Kuličky - diskuze
http://forum.kulicky.com/

Cholínské openy zrušeny
http://forum.kulicky.com/viewtopic.php?f=1&t=217
Stránka 1 z 1

Autor:  Lebowski [ 10 srp 2010 22:34 ]
Předmět příspěvku:  Cholínské openy zrušeny

Zrušeny Openy v Cholíně. Pro malý zájem o pobyt v Cholíně jsou ze strany majitele zrušeny i stávající rezervace na pobyty a tím pádem ruším i openy ve dnech 15.-19.srpna. Sobotní Masters 14.8. je beze změn, kdo bude chtít, může na místě od 12 hodin dostat oběd. Všem přeji příjemnou hru. Ondra Lebowski

Autor:  Martin Adamec [ 10 srp 2010 23:01 ]
Předmět příspěvku: 

To je škoda. Jsme tam chtěli v sobotu ráno přijet a být tam do neděle a někdy po openu odjet. :cry: Aspoň ještě ten nedělní by se mohl uskutečnit. Myslím, že plno lidí bude přes víkend. Bohužel déle zůstat nemohu, protože musim v pondělí do práce. Ale každopádně přijedu i s naší Adams family.

Autor:  BEN [ 11 srp 2010 22:05 ]
Předmět příspěvku:  reakce na MS v kuličkách a akce Cholín 2010

Ahoj všem,jsem v této sekci stále nováčkem a tak nevím, zda je to vhodně koncipováno a nakolik to bude i pochopeno.Vzhledem k tomu,že mi Ondra na poslední chvíli zrušil vlastně mou jedinou rodinnou rekreaci v Cholíně,na kterou jsem se upřímně těšil,hledám odpověd na otázku,proč minulý rok byla účast na pobytu v Cholíně tak hojná/a my nemohli z důvodů závazků sportovnímu klubu se zůčastnit/a nyní,když jsme přestoupili v klubu a získali šanci na pobyt, se nám rekreace ruší pro mizivý zájem kuličkářů! Ale je to osud a musíme se s ním smířit. Druhou otázku bych směřoval už jen k vrcholnému orgánu kulič.svazu,který snad dokáže vysvětlit jak je možné,že zde probíhá souběžně dvakrát MS v kuličkách,o čemž jsem neměl ani ponětí a bylo mi na diskuzní stránce jednoho internet.portálu vyčteno,že mé postřehy z MS v kuličkách jsou neseriozní! a nemohou konkurovat tomu pravému MS z 31.7.Chápe to někdo?

Autor:  petr.sejba [ 11 srp 2010 23:14 ]
Předmět příspěvku: 

Na 1. otázku odpověď bohužel neznám, co se té druhé týče, tak buď klidný, žádné druhé mistrovství světa nebylo. To, cos četl v komentářích, je dílo jednoho bývalého hráče, který nám několik let dělá naschvály různým způsobem - např. založil občanské sdružení se skoro stejným názvem jako je Český kuličkový svaz, navenek se snaží vystupovat jako by on byl prezidentem svazu, pořádá turnaje s pár známýma, které se nestydí nazvat MČR nebo MS. A hlavně hází špínu na nás všechny, kde se dá.

To máš stejné, jako když si pionýři na táboře zahrají kuličky a taky tomu někdy říkají mistrovství světa nebo republiky a o nás třeba ani nevědí. Tam to taky hrají lidé, kteří většinou předtím nikdy kuličky nehráli. Jediný rozdíl mezi pionýrským táborem a tímto pánem je v tom, že v jeho případě je to děláno jako naschvál nám všem.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/