Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

30 zář 2010 14:33

Offline
Registrován: 01 zář 2009 13:10
Příspěvky: 51

Ahojky všem, párkrát jsme na turnajích s pár lidma nakousli téma Curling. Vzhledem k tomu, že od září je hala v Roztylech opět v provozu, informovala jsem se na podmínky pronájmu a přišlo mi toto:

1-3 dráhy lze pronajmout pouze do 16:00 - všední dny, respektive do 15:00 v závislosti na konkrétním všedním dni. V pozdějším čase (tzn po 16 hodině, je zapotřebí si vzít všechny 4 dráhy). Vyjímkou může být víkend.

O víkendech se hrají různé turnaje a ligy, stává se, že je nějaký turnaj zkrácený a vznikne prostor pro akce i o víkendu. V tuto chvíli žádný volný víkend nemohu nabídnout. Nabízím vám možnost, že bych vám dala vědět pokud se případně nějaký víkend uvolní. Zajímá vás to?

Cena za 1 dráhu / 1 hodina 2.200 Kč + 10% DPH. Doporučujeme dvě hodiny hry. Jedna dráha na dvě hodiny hry stojí: 4.400,-Kč + 10% DPH. Dráhu(y) je potřeba písemně závazně objednat. Cena zahrnuje pronájem ledové plochy, šaten, curlingového vybavení, (košťat, kamenů, kluzných návleků na jednu botu), odborný výklad a dohled instruktorů z řad extraligových a prvoligových hráčů.


Tak co vy na to kuličkáři ? :D


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

30 zář 2010 14:36

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 22 zář 2009 18:49
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

Já jdu do toho!!!


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

30 zář 2010 14:50

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Nooooo,slovo do pranice.Vždycky jsem to chtěla vyzkoušet!:-)Je to sice darda. Počítají se 4 lidi na 1 dráhu,že ju? 550,- za jednoho na hoďku. 1100,- na dvě. Hmmmm,jdu o tom přemýšlet............


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

30 zář 2010 18:42

Offline
Registrován: 01 zář 2009 13:10
Příspěvky: 51

Martičko, máš pravdu, 4lidi ale v jednom družstvu takže na dráhu 8, což už při rozpočítání tak hrozný nejni. Myslím že pro úplné amatéry můžem ty družstva dát i vícečlenná.


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron