Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

02 dub 2008 16:57


Dobrý den přeji všem. Před vánoci jsem na jednom e-shopu viděl indoor důlek na kuličky. Byla to taková plastová blbůstka, ale chtěl jsem to koupit manželce jako vtípek. Když jsem pak dorazil do kamenného obchodu, řekli mi, že už ho rok nemají a na webu je to omylem. Nevíte někdo, jestli se taková věc dá ještě někde sehnat? Děkuji, Marek Beran


Nahoru Nahoru
 
 

#

02 dub 2008 18:47

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Pokud vím, tak důlky dovážela firma Timeout společně s kuličkami z Mexika, ale už nebude, všude se jen doprovají zásoby.

Tyhle důlky jsem teď náhodou uviděl v Holandsku, tak jsem jich pár přivezl jako ceny na Jarní mistrovství 19. 4. - takže trénujte a přijďte vyhrát některý z nich :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

07 dub 2008 19:59


Děkuji pěkně, vzhledem k tomu, že nejsme aktivními hráči, asi si budeme muset nechat zajít chuť...:)


Nahoru Nahoru
 
 

#

08 dub 2008 08:06


Důlky jsem viděl v obchodním centru Chodov v prodejně her naproti pokladnám Hypernovy. Stojí 199Kč

Marek Beran píše:
Děkuji pěkně, vzhledem k tomu, že nejsme aktivními hráči, asi si budeme muset nechat zajít chuť...:)


Nahoru Nahoru
 
 

#

15 dub 2008 10:51


Skvělá zpráva, tisíceré díky. Vypravím se tam...

Důlek píše:
Důlky jsem viděl v obchodním centru Chodov v prodejně her naproti pokladnám Hypernovy. Stojí 199Kč

Marek Beran píše:
Děkuji pěkně, vzhledem k tomu, že nejsme aktivními hráči, asi si budeme muset nechat zajít chuť...:)


Nahoru Nahoru
 
 

#

31 bře 2009 13:35

 

vím že toto téma je už vyřízené ale náhodou sem narazil na zajímavou věc která by mohla podle mého názoru posloužit stejně http://www.webgolf.cz/detail/putting/puttavaci-jamka-plastova-metal-putting-cup-1/


Nahoru Nahoru
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na: