Přihlásit se | Registrovat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

10 srp 2010 22:34

Offline
Registrován: 23 říj 2009 16:59
Příspěvky: 45

Zrušeny Openy v Cholíně. Pro malý zájem o pobyt v Cholíně jsou ze strany majitele zrušeny i stávající rezervace na pobyty a tím pádem ruším i openy ve dnech 15.-19.srpna. Sobotní Masters 14.8. je beze změn, kdo bude chtít, může na místě od 12 hodin dostat oběd. Všem přeji příjemnou hru. Ondra Lebowski


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

10 srp 2010 23:01

 
Offline
Uživatelský avatar
Registrován: 12 lis 2007 23:10
Příspěvky: 578
Věk: 44
Bydliště: Plzeň

To je škoda. Jsme tam chtěli v sobotu ráno přijet a být tam do neděle a někdy po openu odjet. :cry: Aspoň ještě ten nedělní by se mohl uskutečnit. Myslím, že plno lidí bude přes víkend. Bohužel déle zůstat nemohu, protože musim v pondělí do práce. Ale každopádně přijedu i s naší Adams family.

_________________
Kuličky hraji hlavně pro zábavu, ale pohár mě rozhodně neurazí. :-)


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

11 srp 2010 22:05

Offline
Registrován: 27 črc 2010 21:27
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA - Modřany

Ahoj všem,jsem v této sekci stále nováčkem a tak nevím, zda je to vhodně koncipováno a nakolik to bude i pochopeno.Vzhledem k tomu,že mi Ondra na poslední chvíli zrušil vlastně mou jedinou rodinnou rekreaci v Cholíně,na kterou jsem se upřímně těšil,hledám odpověd na otázku,proč minulý rok byla účast na pobytu v Cholíně tak hojná/a my nemohli z důvodů závazků sportovnímu klubu se zůčastnit/a nyní,když jsme přestoupili v klubu a získali šanci na pobyt, se nám rekreace ruší pro mizivý zájem kuličkářů! Ale je to osud a musíme se s ním smířit. Druhou otázku bych směřoval už jen k vrcholnému orgánu kulič.svazu,který snad dokáže vysvětlit jak je možné,že zde probíhá souběžně dvakrát MS v kuličkách,o čemž jsem neměl ani ponětí a bylo mi na diskuzní stránce jednoho internet.portálu vyčteno,že mé postřehy z MS v kuličkách jsou neseriozní! a nemohou konkurovat tomu pravému MS z 31.7.Chápe to někdo?


Nahoru Nahoru
  Profil
 

#

11 srp 2010 23:14

 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: 10 led 2007 21:19
Příspěvky: 1162

Na 1. otázku odpověď bohužel neznám, co se té druhé týče, tak buď klidný, žádné druhé mistrovství světa nebylo. To, cos četl v komentářích, je dílo jednoho bývalého hráče, který nám několik let dělá naschvály různým způsobem - např. založil občanské sdružení se skoro stejným názvem jako je Český kuličkový svaz, navenek se snaží vystupovat jako by on byl prezidentem svazu, pořádá turnaje s pár známýma, které se nestydí nazvat MČR nebo MS. A hlavně hází špínu na nás všechny, kde se dá.

To máš stejné, jako když si pionýři na táboře zahrají kuličky a taky tomu někdy říkají mistrovství světa nebo republiky a o nás třeba ani nevědí. Tam to taky hrají lidé, kteří většinou předtím nikdy kuličky nehráli. Jediný rozdíl mezi pionýrským táborem a tímto pánem je v tom, že v jeho případě je to děláno jako naschvál nám všem.

_________________
Kuličky weblog
Weblog o všem, co se týká našeho sportu


Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránky 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma
 Stránka 1 z 1  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru


Přejít na:  
cron