Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

28 dub 2014 20:53

Offline
Registrován: 13 črc 2010 22:28
Příspěvky: 507

Milí kuličkáři a kuličkářky. Obracím se na vás se žádostí o pomoc na veřejných akcích. Jedná se o tyto termíny:
3.5 a 4.5 (so, ne) Loděnice u Berouna cca 10-17 hod. Na této akci postačí 1-2 pomocníci. Předpokládám, že nikdo z vás nebude chtít přijít o sobotní masters, ale kdyby byl někdo ochoten přijít v neděli, budu moc rád.
14.5 (st) Letná 16-18 hod. Na této akci bych uvítal pomoc 3 lidí, kteří umí trochu pracovat s dětmi. Jedná se o turnájek pro velmi malé prcky, většinou v předškolním věku.
15.6 (ne) 11-18 Letná - Kašpárkohraní. Toto je monstrózní akce na které není pomocníků nikdy dost, proto bych velmi uvítal pomoc 5-6ti z vás, kteří by byli ochotni přijít. Na této akci je toho také poměrně dost k vidění.
Na všech těchto akcích se jedná převážně o zapisování soutěžících a počítání jejich cvrnků. Uvítám pomoc kohokoli z vás a budu moc rád, pokud se najdou ve vašich (vlastně našich :) ) řadách lidé ochotní pomoci.
Pokud se rozhodnete zúčastnit se kterékoliv z těchto akcí, napište prosím buď sem, nebo přímo mě na email.
Předem všem děkuji a připomínám, že veškeré tyto akce jsou za kredity


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 dub 2014 08:48

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

Ahoj Pavle,
já bych rád pomohl 15.6.
Akorát nevím takhle dopředu, sklizeň třešní, která je pro mě prioritní, může být dík počasí posunuta právě o 14 dní, což by se krylo. Ale budu se snažit.
Petr


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

30 dub 2014 21:14

Offline
Registrován: 01 zář 2013 13:07
Příspěvky: 16

Ahoj Pavle,

4.5. ti pomůžu,už jsem ti to nabízel-nevím zatím zda Hanka K. pojede taky,
zavolej Honzovi L. Cihla


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 kvě 2014 12:56

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Ahoj Pavle,
my bychom rádi pomohli 15.6.
Akorát nevíme takhle dopředu,sklizeň banánů,která je pro nás prioritní,múže být dík počasí posunuta právě o 14 dnů,což by se krylo a nám málo sklizených banánů zbylo.Ale budeme se snažit a 15.6. na akci spoustu zážitků zažít. K+M+B Mišovičovi


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

01 kvě 2014 18:33

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

HA-HA
Bene, a kde máte plantáže a kolik stromů a kolik sklízíte. Já Lhenice, 80 stromů, 1-3t dle roku sklizeň.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 kvě 2014 21:15

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

CHI-CHI
Petře,jestli to máte na tom Prachaticku,tak to je pěkná štrika a než tam dojedete,tak to máte od kosáků vyzobaný! Ale nesmutni,my to máme v Dominikánské republice,což je ještě dál,stromy v té džungli nestačíme ani spočítat a nemáme tam škodnou kosáky a špačky,ale tam zase drancujou kočkodani,takže jsme už rezignovali a radši jedeme organizovat ten kuličkový turnaj k Pavlovi.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 zář 2014 10:54

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

POZVÁNKA
1.10.2014 se slavnostně otevře sportovní areál RAK v Modřanech.
Bylo nám v něm vyhrazeno i kuličkové hřiště. A za to mockrát děkuji hlavně paní Haně Jandové. (Zástupkyně starosty) a samozřejmě i panu Slepičkovi a spol, co hřiště vyrobili:-)). Slavnostní den probíhá celý den a kuličky se začnou hrát okolo 14.hodiny. Jste všichni srdečně zváni.


Přílohy:
1.jpg
1.jpg [ 121.09 KiB | Zobrazeno 5933 krát ]
plakát.jpg
plakát.jpg [ 109.14 KiB | Zobrazeno 5935 krát ]
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 lis 2014 10:13

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martin Dostál píše:
Tleskám Martě za angažování se při hledání/budování atd.(nevím co všechno) kuličkových hřišť.

Martine, veliký dík. Všichni,kdo zkusili pořadatelství,nebo se snaží udělat cokoliv pro kuličky, ví že to není jednoduché a chvály se stejně "někteří" málokdy dočají.Já vždy jen "doufám" (i když turnajů jsem moc neměla), že se líbily. Ale větší odměna je ta, když si to člověk přečte,a třeba byť jen jednou větou, tady na stránkách a nebo vyslechne hned po turnaji na hřišti. Dovede to člověka namotivovat do další práce.
Tímto chci dvě modřanská hřiště nabídnout komukoliv,kdo by měl zájem zde pořádat. O kvalitní povrch (horního hřiště) se postarají na požádání skvělí lidé ze životního prostředí.Dolní hřiště netřeba upravovat.Má jemný mlat a důlky s pokličkami :-).Přeji hodně štěstí s pořádáním a spoustu veselých lidí na turnajích. Marta V. :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron