Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

28 dub 2013 10:46

Offline
Registrován: 28 dub 2013 10:39
Příspěvky: 6

Chtěla bych poděkovat pořadatelům z Prostějova. Včerejší turnaj byl naprosto skvělý, a to neříkám kvůli mému umístění a zvláštnímu ocenění - které mě samozřejmě mile potěšilo :). Nejvíce se mi líbila atmosféra, která tam celý den probíhala :). Takže ještě jednou velké díky pořadatelům, ale i lidem z Moravy - všichni byli super. Pokud bude možnost, ráda tam znova přijedu.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 dub 2013 14:46

Offline
Registrován: 17 črc 2011 19:04
Příspěvky: 98

Báro, děkujeme za milá slova. Jsme rádi, že se turnájek a především atmosféra líbila. Těšíme se zase někdy naviděnou.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

03 kvě 2013 00:46

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 26 kvě 2012 13:52
Příspěvky: 86

Taky děkuji Lukášovi za povedený turnaj. Krásně to tam vede na Hané.

Držíme palce, fandíme!!!

_________________
Kulotvor z hor František
Kulotvorstvo

Nemyslete si, že chápete. ;-)


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

04 kvě 2014 10:49

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Podekovani: Chtela bych touto cestou poslat veliky dik poradatelum Zdence a Jarouskovi Zachovym za opet vynikajici turnaj v Srbech u Kladna.Pohostinnost a veskere zazemi spojene s velikym klanim s hojnou ucasti zavodniku. Ne kazdy turnaj ve me zanecha takovy prijemny pocit,jako to dokazal ten vyse uvedeny.Neni to tim,jak jsem dopadla (mohl tak skoncit kdokoliv),ale slo hlavne o atmosferu,klid a pohodu,ktera je na turnajich tak dulezita.Mockrat take dekuji Pisisvorum,co mi venovali jako talismana delfina(Pisisvora).ktery zafungoval:-) Velike podekovani patri samozrejme i vsem fanouskum,co me podrzeli svym skandovanim. Kdyz se sejdou dva klidni a vyrovnani souperi ve finale,tak pak je zaver dne jak vymalovany. Promin Jiriku za tu porazku,ale poslal si me do leveho pavouka,tak jsem si Te chtela vychutnat.:-) Souboj to byl moc hezky. Petrovi H.dekuji za priblizeni do Srb a zpet.DIKY vsem!!!


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 kvě 2014 14:36

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

To je děkovná řeč skoro jako při Oscarech... :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 kvě 2014 15:04

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Leosi,vzdyt si mohl take podekovat:-) Ja tu potrebu mela a k tomu duvod,tak se za to nestydim,ze se Ti dik zdal jako na Oscarech:-) Spis diky i tobe za tvuj nazor.:-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 kvě 2014 15:31

Offline
Registrován: 30 zář 2010 10:28
Příspěvky: 27

Martičko, děkujeme ti za poděkování a jsme rádi, že se turnaj líbil. I my děkujeme všem, kteří za tak nepříznivého počasí dorazili k nám do Srb a celkově vytvořili perfektní atmosféru turnaje.
Ať vám to všem stále dobře cvrnká. S pozdravem Jarda a Zdenka


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 kvě 2014 16:17

Offline
Registrován: 10 čer 2013 12:25
Příspěvky: 35

Pišišvoři rádi :)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

04 kvě 2014 16:56

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

martik píše:
Leosi,vzdyt si mohl take podekovat:-) Ja tu potrebu mela a k tomu duvod,tak se za to nestydim,ze se Ti dik zdal jako na Oscarech:-) Spis diky i tobe za tvuj nazor.:-)

Neboj, já poděkoval už na místě při odjezdu... Jarda a Zdenka to zvládli na výbornou...


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

04 kvě 2014 19:51

Offline
Registrován: 23 dub 2008 00:47
Příspěvky: 394

A když už jsme u toho děkování: děkuji Martičko za nezištné zapůjčení šusťákové bundy. Jinak by se asi včerejšek neobešel bez zdravotních následků.
A už jenom malá poznámka k mé původní replice. Reagoval jsem především na druhou část Tvého příspěvku... :)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

05 kvě 2014 10:34

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

To máš recht, Leoši.
Já kuličkiádu( teda mojí hloupost) odnesl 7 denním připoutáním na lůžko v důsledku nastydnutí jak ke konci turnaje, tak hlavně na konci afterpárty an špejcharu. Holt jsem neměl zrovna nablízku ženu.:-)


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron