Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 7 ] 

18 srp 2014 16:57

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 čer 2013 19:34
Příspěvky: 9
Věk: 51
Bydliště: Prostějov

Všem pořadatelům děkuji za opět parádně prožitý kuličkový víkend !!!
Hřiště oproti loňskému roku výrazně lepší , důlky předpisové, bezvadně rozvrstvené ..... (myslím tedy hlavní hřiště)
Jsem ráda, že se letos myslelo i na juniory :wink: díky
Zázemí bezva, jen škoda, že se nevytáhla kytara už kolem deváté hodiny, ráda bych si taky zazpívala, ale únava byla silnější .
Těším se na příští rok ! :wink:


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 srp 2014 08:03

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Přátelé kuličkového sportu!
Máme za sebou čtvrtý kuličkový víkend v Sedlci, na který vás jezdí stále více (v sobotu se turnaje Masters zúčastnilo 64 startujících a na chalupě nás bylo celkem přesně 60) a jehož příprava a organizace je tedy po všech stránkách stále náročnější. Snad mohu říct, že se vydařil, i když by se jistě nějaké nedostatky našly (včetně počasí, které opravdu mohlo být o něco lepší). Za jeho zdárný průběh musím poděkovat všem účastníkům, kteří si uchovali po celý čas dobrou náladu a projevili toleranci a shovívavost tam, kde třeba nebylo vše podle jejich představ.

Považuji za nutné (a je to skutečně to minimum, které mohu udělat) zvláště vyzdvihnout a poděkovat několika konkrétním lidem, bez jejichž pomoci bych se neobešel a vlastně bych takovou akci ani nemohl pořádat.
Na prvním místě je to Martin Dostál, s nimž jsem vše kolem turnajů konzultoval již dlouho dopředu a on věnoval řadu hodin na pečlivé propočty časového harmonogramu a vytvoření schematu pro co nejefektivnější rozmístění důlků. Na místě samotném pak vydatně pomáhal jak s přípravou hřiště, tak po oba dny při samotném průběhu turnajů s jejich organizací a zapisováním výsledků.

Zásluha za podobu důlků padá na hlavu Františka Gregora, který přišel s onou úžasnou technologií a na hřišti v Sedlci ji uvedl do praxe. S mohutným kladivem mu ji tam pomáhali dále realizovat Martin Adamec (který pomáhal i s řadou dalších záležitostí), Petr Šejba, syn Lukáš (který se osvědčil i jako spolupořadatel) a jistě i další, jimž se tímto omlouvám, že je zde nejmenuji.

Pokrmy a organizaci ubytování měla na starosti má žena Jana, jíž patří též veliký dík za to, jak zvládla tak ohromný nápor strávníků a nocležníků. A v žádném případě nesmím zapomenout na dceru Soňu Antonii Vobořilovou, která přijela ze všech účastníků jako první a v kuchyni, jak při přípravě jídel, tak při organizaci jejich výdeje, též odvedla obrovský kus práce.

Budete-li tedy na tento víkend vzpomínat v dobrém, určitě je třeba mít na paměti, že šlo o týmovou práci více lidí. Ke mně pak mohou směřovat připomínky, co by šlo zlepšit, s čím kdo byl případně nespokojen atd.
Ještě jednou děkuji (i jménem Jany a Lukáše) všem a snad se zas za rok v Sedlci sejdeme při jubilejním pátém ročníku...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 srp 2014 10:29

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

Leoši,
Vám (i Janě a Lukášovi) my děkujeme za oblíbenou letní kuli-víkendovou dovolenku.
Děkuji a vážím si ocenění za přípravu hřiště, nicméně je třeba uvést na pravou míru a zvláště poděkovat na Hanou Lubovi Karáskovi za výrobu a zaslání "Rubačky". Tato technologie pochází od Luboša (a ještě dále se domnívám, že tento nápad vnuknul správce hřiště z Křenůvek), já jsem pouze po práci celého týmu v rukavičce vyhladil závěrečnou úpravu s improvizačním důrazem na místní terénní poměry. Lubova technologická instruktáž viz vlákno zde.
Youtube video zde.

Ještě bych rád zmínil, že o nařezání 37 plastových skruží se zasloužil Martin D.

Díky všem za příjemnou společnost a počasí taky díky moc - počasí bylo supr! Malokterý turnaj se koná pod krásnou duhou ;-)

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

19 srp 2014 11:34

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

Františku, díky za upřesnění a doplnění. O historii vzniku nové technologie výroby důlků, stejně jako o zhotoviteli "rubačky", neměl jsem tak přesné informace a zmínit Martinovu zásluhu o obstarání a nařezání plastových skruží na důlky jsem v tu chvíli prostě zapomněl. Ono toho bude určitě ještě víc... :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

19 srp 2014 11:56

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 15 úno 2007 22:58
Příspěvky: 177

Po zkušenostech s deštěm, kdy v někerých důlcích bylo bahno, bych asi nejlépe z nějakého staršího koberce vystřihl kolečka, které bych dal na dno důlků (nebo molitan se kterým by se dala ta voda případně i odčerpávat).
Jinak mne osobně nejvíc ze všeho zaujal Leošův klid a pohoda které z něj šly, přestože starostí měl nad hlavu. To jsem opravdu nechápal odkud ty nervy pořád bere :D. Z jiných (nejenom kuličkových) akcích jsem zvyklý, že když se pořadatele na něco zeptám tak jsou to nejčastěji odpovědi typu "teď ne, teď nemám čas", kdežto od Leoše jsem se nic takového nedočkal, nejenom, že mne neposlal někam, ale navíc odpovídal s velkou vstřícností a ochotou. Samozřejmě k tomu přispěli i jeho pomocníci, na které se mohl 100% spolehnout, takže nemusel po nikom nic kontrolovat jestli to dělají dobře a pod., tak to taky hodně přispěje k dobré pohodě když má někdo štěstí na takové pomocníky, což já si třeba dovolit pořádat takový turnaj nemůžu, protože náš klub tvoří prakticky jenom samí "spící" hráči.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

19 srp 2014 23:02

Offline
Registrován: 08 dub 2013 08:48
Příspěvky: 3
Věk: 31
Bydliště: Cheb

Rád bych touto cestou poděkoval Leošovi a jeho rodině,za obětavost,trpělivost a chuť udělat něco pro druhé.Díky moc,bylo to skvělé,večerní zábava se povedla.Příprava hřiště suprová a rozmar počasí,ten nikdo neovlivní , ale v mém případě byl můj pomocník.Ještě jednou děkujeme a rádi zase přijedeme :) jirka a šárka z Chebu


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

21 srp 2014 17:14

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

Jak již bylo psáno, tak turnaj byl super. Ubytování, jídlo ... jako vždy perfektní. Už se těším na příští rok a určitě zase můžeš Leoši s mojí pomocí počítat.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: SemrushBot a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron