Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

21 říj 2012 12:07

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Ahojte kuličkáři,
posledním Turnajem mistrů se nám sezóna uzavřela.Je to pro mě vždycky docela smutný konec,tak se ho nesnažím až tolik vnímat. Osobně si myslím, že 11 nej mistrů si to užilo a já Mílu Šlajse nezklamala,když jsem ho zastupovala. :lol: Tak trochu díky patří i Pavlikovi a Oldovi.
Kuličkám zdar a už se mám zase na co těšit. Marťan
Přikládám statistiku hráče versus důlek a tabulku her z "Turnaje mistrů"najdete na Rajčeti.


Přílohy:
Důlky.xls [28.5 KiB]
559 krát
Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

24 říj 2012 12:56

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Martine D. ty si tam byl od začátku?:-(Nebyl.Mám takový pocit,že hádku jsme zažili na Petříně,když si pořádal ty a ne na turnaji Mistrů,co myslíš?Práva pořadatele jsou na každém turnaji přece vyhrazena a já jsem je na Petříně respektovala.Ani jsem Tě nekritizovala.(A že tam bylo divadlo:-O)Ale tobě za kritiku děkuji,bez ní totiž už asi nemůžeš být,tak snad se Ti ulevilo. :lol: :lol: Chybami se člověk učí a já si to vymakám,neboj.Osobně si myslím,že to nebylo až tak špatný,na důlek si ztěžoval jen jeden člověk a to není až tak špatná "statistika".Také Ti to moc nevyšlo ve výpočtech v závěru,že ne?Asi bych se teď taky ani neozvala,ale je na tom smutné to,že na Turnaji Mistrů si nehrál a už vůbec ho nepořádal..Užij si odpočinkového času bez kuliček a na jaře zase přijď s nějakými novinkami.A hlavně také hraj,přijdeš na jiné myšlenky,uvidíš.Díky :P


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron