Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

11 úno 2011 14:12

Offline
Registrován: 11 úno 2011 13:55
Příspěvky: 24
Věk: 35
Bydliště: Cheb

Zdravím všechny. V nedávné době nás s kamarádem u pivka napadla myšlenka udělat turnaj v kuličkách...Nejdřív jen tak mezi kamarády, nic ofociálního...Ale čím víc jsme se o tom bavili, tím víc jsme chtěli udělat něco většího:) U nás v Chebu jsem nikdy neslyšel, že by se něco takového hrálo...Jestli si někdo cvrnká na zahradě, tak to nevím:) No a myšlenka se rozvíjela čím dál tím víc, až došlo na nápad založit i vlastní klub, pořádat letní chebskou ligu atp. Tak jsme začli hledat kontakt na svaz, kvuli regisgtracím atp. A hle, našli jsme 2 svazy...Podle diskuze na těchto stránkách jsem pochopil, že první byl Český kuličkový svaz a pak následoval Kuličkový svaz České republiky. Je to tak? Ale zaráží mě, proč na tom novějším svazu pana Zbyňka Fojtíka je registrováno víc klubů, tuším 6 a na původním svazu jsem našel pouze 2... Já osobně bych chtěl raději k vám, ale je mi líto, že je tu tak málo klubů... Chtěl bych slyšet pár názorů... Díky moc za odpovědi a věřte, že pokud to vše dopadne podle plánů, tak se můžete těšit i na nějaký turnájek v nádherném městě Chebu.


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

11 úno 2011 17:48

Offline
Registrován: 11 úno 2011 13:55
Příspěvky: 24
Věk: 35
Bydliště: Cheb

Děkuji za informace, já jsem se pouze koukal na národní žebříček klubů, proto jsem měl chybné informace. Tak teď již rozhodnutí nebude složité, raději se přidáme ke svazu, který má delší tradici. Takže až vymyslíme název, zvolíme si prezidenta atp, tak sem zašlu přihlášku:) A budu se těšit na spolupráci se svazem. Myslím si, že by se to u nás ve městě mohlo chytnout, někteří to budou brát třeba jako recesi, někteří si nostalgicky zavzpomínají na mládí:) Ale pro mě to bude hlavně zábava...


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

15 úno 2011 08:01

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

Ano,ano....chceme do Chebuuuuuuu,nostalgicky zavzpomínám a z recese si zahraji o body do žebříčku. Držím budoucímu klubu palce a budu se těšit. :-D
Jen si prosím zvolte předsedu klubu a ne prezidenta,toho máme jen jednohooooo.


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 úno 2011 08:16

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 kvě 2010 18:07
Příspěvky: 130
Věk: 44
Bydliště: Vratimov

Nejvýchodnější aktivní kuličkové město Vratimov
zdraví nové nejzápadnější kuličkové město ČR.
K sobě to budeme mít pořádný kus :-)

_________________
www.ddmvratimov.cz


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

15 úno 2011 17:21

Offline
Registrován: 11 úno 2011 13:55
Příspěvky: 24
Věk: 35
Bydliště: Cheb

To Martik: Díky za držení palců:) už se vymýšlí znak klubu, název ještě není schválený...ale je to všechno na prd, s kamarády musíme komunikovat jen přes net, protože jsem všichni roztahaní po vysokých školách po celé ČR, já Brno, další Č.B., Plzeň, Praha...Jinak pokud dopadnou jednání s městem podle mých představ, tak se bude cvrnkat pod chebským hradem, takže turnaj bude mít krásnou kulisu... A otázečka na prezidenta(předsedu), není jedno, jak se bude vedoucí klubu nazývat? Nebo jsou na to nějaké stanovy? Ale je mi to úplně jedno..
A zdravím Vratimov, koukám, že je to fakt dálka:-D Tak při nejhorším si pošlem pohled:-D


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ 
 

#

15 úno 2011 17:48

Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

macci68 píše:
A otázečka na prezidenta(předsedu), není jedno, jak se bude vedoucí klubu nazývat? Nebo jsou na to nějaké stanovy? Ale je mi to úplně jedno..

Je to opravdu naprosto jedno :)

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

16 úno 2011 08:05

Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 08 bře 2009 15:15
Příspěvky: 544
Věk: 61
Bydliště: Praha

admin píše:
macci68 píše:
A otázečka na prezidenta(předsedu), není jedno, jak se bude vedoucí klubu nazývat? Nebo jsou na to nějaké stanovy? Ale je mi to úplně jedno..


Petr Šejba odpověděl:
Je to opravdu naprosto jedno :)


Když to dovolil prezident,tak je to asi doopravdy jedno :D


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

17 úno 2011 15:20

Offline
Registrován: 27 dub 2010 21:33
Příspěvky: 63
Bydliště: Kokašice 90

Také jsme rádi, že na turnaje budeme jezdit i na západ a ne jenom na východ :lol:


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 

#

01 bře 2011 22:42

Offline
Registrován: 07 srp 2009 18:57
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Zdravím do Chebu. Doufám, že to dotáhnete do konce a turnaj skutečně uděláte, protože rádi přijedeme. Cheb je krásný město a rád se tam po letech vrátím. Pokud budete chtít jakkoliv pomoci, tak neváhejte nám napsat. Budeme se těšit!!!


Nahoru Nahoru
  Profil
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron