak ví o čem je tady řeč. Není to vůbec jednoduchá věc, aby to dopadlo tak,že budou lidi spokojeni. A to už je těžký úděl. Déšť a tak trošku hřiště pod vodou mě osobně vyhovovalo:-). Hlavně nebyla zima. Už příchod na turnaj mi napověděl,že den bude zvláštní. A byl. Lenča Vysloužilová a Kája Ondrůj splnili přesně tu atmosféru Hanáků, jak ji moc neznám a bylo to super.Dále posílám dík Magdičce Kotyzové, protože takové expresní psaní do pavouka, spojené se psaním kroniky,tak to klobouk dolů. Samozřejmě dík patří majitelům areálu a rychlé obsluze po oba dny. Souboru "Proměny" za Hymnu a další kulturní vložku se super malinkou pěveckou nadějí.Petrovi,co mě na turnaj dovezl. Jinak bych logicky nevyhrála. A hlavně ostatním lidem a soupeřům,že mi dali tu možnost vyhrát a samozřejmě všem na koho jsem zapomněla (nebyl to úmysl, ale paměť), . DÍKY.Marta V.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 čer 2015 09:32

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Ahoj všichni, díky moc Martě za její slova chvály a stejně tak Jirkovi Bernatovi za jeho příspěvek na našem fb profilu. Ale hlavně díky moc té spoustě lidí, kteří se v sobotu zapojili do pomoci při "obnově" zatopeného hřiště. Jak jsem tak koukal na fotky, musím říct že jich bylo opravdu mnoho a s největší pravděpodobností bychom to bez nich nezvládli. Nemohu je, bohužel, jmenovat, protože jich bylo opravdu tolik, že bych na někoho mohl zapomenout a to nechci. Z "našich" pak samozřejmě musím poděkovat děvčatům Magdě a Dáši za perfektní organizační zázemí a s kluků především Lubošovi a Pavlovi, kteří si fakt hodně mákli. Díky všem. Věřím, že i přes problémy s počasím (které ale zatím ovlivnit neumíme) jste si MČR užili a uvidíme se zase na některém z dalších turnajů.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 čer 2015 16:14

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Lukáši ať je počasí jaké chce, tak pokud je dobrá nálada a super lidičky, tak je vždy pěkně. :wink: Díky

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 čer 2015 22:01

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Znovu a snad dosud v nejvyšší míře se ukázalo, jak je kuličkový sport závislý na (ne)přízni počasí. Přes veškerou snahu, úsilí a námahu, s níž se mnozí zúčastnění pustili do boje se zaplaveným hřištěm, kdyby se počasí neumoudřilo, prostě by se turnaj dohrát nedal. Dopadlo to nakonec dobře a organizátorům patří dík za skvěle připravený turnaj i za to, že v krizové chvíli nepropadli panice a zachovali chladnou hlavu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 čer 2015 09:41

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 čer 2013 19:34
Příspěvky: 9
Věk: 51
Bydliště: Prostějov

Ztráty a nálezy - podívejte se jestli někomu něco od Křenůvek nechybí . Nalezeny klíče, větrovka a mikina . Deštník už svého majitele našel :D https://www.facebook.com/HanackaTrefa?fref=photo


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

07 čer 2015 21:26

Offline
Registrován: 05 kvě 2014 16:34
Příspěvky: 109

Já se hlásím k černé mikině Nike. Jestli mohu poprosit, že byste mi ji přivezli na Petřín. děkuji moc Kačka


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron