Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 12 ] 

12 kvě 2023 21:22

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Ahoj prezidente,
ad 1) Sdělení Karla jsi četl několikrát a bylo to málo! Dej si to ještě párkrát a bež se poradit do knihovny
ad 2) Ještě dvakrát.....
ad 3) odpověď Prda 1112?
ad 4) dohrával se TM předešlé sezóny. Švýcar umožňuje zapojení nového hráče během turnaje. Na TM předešlé sezóny jsem zaspal, nebyli jste ke mě tak shovívaví!! Nové vedení = nové výjimky!!!
ad 5,6,7) platí odpověď ad 4)
Vážení ostatní. prezident chce Vaše vyjádření použít proti Vám a moc by se mu hodilo z jeho království vymazat další silné hráče. Karla, Robina a Luboše.
Já nejsem špatný člověk, ani problematický člen, jen nestojím vzadu a nestitim se říkat pravdu do očí. To současnému vedení nevoní!
Půl roku před sezonou znal VV termíny vhodné pro pořádání republik. Všechny republiky jsou v lichém trendu mého navrhu. Pro jistotu jsem nebyl přijat za člena.
Jsem kuličkáři tělem i duší, jsem pořadatel ochotný vlastní investice pro luxusní pohodlí hráčů.ale jsem úzkostlivě dbajici na fair play, a to se současnému vedení nehodí.( Nalosování, žebříčky, výpočet bodů)
Mě se nelíbí starty ABCDDCBA. Kdo má největší podíl na prosazení tohoto systému?
Jestli někdy v budoucnosti přijedu na Masters, jako platný hráč, budu počítat s tím, že se losem v první skupině utíkáme hráči první 4 žebříčku s vědomím, že vedle ve skupině jsou sami outsider a postoupí pouze dva. Současné nastavený systém je dílem pana prezidenta a zajišťuje zvýhodnění pro turnaje v budoucnosti!!!! Fair Play? Nemůže být řeč!
.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 kvě 2023 18:24

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Marku, raději si několikrát přečti ty svůj text, než jej vypustíš do světa a začneš poučovat o svých pravdách... Český jazyku, braň se!

Víš několikrát jsi apeloval na VV s tím, že zveřejňuje v diskusním fóru "bahno", které čte nezaujatá veřejnost a vrhá to pak nedobré světlo na celý kuličkový svaz. Můžeš mi sdělit, proč jsi najednou otočil a to "bahno" nejen že taháš sem do fóra ty, ale proč do něj přimícháváš exkrementy a házíš ho okolo sebe? Měl by sis uvědomit, že se v něm začínáš topit...
K tvé snůšce nesmyslů, "sarkasmů", urážek a osočování se vyjadřovat nebudu.
Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

21 kvě 2023 22:19

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Jirka Petráň, nejspíš všem brzy oznámí svou omluvu, že informace ohledně Marka Šiňanskeho, zveřejněné VV, byli zkreslené jeho osobním výkladem, jež tlumočil ostatním členům VV. Ostatní členové Pavel Zoufalý a Martin Dostál nemají s důsledky nic společného.
Za lživé komentáře urážející Marka je odpovědný pouze Jirka a bude žádat Markovu rehabilitaci a plný návrat mezi členy ČKS.. Jirka se dobrovolně vzdà funkce člena VV.
Jirka nechce, aby jeho nedbalost poškodila celý ČKS.


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

22 kvě 2023 17:46

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

marekbandy píše:
Jirka Petráň, nejspíš všem brzy oznámí svou omluvu, že informace ohledně Marka Šiňanskeho, zveřejněné VV, byli zkreslené jeho osobním výkladem, jež tlumočil ostatním členům VV. Ostatní členové Pavel Zoufalý a Martin Dostál nemají s důsledky nic společného.
Za lživé komentáře urážející Marka je odpovědný pouze Jirka a bude žádat Markovu rehabilitaci a plný návrat mezi členy ČKS.. Jirka se dobrovolně vzdà funkce člena VV.
Jirka nechce, aby jeho nedbalost poškodila celý ČKS.

Jirka Petráň netušil, že má svého osobního poradce, který to s ním myslí tak dobře... :)
Co se ale Jirkovi nelíbí, je stupňující se nátlak na Výkonný výbor ČKS od pana Šiňanského - jeho vyhrožování, veřejné nařčení ze lží a snahy získat ve svůj prospěch výhody z členství ve vedení svazu. Nelíbí se mu ani výhružné e-maily, zaslané panem Šiňanským na Jirkovu soukromou mailovou adresu.
To vše je už přes čáru a buď Marku doložíš, kdy a kde jsem konkrétně LHAL a urážel tě, nebo požádám administrátora tohoto fóra o zablokování tvého účtu.
Jirka

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

25 kvě 2023 10:28

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Cokoliv bylo zveřejněno v tomto fóru k mé osobě, se nezakládá na pravdě! Cokoliv jsem měl udělat a příčí se to s pravidly, měl VV se mnou řešit důvěrně!!! Zveřejněním tvrzení, že jsem se měl něčeho nevhodného dopustit, posiluje zveřejňující osoba, nebo skupina důvěryhodnost takového tvrzení. Mám na výběr několik možností, jak ochránit svou nedotknutelnost. Ohlásit pomluvu obecnímu úřadu, žalovat o odškodnění za nactiutrhání u soudu, anebo v domnění, že za mým ponižováním stojí celá skupina, trestním oznámením. Jirko, Tvoje přijetí faktu, že ses mohl splést byla ode mě olivová ratolest. Jsem registrovaný od 2010, bez problémů Ty jsi člen od 2020, dostal ses do VV a je se mnou problém???


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

12 čer 2023 13:08

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 20 říj 2008 20:11
Příspěvky: 33

Marek píše:
Půl roku před sezonou znal VV termíny vhodné pro pořádání republik. Všechny republiky jsou v lichém trendu mého navrhu.

Termínovou listinu republikových turnajů jsme dělali v závislosti na preferenci termínů pořadatelů. Pouze masters v Úneticích s termínem 13.5 a MČR dvojic s termínem 2.9 jsem vykomunikoval s Jirkou a Vláďou tak, aby byl mezi republikovými turnaji odstup a zároveň jsme v Úněticích řešili dostupnost hřiště. Když se podíváš blíže, tak si jistě všimneš, že mezi turnaji kategorie Masters máme vždy 3 týdny mezeru, zároveň je celý červenec a srpen neobsazen republikovými turnaji, aby hráči díky dovoleným s rodinami nepřišli o nějakou tuto akci a zároveň měl pořadatel na turnaji pokud možno co největší účast. Jedinej nabouchanej měsíc je říjen a to i díky tomu, že jsme přehazovali tvůj masters. Za mě defakto dokonalá termínová listina. To, že ty nám pošleš návrh termínů, které jsou vhodné pro TEBE a žádáš po nás to, abychom podle TEBE nastavili kompletně termínovou listinu a pak nás kritizuješ, že se tak nestalo je věc jiná a pro mě naprosto nepodstatná..

Marek píše:
Mě se nelíbí starty ABCDDCBA. Kdo má největší podíl na prosazení tohoto systému?

Podle nasazení ABCD DCBA se nasazovalo ještě dříve než jsem začal hráč kuličky a toto udělal Petr Šejba spolu s tehdejším VV super :) Myslím, že podíl na zachování tohoto systému mají na svědomí všichni rozumní členové VV ať už v minulosti či současnosti.

Marek píše:
Jestli někdy v budoucnosti přijedu na Masters, jako platný hráč, budu počítat s tím, že se losem v první skupině utíkáme hráči první 4 žebříčku s vědomím, že vedle ve skupině jsou sami outsider a postoupí pouze dva.

Právě systém nasazování ABCD DCBA, který kritizuješ viz předchozí odstavec zajistí to, že se v žádné skupině nemohou potkat čtyři nejlepší hráči plovoucího NŽ a zároveň v následující jen čtyři nováčci či hráči z konce plovoucího NŽ.

Marek píše:
Současné nastavený systém je dílem pana prezidenta a zajišťuje zvýhodnění pro turnaje v budoucnosti!!!! Fair Play? Nemůže být řeč!

Nevím přesně o kterém mnou nastaveném systému či zvýhodnění turnajů do budoucna tu mluvíš, ale sám prezident ohledně jakéhokoliv změny v interním dokumentu nezmůže defakto nic, od toho tu máme VV či VH a jak všichni zřejmě kromě tebe víme, tak před letošní sezónou největší % nejzásadnějších věcí schvalovala VH 11.02.2023 a dále nastavoval VV i v závislosti na diskusi na VH.

Martin


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 čer 2023 18:17

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Citáty známé a méně známé
"Nehadejte se s hloupými lidmy, stáhnou Vás na svou úroveň, kde Vás porazí zkušenostmi!"
Mark Twain
"Vaše otázka nebyla hloupá, ale nedosahujete intelektu, abyste pochopili mou odpověď"
Marek Šiňanský IQ 137 člen Mensa ČR

Podle prvního citátu jsem se nechal unést, protože jsem účastníky diskuzí považoval za sobvě rovné. Ó bože, jak jsem se zmýlil. Byl jsem poražen zkušenostmi.

Toto je můj poslední příspěvek, dokud se neobjeví někdo s podobným intelektem a především se služným chováním vůči ostatním. Členové Mendy ČR mají vzájemnou slušnost a uctivost jako pokyn na členských průkazech.
Pokud to půjde, na kuličkách mě uvidíte))


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

13 čer 2023 22:10

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

Musím sebekriticky uznat, že mé příspěvky zde na fóru, ale i jinde na internetu, zjevně nedosahují úrovně členů Mendy ČR. Tedy alespoň mám ode dneška ten pocit.
Na druhou stranu se cítím býti šťasten ve společnosti všech zdejších hlupáků ;)...

Jirka, člen ČENDY (Český nezávislý dyslektik), IQ nezjištěno

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 čer 2023 10:23

Offline
Registrován: 25 čer 2019 09:29
Příspěvky: 12

Marku,do teď jsem tvé příspěvky nekomentoval.
Ale teď musím.
Až budu mít po úplné lobotomii,tak se určitě ozvu,protože v tu chvíli budeme mít spolu podobný intelekt.

Užívej života a neser lidi okolo

Ahoj


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

28 čer 2023 14:19

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 23 dub 2010 13:23
Příspěvky: 125
Věk: 50
Bydliště: Odolena voda

Psychosomatické vlivy na adresáta. I když si myslím, že jsem silná osobnost, některé komentáře mě ovlivní velmi silně)
Romane, vždycky si Tě vážím, jako osobnosti. Po tvém komentáři se můj mozek zhroutil, v epileptickém záchvatu jsem si rozbil hlavu o bordel vedle postele a málem vykrvácel!!!
Ty přece nemáš za potřebí tento způsob vyjadřování?
Já se ventiluji, protože mám 50, nemám rodinu a ve dnech volna jsem do nedávná jezdil po kuličkách.
Založím vlastní klub. Kroupobytí proměnlivé. Poslal jsem přihlášku jednotlivce na ČKS, je to podmínka, aby jeden člen byl členem.Doufal jsem, že bys mě díky svému zkušenému posouzení mé osoby, mohl doporučit ke schválení!


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 čer 2023 13:42

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 20 říj 2008 20:11
Příspěvky: 33

I na základě upozornění na nevhodnost jsem na mou zodpovědnost vymazal všechny fotky z předchozího příspěvku.

Martin


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

29 čer 2023 18:10

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 24 zář 2018 19:06
Příspěvky: 89

To je dobře, chtěl jsem o totéž požádat. Nevhodnost je ještě slabé slovo... Díky Martine.

Marku, ty se zamysli nad vymazáním svého posledního příspěvku, i ten je více než nevhodný. Je jistě nepříjemné, co se ti stalo, ale dávat do přímé (i nepřímé) souvislosti Romanův příspěvek s tvým úrazem je ... nesmyslné a hloupé. Předem díky, Jirka.

_________________
To,že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron